warto kleić buty?

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
verciaska
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2019, 20:12

warto kleić buty?

Post autor: verciaska »

Warto? Czy takie sklejone buty późniejj można normalnie użytkować bez obawy, ze klej puści?
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 11
Rejestracja: 03 sie 2019, 17:57

Re: warto kleić buty?

Post autor: oetadam »

verciaska pisze: ↑29 lip 2019, 18:13 Warto? Czy takie sklejone buty późniejj można normalnie użytkować bez obawy, ze klej puści?
Witam! Verciaska, buty sklejone klejem TADAM® można normalnie użytkować.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
Awatar użytkownika
kokossisi
Posty: 48
Rejestracja: 28 sty 2020, 23:43

Re: warto kleić buty?

Post autor: kokossisi »

ktoś mi powie czy takie jedno opakowanei tadam wystarczy mi na parę butów?
Awatar użytkownika
kleo
Posty: 74
Rejestracja: 23 sty 2020, 4:41

Re: warto kleić buty?

Post autor: kleo »

Zawsze możesz spróbować, bo takie kleje nie są drogie. Jednak moim zdaniem szkoda zachodu. Dwa razy kleiłam i za każdym razem bezskutecznie. Zawsze klej puszczał po krótkim czasie. Lepiej kupić porządne buty i się nie przejmować. Córce kupuję buty Palldadium https://www.butomaniak.pl/Historia-mark ... 90737.html, a my z mężem lubimy nosić Nike. Jeszcze nigdy nas nie zawiodły.
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 11
Rejestracja: 03 sie 2019, 17:57

Re: warto kleić buty?

Post autor: oetadam »

kokossisi pisze: ↑25 lip 2020, 12:39 ktoś mi powie czy takie jedno opakowanei tadam wystarczy mi na parę butów?
Witam! Kokkosisi, tak. Jedno opakowanie kleju TADAM® pomoże Ci skleić kilka par butów.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
jola021
Posty: 32
Rejestracja: 16 lip 2020, 15:02

Re: warto kleić buty?

Post autor: jola021 »

Nie wiem, czy to coś pomoże.

___
buty robocze
Awatar użytkownika
energia
Posty: 311
Rejestracja: 23 sie 2019, 23:51

Re: warto kleić buty?

Post autor: energia »

W sumie na twoim miejscu odwiedziłabym sklep https://ataszek.pl/87-kleje-anaerobowe , ponieważ tam można znaleźć najróżniejsze typu klejów. Także nic nie szkodzi się tam rozglądnąć, może znajdziesz coś odpowiedniego.
Awatar użytkownika
kokossisi
Posty: 48
Rejestracja: 28 sty 2020, 23:43

Re: warto kleić buty?

Post autor: kokossisi »

kupiłam ten klej i skleiłam kilka odklejonych nosków i jedną podeszwę, kleju jeszcze trochę nawet zostało
Awatar użytkownika
magusia
Posty: 106
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:31

Re: warto kleić buty?

Post autor: magusia »

Podbijam, muszę skleić botki, ale zastanawiam się czy wytrzymają taką deszczową pogodę z jaką jesienią mamy do czynienia? Jeśli nie muszę to wolałabym nie kupować nowych butów, bo sa mega wygodne i poza odklejoną podeszwą w 2 miejscach nic im nie dolega.
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 11
Rejestracja: 03 sie 2019, 17:57

Re: warto kleić buty?

Post autor: oetadam »

magusia pisze: ↑29 paź 2020, 12:48 Podbijam, muszę skleić botki, ale zastanawiam się czy wytrzymają taką deszczową pogodę z jaką jesienią mamy do czynienia? Jeśli nie muszę to wolałabym nie kupować nowych butów, bo sa mega wygodne i poza odklejoną podeszwą w 2 miejscach nic im nie dolega.
Witam! Magusia, klej TADAM® z łatwością pozwoli skleić Ci botki. To elastyczny klej do butów sportowych i nie tylko, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
magusia
Posty: 106
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:31

Re: warto kleić buty?

Post autor: magusia »

Dziękuję bardzo, a jak powinnam przechowywać resztę kleju, zeby jak najdłuzej nadawał się do użytku? Bo sporo mi w sumie go zostało
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 11
Rejestracja: 03 sie 2019, 17:57

Re: warto kleić buty?

Post autor: oetadam »

magusia pisze: ↑30 lis 2020, 14:37 Dziękuję bardzo, a jak powinnam przechowywać resztę kleju, zeby jak najdłuzej nadawał się do użytku? Bo sporo mi w sumie go zostało
Witam! Magusia, aby klej TADAM® nadawał się do kolejnego użycia należy właściwie zabezpieczyć jego dozownik przed wyschnięciem. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: warto kleić buty?

Post autor: devi992 »

Czasem chyba bardziej opłaca się kupić coś nowego. Ja też nie raz probowałam naprawiać buty, ale było to bez sensu

___
Ślub na Śląsku
wieśka

Re: warto kleić buty?

Post autor: wieśka »

Nie zawsze, nowe buty to pewnie od 100 zł w góre, a klej tadam poniżej 10 zł, więc dla mnie rachunek jest prosty
parówka

Re: warto kleić buty?

