Strona 1 z 1

akcesoria do samochodu

: 28 gru 2020, 16:04
autor: tidala
Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat, polecam przeczytać artykuł https://www.amos.auto.pl/

Re: akcesoria do samochodu

: 30 gru 2020, 14:42
autor: Hanka
A co z samochodami terenowymi? Jak macie je wyposażone? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki wyciągarki samochodowe - ręczne, hydrauliczne oraz elektryczne, w atrakcyjnych cenach. Jak sądzicie, czy taki sprzęt może się okazać przydatny?

Re: akcesoria do samochodu

: 31 gru 2020, 10:36
autor: łan
Moim zdaniem warto o każdy pojazd odpowiednio zadbać. Nie tylko od strony mechanicznej, ale również o czystość zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Ja szukając maszyn polerskich zdecydowałem się na zakup tej, którą znalazłem na stronie https://autonablask.pl/kategoria-produk ... polerskie/ . Prześledziłem ich asortyment i znalazłem całe mnóstwo produktów do pielęgnacji samochodu. Mają naprawdę fajny wybór w dobrej cenie.

Re: akcesoria do samochodu

: 05 sty 2021, 8:51
autor: mgiełka
Akcesoria do samochodu to jedno. Inną, jednak bardzo ważną kwestią jest sprawność samochodu. Mój ostatnio odmówił posłuszeństwa i jedynym co mogłam zrobić to zadzwonić po lawetę. Tutaj https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-czeladz znalazłam firmę, z której usług skorzystałam. Szybka i profesjonalna interwencja, więc zapisałam sobie namiar na nich. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo kiedy znowu może okazać się potrzebny.

Re: akcesoria do samochodu

: 05 sty 2021, 13:46
autor: Eweliś
Jak bym postawił ani dobry uchwyty do samochodu. Bardzo fajnie sprawdza sie samochodach firmowych. Sprawdź co znajduje sie na sklepie - https://pancernik.eu/ Moim zdaniem można znaleźć bardzo dobre jakościowo akcesoria.

Re: akcesoria do samochodu

: 06 sty 2021, 18:50
autor: karzeł
Zgadzam się z tym, co napisała mgiełka. Akcesoria to tylko jedna ze składowych, jednak nawet dbając o samochód można go uszkodzić. Ja uszkodziłem oponę i moim celem była jak najszybsza jej naprawa. Tutaj https://wulkanizator.com.pl/mobilna-wul ... bialystok/ znalazłem firmę, na którą się zdecydowałem. Rewelacyjne rozwiązanie dla każdego kierowcy.

Re: akcesoria do samochodu

: 25 sty 2021, 14:31
autor: greska21
Samochodami dużo bardziej pasjonuje się mój mąż i to głównie on decydował o wyborze konkretnego modelu. Oczywiście w porozumieniu ze mną, żeby nie było. Nawet wspólnie byliśmy w salonie Porsche Centrum Sopot, żebym zobaczyła jak się prezentuje wybrana przez mojego Tomka Panamera. Nie powiem, wrażenie na mnie bardzo duże to auto zrobiło. Również jeśli chodzi o wyposażenie. Dlatego jestem jak najbardziej za, czekamy teraz na szczegóły finansowania.

advatech

Re: akcesoria do samochodu

: 21 wrz 2021, 9:59
autor: Łukasz
Widziałem ciekawą ofertę w sklepie internetowym gdzie kupiłem ostatnio kołpaki na koła znalazłem tam idealne które pasują do mojego samochodu. A dla mnie to ważne bo ja lubię dbać o wygląd samochodu. Mam dużo kosmetyków do pielęgnacji i mnóstwo akcesoriów samochodowych.

Re: akcesoria do samochodu

: 22 wrz 2021, 19:24
autor: Łazarz
Faktycznie same akcesoria do naszych samochodów są niezwykle ważne i ja jestem zdania, że również warto jest wiedzieć co nieco na temat historii klasycznych i zarazem sportowych aut. Jakiś czas temu czytałem w artykule https://garbus.pl/pl/n/15 jak wygląda kwestia sportowego samochodu marki VW które już lata świetności ma za sobą.

Re: akcesoria do samochodu

: 12 lis 2021, 19:50
autor: Krzysztof
Moim ostatnim akcesorium jakie nabyłem do auta jest Smart Kid Belt. Wrzuciłem je do schowka by zawsze było pod ręką w chwili potrzeby. Nie mam dzieci lecz bardzo często odbieram siostrzeńca z treningu. Nie zawsze miałem auto lecz teraz sytuacja się zmieniła, a ponieważ nie zawsze będę dysponował jego fotelikiem więc aby mu zapewnić bezpieczną i komfortową jazdę postanowiłem właśnie w ten sposób się przygotować. Myślę, że takie rozwiązanie znakomicie się sprawdzi.

Re: akcesoria do samochodu

: 12 sty 2022, 21:39
autor: karina12
Mam trojkę dzieci i Smart Kid Belt znacznie ułatwił mi życie gdyż ze spokojem dzięki niemu mieszczę je na tylnej kanapie. Urządzenie to posiada atesty i homologacje, a w niezależnych testach jakie widziałam w sieci nawet wypada lepiej niż niejeden fotelik. Urządzenie to jest również dobrym rozwiązaniem na wyjazdach wakacyjnych gdy korzystamy z taksówki lub przemieszczam się wynajętym autem. Akceptowane jest ono w całej UE więc nic nasz nie ogranicz by poznawać inne kraje.