kawalerka pod wynajem

Niebawem Twój ślub? Podziel się swoimi obawami, radościami, opowiedz o zaręczynach i planach ślubnych. Polecaj salony ślubne, sale weselne, biżuterię.
KalinaKę

kawalerka pod wynajem

Post autor: KalinaKę »

Hej, jesteśmy już po ślubie parę dobrych lat i stwierdziliśmy, że zaczniemy inwestować w nieruchomości . Jako, że jestesmy "śnieżakami" w tych sprawach, to czy bylibyście w stanie powiedzieć, na jakie pułapki powinnam uważać przy wynajmie mieszkania? Nie mam nosa do oszustów i boje się, że ktoś będzie mnie chciał zrobić w przysłowiowego balona. Chcielibyśmy kupić kawalerkę pod wynajem w Katowicach.
Małgoś

Re: kawalerka pod wynajem

Post autor: Małgoś »

Także rozważałam na samym początku to, aby moje mieszkanie wynająć, ale to, że muszę wyjechać dość daleko spowodowało, że jednak zdecydowałam się je sprzedać. W takiej sytuacji zgłosiłam się do firmy http://kasa-za-m.pl/ która od razu podjęła decyzję, aby skupić ode mnie to mieszkanie.
koniś323

Re: kawalerka pod wynajem

Post autor: koniś323 »

Właśnie sprzedaję mieszkanie i bardzo pomogła mi firma skupująca udziały w spadkach , która skupiła ode mnie mieszkanie. Na tradycyjną sprzedaż nie mogłam się zdecydować, ponieważ mieszkanie było zadłużone, ja dostałam mieszkanie w spadku razem z zadłużeniem i ogólnie sytuacja była bardzo skomplikowana, ale szybko ze wszystkim się uporałam i już mam za sobą wszystkie stresy.
Ćwiek

Re: kawalerka pod wynajem

Post autor: Ćwiek »

W sumie jeśli ktoś ma możliwość taką to jak najbardziej sam wynajem na pewno jest bardzo fajnym rozwiązaniem. W moim przypadku było tak, że firma http://kupimytwojem.pl/ skupiła ode mnie moje mieszkanie za gotówkę, gdyż mi bardzo zależało na jak najkrótszym czasie sprzedaży.
sośla

Re: kawalerka pod wynajem

Post autor: sośla »

KalinaKę pisze: ↑11 mar 2021, 12:10 Hej, jesteśmy już po ślubie parę dobrych lat i stwierdziliśmy, że zaczniemy inwestować w nieruchomości . Jako, że jestesmy "śnieżakami" w tych sprawach, to czy bylibyście w stanie powiedzieć, na jakie pułapki powinnam uważać przy wynajmie mieszkania? Nie mam nosa do oszustów i boje się, że ktoś będzie mnie chciał zrobić w przysłowiowego balona. Chcielibyśmy kupić kawalerkę pod wynajem w Katowicach.
ja też wpadłam na takim pomysł
kaśka

Re: kawalerka pod wynajem

Post autor: kaśka »

Tak, ja też uważam że to dobry czas na takie inwestycje. Nie ma co liczyć na to że mieszkania nowe będą tanieć, skoro wszystko wokół drożeje, w tym materiały budowlane. Też kupiłam mieszkanie pod wynajem od dewelopera na osiedlu Krakowska 37 we Wrocławiu, to są już gotowe do odbioru apartamenty
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: kawalerka pod wynajem

Post autor: Hanka »

Takie mieszkanie na wynajem powinno być też odpowiednio zaaranżowane. Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://moovininteriors.pl/aranzacja-mi ... warszawie/, że aranżacją takich mieszkań w Warszawie zajmuje się na przykład pracownia architektury wnętrz MOOVIN INTERIORS. Czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia?
ODPOWIEDZ