Naprawa pralki i zmywarki

Znasz świetne strony, które możesz polecić? Daj znać!
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Naprawa pralki i zmywarki

Post autor: Dominiczka »

Cześć!
Jak przyjdzie czas, że zawiedzie Was sprzęt kuchenny, czy pralka to w Krakowie zdecydowanie mogę polecić Wam współpracę z serwisem https://pomoc-agd-krakow.pl/ w przypadku którego można liczyć na rzetelne podejście obsługi, przystępne ceny oraz profesjonalne wykonanie danych napraw. Nie zawsze opłaca się kupić nowy sprzęt ;)
Awatar użytkownika
kokossisi
Posty: 48
Rejestracja: 28 sty 2020, 23:43

Re: Naprawa pralki i zmywarki

Post autor: kokossisi »

ja niestety musiałam sie pożegnać z pralką, naprawa kosztowała dużo więcej niż pralka była warta dlatego kupiłam nową. Mam teraz sprzęt electrolux perfect care. Dobrze mi się jej używa, nie pobiera dużo pradu ani wody, taki podstawowy program to trwa krócej niż godzine.
Awatar użytkownika
Feri
Posty: 115
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:27

Re: Naprawa pralki i zmywarki

Post autor: Feri »

Ja co prawda o płycie indukcyjnej mogę powiedzieć, miałam jakiś niewielki problem z Electrolux Sense Boil - ich serwis załatwił sprawę błyskawicznie. I w ogóle zanim technicy się zajęli płytą to na infolinii mogłam dostać już jakieś porady :)
Awatar użytkownika
morena
Posty: 265
Rejestracja: 24 sty 2020, 20:49

Re: Naprawa pralki i zmywarki

Post autor: morena »

My przy awarii korzystaliśmy z usług warszawskiej firmy Parolvip http://naprawapralekursynow.pl/ i jesteśmy w 100 % zadowoleni z jakości usług i cen. Serwisant przyjechał na drugi dzień i to w godzinach wieczornych, bo takie nam tylko pasowały i szybko sprawę załatwił. Mega profesjonalizm, zdecydowanie firmę mogę doradzić.
Awatar użytkownika
viktoria
Posty: 136
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:52

Re: Naprawa pralki i zmywarki

Post autor: viktoria »

Moim zdaniem lepiej kupować nowe sprzęty. Ja mam i polecam pralkę Electrolux Perfect Care. Super dopiera nawet ubrania dzieciaków. Ubrania po wielu praniach nadal wyglądają jak nowe. Co ciekawe, jest nawet opcja pełnego prania w 59 minut :)
ODPOWIEDZ