Buty na ślub - pomocy

Niebawem Twój ślub? Podziel się swoimi obawami, radościami, opowiedz o zaręczynach i planach ślubnych. Polecaj salony ślubne, sale weselne, biżuterię.
Awatar użytkownika
Cecylia1983
Posty: 6
Rejestracja: 31 gru 2019, 23:17

Buty na ślub - pomocy

Post autor: Cecylia1983 »

Jakiś czas temu kupiłam piękne buty na ślub i właśnie dziś zauważyłam na nich kilka obtarć. Do ślubu już niewiele czasu, a ja nie mam butów. Co robić?
Awatar użytkownika
albina-81
Posty: 5
Rejestracja: 28 lut 2020, 14:03

Re: Buty na ślub - pomocy

Post autor: albina-81 »

Przejrzyj na spokojnie ofertę https://gamabut.pl/. Znajdziesz tam bardzo wygodne i świetnie wykonane buty ślubne. Produkty wysyłają kurierem, więc nie musisz się martwić o czas dostawy :)
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 188
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:54

Re: Buty na ślub - pomocy

Post autor: Szyszyka »

Buty ważna rzecz. Muszą pięknie się prezentować i być wygodne. Ja teraz ogarniam dekoracje weselne. Znalazłam już firmę https://szykownie.com.pl Mają oni przepiękne drewniane propozycje na wesela.
Awatar użytkownika
malinka11
Posty: 265
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:49

Re: Buty na ślub - pomocy

Post autor: malinka11 »

Jeśli chodzi o męskie propozycje to bez dwóch zdań polecam https://dastan.pl/ gdzie znajdziesz nie tylko to, ale również wszelkie dodatki czy garnitury. Są to rzeczy bardzo dobrej jakości, tworzone według określonych standardów, a które jednocześnie będą przy wielu okazjach do ponownego wykorzystania. Polecam zajrzeć na ich stronę i sprawdzić dostępne opcje oraz propozycje.
Awatar użytkownika
Feri
Posty: 115
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:27

Re: Buty na ślub - pomocy

Post autor: Feri »

A orientujecie się może, czy są jakieś specjalne sklepy, które oferują tylko welony ślubne bez sukienek? Jeśli nie, to zdecyduję się na kupno za pośrednictwem internetu, nawet jeden mam już upatrzony.
Awatar użytkownika
Bararr
Posty: 85
Rejestracja: 17 cze 2019, 22:03

Re: Buty na ślub - pomocy

Post autor: Bararr »

Może Vinted? Tam kupisz buty do ślubu nawet nowe i tanio, a na wysyłkę poczekasz 1-2 dni.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Buty na ślub - pomocy

Post autor: Hanka »

A czy orientujecie się może, gdzie można kupić tanio jakieś ładne garnitury na wesele? Czy warto Waszym zdaniem kupić taki używany garnitur? Widziałam takie ostatnio w serwisie ogłoszeniowym Pokato.pl... co o tym sądzicie? Lepszy będzie nowy czy używany strój?
wąz

Re: Buty na ślub - pomocy

Post autor: wąz »

W sumie to ja z tym też miałabym problem, bo okazuje się, że moja stopa jest mała, a jednocześnie troszkę mam postawny przegub i takich stóp nie da się łatwo i szybko ubrać. Dlatego wydaje mi się, że dobrze, jeśli po prostu sprawdzimy coś w sieci. A takiego specjalistę jak Fotograf Ślubny Warszawa macie już zatrudnionego?
Martuśka

Re: Buty na ślub - pomocy

Post autor: Martuśka »

Wybór butów na wesele jest bardzo ciężki i należy kupić je odpowiednio wcześnie. Jest to jedna z niewielu okazji, żeby móc wyjść w eleganckich butach na wysokim obcasie. Jednak muszą być one również wygodne. Buty takie muszą zapewnić komfort podczas całonocnej zabawie. Dlatego myślę, że trzeba dużo wcześniej kupić buty, aby móc je sprawdzić i rozchodzić.
ODPOWIEDZ