Pojemna szafa

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
Dymfna-71
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 1:00

Pojemna szafa

Post autor: Dymfna-71 »

Hej! Jak to typowa kobieta mam wiele ciuchów i za małą szafę, żeby je pomieścić ;) W jakim salonie meblowym w Warszawie dostanę naprawdę pojemną szafę? Najlepiej z lustrem. Z góry dziękuję za podpowiedzi, gdzie szukać.

stal kwasowa rury warszawa
Awatar użytkownika
alina_90
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2020, 14:23

Re: Pojemna szafa

Post autor: alina_90 »

Miałam podobny problem, ale zdecydowałam się na zamówienie szafy pod wymiar u fcts.pl. Dla mnie to świetna opcja, bo szafa jest idealnie dopasowana do wnęki w pokoju. Firma wykonała kawał dobrej roboty, polecam :)
Awatar użytkownika
kleo
Posty: 74
Rejestracja: 23 sty 2020, 4:41

Re: Pojemna szafa

Post autor: kleo »

Przejrzałam chyba wszystkie dostępne szafy i żadna nie była idealna. Zdecydowałam się wziąć meble na wymiar poznań http://degosh.pl/meble-na-wymiar/. Firma Degosh zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli, więc usługa jest jak najbardziej kompleksowa. Dopasowali szafę do stylu sypialni, więc wszystko do siebie pasowało.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Pojemna szafa

Post autor: Juleczka »

Meble na wymiar nie zawsze sa koniecznością. Takie meble sypialniane dobrej jakości można znaleźc na stronie polskiej firmy Market Meblowy - tutaj znajdziecie wszystko co trzeba aby zaaranżować takie pomieszczenia ze smakiem. Mają ponad 5000 róznych mebli i akcesorii do wyboru w dobrych cenach więc kazdy znajdzie tutaj coś dla siebie
ODPOWIEDZ