Do kogo z trądzikiem w Krakowie

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
solma
Posty: 80
Rejestracja: 28 cze 2019, 7:19

Do kogo z trądzikiem w Krakowie

Post autor: solma »

Czy ktoś na forum tak jak na zmaga się ze sporym trądzikiem?

Do kogo polecicie zapisać się na wizytę w Krakowie?

Chciałabym to koniecznie skonsultować
Awatar użytkownika
Zalia
Posty: 66
Rejestracja: 11 cze 2019, 12:32

Re: Do kogo z trądzikiem w Krakowie

Post autor: Zalia »

Ja miałam zawsze skłonność do trądziku. Nie jestem brzydka z twarzy ale zawsze zazdrościłam innym dziewczynom ładnej cery . Miałam na tym punkcie niemałe kompleksy. Ostatnio stan mojej cery znacznie się poprawił. Wydaje mi się,że spowodowało to działanie peelingów chemicznych, na które uczęszczam. Peeling kwasem migdałowym oczyszcza skórę, która staje się wygładzona. Jednocześnie nie jest taki mocny tak więc skóra już na drugi dzień wygląda dobrze i nikt praktycznie by się nie zorientował na jakim to zabiegu byłyśmy .

W Krakowie polecam ten gabinet:
https://cliniqmed.pl/oferta/konsultacja ... ologiczna/
Zabiegi wykonywane z dużym profesjonalizmem.
Awatar użytkownika
kosmata
Posty: 46
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:51

Re: Do kogo z trądzikiem w Krakowie

Post autor: kosmata »

Dobry dermatolog to podstawa jak się ma trądzik, a do tego dokładne oczyszczanie i codzienna pielgnacja. Ja lubię kosmetyki eco nature z Bielendy - a maja sporo kremow (moj ulubiony to ze sliwka i mango!) dzięki nim moja cera zdecydowanie się poprawiła
Awatar użytkownika
milena
Posty: 79
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:12

Re: Do kogo z trądzikiem w Krakowie

Post autor: milena »

Dużo nastolatek cierpi z powodu trądziku, ale często dotyczy to też dorosłych, dlatego trzeba jak najszybciej poszukać rozwiązania, żeby problem nie narastał. Słyszałam, że kuracja nano needles od Aurumaris jest skuteczna. Usuwa sam trądzik, ale też blizny i przebarwienia. Chyba warto to przetestować, żeby pozbyć się trądziku raz na zawsze. Jedno opakowanie to 10 zabiegów.
Awatar użytkownika
Kajka83
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:00

Re: Do kogo z trądzikiem w Krakowie

Post autor: Kajka83 »

milena, znam tę markę. Wiem, że trądzik sprawia, że spada nam pewność siebie. Problem ten jest nie tylko estetyczny, ale też psychologiczny. Dlatego najlepiej poszukać sprawdzonej terapii. Słyszałam, że na trądzik młodzieńczy i różowaty pomagają wiórki mydlane Betula Tar od Aurumaris. Składa się z naturalnych składników, takich jak olejki roślinne czy dziegieć brzozowy.
gauś333

Re: Do kogo z trądzikiem w Krakowie

Post autor: gauś333 »

Leczę trądzik i niestety mam bardzo przesuszoną skórę przez całą kurację. Takie skutki uboczne, ale z odpowiednim kremem można sobie z tym wszystkim poradzić. Przy przepisaniu kuracji lekarka doradziła mi stosowanie kremu Keracnyl Repair. Jest to krem, dzięki któremu moja skóra jest super nawilżona. Łagodzi też super różnego rodzaju podrażnienia na skórze.
Awatar użytkownika
małka
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:48

Re: Do kogo z trądzikiem w Krakowie

Post autor: małka »

Warto także ginekologa odwiedzić, bo może być tak że trądzik występuje ze względu na problemy hormonalne. Ostatnio tutaj https://antykoncepcjanamiare.pl/dwuskla ... a-tradzik/ czytałam, że w takich przypadkach przepisuje się tabletki antykoncepcyjne. Warto to również sprawdzić bo może to będzie rozwiązaniem
ODPOWIEDZ