Rodzina - mieszkanie

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
malinka11
Posty: 265
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:49

Rodzina - mieszkanie

Post autor: malinka11 »

Czas na własne mieszkanie? Jeśli poszukujecie czegoś w nowoczesnej części Warszawy to serdecznie zachęcam do przejrzenia oferty od http://nowepoludnie2.pl/ gdzie możesz spokojnie postawić na naprawdę korzystne propozycje w tym wymiarze. To mieszkania na najwyższym poziomie, które stworzone są w doskonałej lokalizacji - na tyle intymnej, by miło spędzać czas, ale zarazem na tylko blisko centrum, aby mieć wszystko pod ręką.
Awatar użytkownika
aktywna
Posty: 102
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:05

Re: Rodzina - mieszkanie

Post autor: aktywna »

Tak, ja też się zdecydowałam na własne mieszkanie ale na Mokotowie, dowiedziałam się że tam budują osiedle Bartycka 49 Apartamenty, i będą tam kameralne budynki i przestronne, designerskie wnętrza na czym bardzo mi zależy. No i położenie blisko centrum, a równocześnie wokół jest otoczenie natury.
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: Rodzina - mieszkanie

Post autor: greska21 »

No proszę jak się złożyło, ja z rodziną też mieszkam w Warszawie. Od prawie 2 lat nareszcie na swoim. Dobrze wam się mieszka? My jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Nie tylko z samego mieszkania, ale biorąc pod uwagę szerszy kontekst mamy bardzo dobrego i profesjonalnego zarządcę nieruchomości Per modum. Jeśli wszystko jest dopilnowane na bieżąco, problemów nie ma lub rozwiązywane są na bieżąco, to i mieszkańcy są zadowoleni.
ODPOWIEDZ