Medycyna estetyczna - czy warto?

Znasz świetne strony, które możesz polecić? Daj znać!
0didżej0

Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: 0didżej0 »

W wielu sytuacjach nie czujemy się dobrze w swoim ciele i najchętniej zmienilibyśmy w sobie parę drobiazgów. Medycyna estetyczna cały czas się rozwija i daje nowe możliwości. Takie zmiany pozwalają nam pozbyć się kompleksów i lepiej zaakceptować swoje ciało. Polecam skontaktować się z chirurgiem plastycznym w Krakowie.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Hanka »

Jeśli macie ochotę poprawić coś w swoim wyglądzie i odjąć sobie wizualnie trochę lat, to wydaje mi się, że medycyna estetyczna będzie jak najbardziej dobrym rozwiązaniem. Na stronie internetowej proeste.eu możecie zapoznać się z ofertą gabinetu medycyny estetycznej działającego w Wałczu. Jak widać oferowane są tam najróżniejsze zabiegi na twarz oraz ciało. Każdy zabieg jest wykonywany przez profesjonalistów.

jak napisać apelację do sądu
Awatar użytkownika
wariatka
Posty: 102
Rejestracja: 28 sty 2020, 20:51

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: wariatka »

Zdecydowanie tak, bo dla mnie to takie coś dla siebie, na poprawę humoru, lepszego samopoczucia. W tym celu odwiedzam centrum medyczne Damiana https://damian-cme.pl/, gdzie mają fajnych lekarzy o ogromnej wiedzy. Dobrze doradzają, a efekty ich pracy są oczywiście widoczne. Zresztą z tego co zauważyłam, to wiele mają pacjentek a także i pacjentów, no ale jak wszyscy wychodzą zadowoleni i czują się lepiej to nie ma co się dziwić. Nawet moja przyjaciółka zdecydowała się na wizytę u nich ;)
óstka

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: óstka »

Oczywiście, że warto! Jeśli nie czujesz sie na tyle pewna w swoim ciele to czemu by nie wprowadzić lekkich poprawek? Ja sama należę do osób, które opierały się na czymś takim. W gabinecie Medical Clinic https://www.lfmedicalclinic.pl/oferta realizowałam zabiegi z zakresu poprawy podbródka, oczu a nawet włosów. Tym sposobem udało mi się poprawić wszelkie niedociągnięcia, przez co znów czuję się atrakcyjnie , zadbanie. Być może i taka opcja okaże się przydatna i w Twoim przypadku!
ODPOWIEDZ