Gdzie kupić buty komunijne dla chłopca?

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
Stokrotka
Posty: 10
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:47

Gdzie kupić buty komunijne dla chłopca?

Post autor: Stokrotka »

Cześć! Poszukuję sklepu, w którym kupię buty komunijne dla chłopca. Co polecacie?
Awatar użytkownika
Ryksa-65
Posty: 8
Rejestracja: 20 cze 2019, 3:19

Re: Gdzie kupić buty komunijne dla chłopca?

Post autor: Ryksa-65 »

W tamtym roku kupiłam śliczne buciki na http://sklepgamabut.pl/. Polecam – jakościowo bardzo dobrze wykonane i wygodne. Dziecku nie pociła się w nich nóżka ani nic nie obcierało.

zamówienia aliexpress
Awatar użytkownika
Zosia24Zosia
Posty: 40
Rejestracja: 28 sty 2020, 12:10

Re: Gdzie kupić buty komunijne dla chłopca?

Post autor: Zosia24Zosia »

Ja jestem z Warszawy i powiem wam, że niema lepszego niż bazar Różyckiego. W tym miejscu kupiłam buciki dla syna i inne dodatki.
Awatar użytkownika
Ylifaa
Posty: 20
Rejestracja: 10 mar 2020, 12:17

Re: Gdzie kupić buty komunijne dla chłopca?

Post autor: Ylifaa »

Może tutaj znajdziesz coś ciekawego ? https://zibru.com/pl/creepers-119
Awatar użytkownika
Gosia1236
Posty: 9
Rejestracja: 24 kwie 2020, 23:03

Re: Gdzie kupić buty komunijne dla chłopca?

Post autor: Gosia1236 »

Ja też jestem z Warszawy i również polecam różyca :)
Simnaś

Re: Gdzie kupić buty komunijne dla chłopca?

Post autor: Simnaś »

W takim razie dorzucę sklep od siebie. Sklep Krasnal - w sklepie znajdziecie rózne modele butów na komunię zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. W wielu modelach oraz rozmiarach. Jak również dobrych firm. Buty marek Befado, Mrugała. czy Bartek.

Odradzam na pewno buty na obcasie dla dzieci - pod katem zdrowotnym lepiej jest kupić buty na płaskiej podeszwie, które są wygodniejsze jak równięż i zdrowsze dla malucha.

W sklepie znajdziecie same odpowiednie dla stopy dziecka modele. Jesli nie będziecie wiedzieli na co się zdecydować, polecam do nich zadzwonić i powinni doradzić odpowiednie obuwie.
ODPOWIEDZ