Piekarniki parowe

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
kamila111
Posty: 102
Rejestracja: 27 sie 2019, 21:26

Piekarniki parowe

Post autor: kamila111 »

Hej czy posiadacie piekarniki parowe u siebie w domach? Jak się sprawdzają?
Jestem na etapie wyboru sprzętów do kuchni i sporo osób poleca mi właśnie te piekarniki parowe.
Awatar użytkownika
JustynaA
Posty: 59
Rejestracja: 27 sie 2019, 21:35

Re: Piekarniki parowe

Post autor: JustynaA »

Są naprawdę rewelacyjne nie ma porównania do tych tradycyjnych piekarników. Przepyszne i oczywiście dużo zdrowsze potrawy można przygotować ja swój piekarnik parowy zamawiałam w sklepie https://piekarnikiparowe.com/ i polecam właśnie u nich kupić model ja postawiłam na electrolux.
Awatar użytkownika
qazxcdews
Posty: 20
Rejestracja: 27 sie 2019, 21:40

Re: Piekarniki parowe

Post autor: qazxcdews »

Również posiadam parowy i też jestem bardzo zadowolona z niego. Ja swój kupowałam stacjonarnie i naprawdę sporo za niego dałam na piekarnikiparowe.com widzę, że jest dużo taniej a te same modele.
Awatar użytkownika
JustynaA
Posty: 59
Rejestracja: 27 sie 2019, 21:35

Re: Piekarniki parowe

Post autor: JustynaA »

qazxcdews pisze: ↑20 wrz 2019, 17:48 Również posiadam parowy i też jestem bardzo zadowolona z niego. Ja swój kupowałam stacjonarnie i naprawdę sporo za niego dałam na piekarnikiparowe.com widzę, że jest dużo taniej a te same modele.
Online zawsze kupisz dużo taniej niż stacjonarnie, ja prawie wszystko zawsze zamawiam online jest dużo taniej i wygodniej. Piekarniki z tego sklepu są naprawdę bardzo dobrej jakości polecam.
Awatar użytkownika
kamila111
Posty: 102
Rejestracja: 27 sie 2019, 21:26

Re: Piekarniki parowe

Post autor: kamila111 »

Dzięki to i ja również zdecyduję się zamówić piekarnik parowy ze sklepu piekarnikiparowe.com zawsze miałam tradycyjny, a teraz postawię na nowoczesność
Awatar użytkownika
mala9
Posty: 56
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:14

Re: Piekarniki parowe

Post autor: mala9 »

Jestem za innowacyjnością, dlatego właśnie myślałam nad zakupem https://piekarnikiparowe.com/ , jeśli wcześniej się z nimi umówię to konkretną płytę czy piekarnik mogę zobaczyć na żywo. W internecie Piekarnik parowy AEG BSK792320M najbardziej mnie zachwycił, szczególnie wyglądem. Co wy sądzicie o takiej nowoczesności ?
Awatar użytkownika
Feri
Posty: 115
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:27

Re: Piekarniki parowe

Post autor: Feri »

Piekarnik parowy to ekstra wynalazek, pieczenie są bardziej soczyste, nawet ze schabu! Ciasta też lepiej wychodzą. Ja mam piekarnik Electrolux SteamBake i jestem zachwycona.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 385
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: Piekarniki parowe

Post autor: selena »

Ja też polecam piekarniki z https://piekarnikiparowe.com/ , czytałam wiele pozytywnych opinii na ich temat, byłam oczywiście w szoku, ze taki sprzęt istnieje i daje radę wielu potrawom. Moja mama ma taki tradycyjny, jednak widzę, że jej się psuje, jeśli i u mnie piekarnik parowy się sprawdzi to jej zakupie na urodziny :)

t-mobile niechciane smsy
ODPOWIEDZ