Post autor: parówka »

A gdzie Wy w ogóle ten klej Tadam kupujecie? Zakupy zwykle robie w marketach, gdzie mam patrzeć? Z góry dzięki
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 11
Rejestracja: 03 sie 2019, 17:57

Re: warto kleić buty?

Post autor: oetadam »

parówka pisze: ↑31 sty 2021, 19:49 A gdzie Wy w ogóle ten klej Tadam kupujecie? Zakupy zwykle robie w marketach, gdzie mam patrzeć? Z góry dzięki
Witam! Parówka, klej TADAM® jest dostępny m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Kupisz go także w sklepach internetowych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl

lct lckms
wróżka

Re: warto kleić buty?

Post autor: wróżka »

parówka pisze: ↑31 sty 2021, 19:49 A gdzie Wy w ogóle ten klej Tadam kupujecie? Zakupy zwykle robie w marketach, gdzie mam patrzeć? Z góry dzięki
U nas go nawet w biedronce i w lokalnych marketach widziałam, więc chyba nie ma problemów z dostępnością, a jak jedna jest problem, to pozostaje internet
Błotnia

Re: warto kleić buty?

Post autor: Błotnia »

Świetny jest ten klej Tadam! Jestem mega zadowolona, że trafiłam na ten wątek i poczytałam opinie. Miałam kilka par butów, całej rodziny, moich i męża, ale głównie dziecięcych. Pokleiłam wszystkie jedną tubką, wygląda naprawdę dobrze i co ważne, trzyma się rewelacyjnie. Warto kupić, serio.
środa

Re: warto kleić buty?

Post autor: środa »

Błotnia pisze: ↑26 mar 2021, 17:55 Świetny jest ten klej Tadam! Jestem mega zadowolona, że trafiłam na ten wątek i poczytałam opinie. Miałam kilka par butów, całej rodziny, moich i męża, ale głównie dziecięcych. Pokleiłam wszystkie jedną tubką, wygląda naprawdę dobrze i co ważne, trzyma się rewelacyjnie. Warto kupić, serio.
czy potem można takie buty myć na mokro, albo prać?
Błonia

Re: warto kleić buty?

Post autor: Błonia »

środa pisze: ↑31 maja 2021, 11:52
Błotnia pisze: ↑26 mar 2021, 17:55 Świetny jest ten klej Tadam! Jestem mega zadowolona, że trafiłam na ten wątek i poczytałam opinie. Miałam kilka par butów, całej rodziny, moich i męża, ale głównie dziecięcych. Pokleiłam wszystkie jedną tubką, wygląda naprawdę dobrze i co ważne, trzyma się rewelacyjnie. Warto kupić, serio.
czy potem można takie buty myć na mokro, albo prać?
prać nie próbowałam ale myć na mokro jak najbardziej, nic się nie rozkleiło, wszytko się dobrze trzyma
asmałta

Re: warto kleić buty?

Post autor: asmałta »

Błonia pisze: ↑13 cze 2021, 11:37
środa pisze: ↑31 maja 2021, 11:52
Błotnia pisze: ↑26 mar 2021, 17:55 Świetny jest ten klej Tadam! Jestem mega zadowolona, że trafiłam na ten wątek i poczytałam opinie. Miałam kilka par butów, całej rodziny, moich i męża, ale głównie dziecięcych. Pokleiłam wszystkie jedną tubką, wygląda naprawdę dobrze i co ważne, trzyma się rewelacyjnie. Warto kupić, serio.
czy potem można takie buty myć na mokro, albo prać?
prać nie próbowałam ale myć na mokro jak najbardziej, nic się nie rozkleiło, wszytko się dobrze trzyma
Czyli przy takich normalnych warunkach jak deszczyk jakiś, to nie raczej nie powinno być problemu?
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 11
Rejestracja: 03 sie 2019, 17:57

Re: warto kleić buty?

Post autor: oetadam »

środa pisze: ↑31 maja 2021, 11:52
Błotnia pisze: ↑26 mar 2021, 17:55 Świetny jest ten klej Tadam! Jestem mega zadowolona, że trafiłam na ten wątek i poczytałam opinie. Miałam kilka par butów, całej rodziny, moich i męża, ale głównie dziecięcych. Pokleiłam wszystkie jedną tubką, wygląda naprawdę dobrze i co ważne, trzyma się rewelacyjnie. Warto kupić, serio.
czy potem można takie buty myć na mokro, albo prać?
Witam! Środa, buty sklejone klejem Tadam można myć lub prać w pralce (zalecam użyć specjalnego do tego programu).

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
fifą

Re: warto kleić buty?

Post autor: fifą »

oetadam pisze: ↑16 cze 2021, 17:58
środa pisze: ↑31 maja 2021, 11:52
Błotnia pisze: ↑26 mar 2021, 17:55 Świetny jest ten klej Tadam! Jestem mega zadowolona, że trafiłam na ten wątek i poczytałam opinie. Miałam kilka par butów, całej rodziny, moich i męża, ale głównie dziecięcych. Pokleiłam wszystkie jedną tubką, wygląda naprawdę dobrze i co ważne, trzyma się rewelacyjnie. Warto kupić, serio.
czy potem można takie buty myć na mokro, albo prać?
Witam! Środa, buty sklejone klejem Tadam można myć lub prać w pralce (zalecam użyć specjalnego do tego programu).

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
czyli na deszczu np. sie nie rozkleją?
ODPOWIEDZ