Stylowa i dobrze wykonana bielizna - Valetta

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Stylowa i dobrze wykonana bielizna - Valetta

Post autor: PaulinaaMM32 »

Hej :)
Chciałabym zapytać Was, czy korzystałyście z oferty sklepu internetowego Valetta, jeśli chodzi o dobór bielizny nocnej. Widziałam ich propozycje na sklepie i wyglądają pięknie, czy macie może dla mnie jakieś informacje i porady? Byłabym wdzięczna i za wszystkie wskazówki z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Stylowa i dobrze wykonana bielizna - Valetta

Post autor: WolciaK »

Tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na jakość wykonania oraz estetykę różnorodnych kompletów. W sklepie internetowym Valetta zamawiałam już parę razy komplety bielizny nocnej, ale również wyszczuplających kiedy jeszcze miałam sporą nadwagę. Może czas realizacji nie jest najlepszy, ale za to ceny pozytywnie zaskakują.
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Stylowa i dobrze wykonana bielizna - Valetta

Post autor: MilenaD43 »

No to tutaj również jestem za możliwościami jakie przygotowali twórcy sklepu Valetta, bo jest na co zwrócić uwagę oraz przede wszystkim różnorodne propozycje w zakresie m.in bielizny nocnej, klasycznej, ale też np. wyszczuplającej co dla niektórych kobiet może okazać się zbawienne, tym bardziej że u konkurencji jednak są to bardzo drogie rozwiązania.
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Re: Stylowa i dobrze wykonana bielizna - Valetta

Post autor: Dominiczka »

Ciekawe, ciekawe na pewno sprawdzę natomiast czekam na kolejne informacje i twoje spostrzeżenia odnośnie jakości wykonania oraz czasu realizacji (czy wszystko jest do przyjęcia).
Awatar użytkownika
Oliwka009
Posty: 33
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:35

Re: Stylowa i dobrze wykonana bielizna - Valetta

Post autor: Oliwka009 »

Ja natomiast uważam, że bardzo dobrze że udało im się zadbać jednocześnie o bieliznę sportową bo też sporo ćwiczę, ale też jak zdarzy się okazja chcę pięknie prezentować się przed swoim partnerem w body koronkowym https://valetta.pl/collections/body-koronkowe można trafić u nich na mnóstwo propozycji za naprawdę niską cenę, co sądzicie i czy macie może już je w swojej garderobie? :)
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: Stylowa i dobrze wykonana bielizna - Valetta

Post autor: selena »

Tutaj https://tono.sklep.pl/pol_m_BIELIZNA-DA ... e-324.html też warto rzucić okiem. Mają towar bardzo wysokiej jakości. Bielizna jest zmysłowa, seksowna i bardzo elegancka. Myślę, że każdej kobiecie się spodoba. W ofercie też mają bardzo praktyczną bieliznę, jak na przykład majtki wyszczuplające. Na większe okazje, warto postawić właśnie na taką bieliznę.
ODPOWIEDZ