Sklep z ciekawymi propozycjami w zakresie ubranek i zabawek

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Sklep z ciekawymi propozycjami w zakresie ubranek i zabawek

Post autor: Dominiczka »

Cześć,
Gdzie kupić dobrej jakości propozycje w zakresie ubranek i zabawek dla maluchów (głównie chodzi mi tutaj o zabawki, ubranka i różne akcesoria których będę potrzebowała do wyprawki). Pozdrawiam i od razu dziękuję za wszystkie podpowiedzi :)
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Sklep z ciekawymi propozycjami w zakresie ubranek i zabawek

Post autor: WolciaK »

Jak dla mnie zdecydowany numer jeden to Miziu - https://miziu.pl/collections/pajacyki-niemowlece sklep z szeroka ofertą propozycji jeśli chodzi o ubranka, ale także zabawki, czy akcesoria. Trochę rzeczy kupowaliśmy i nie żałujemy podjętych decyzji zakupowych, tym bardziej że czas realizacji też jest do zaakceptowania.
Awatar użytkownika
Agnieszka_Nowacka19
Posty: 77
Rejestracja: 11 sty 2020, 13:56

Re: Sklep z ciekawymi propozycjami w zakresie ubranek i zabawek

Post autor: Agnieszka_Nowacka19 »

To już nie te czasy, gdzie trzeba szukać miejsc z zabawkami. Teraz jest tego pełno, do wyboru do koloru. Fajnym pomysłem jest basen z piłeczkami https://bombelkovo.pl/110-suche-baseny-z-pileczkami Można go postawić w pokoju i mieć swoją małą, prywatną salę zabaw :) Ja swoim kupiłam bo uwielbiają, a trochę się obawiam chodzić do takich miejsc.
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Re: Sklep z ciekawymi propozycjami w zakresie ubranek i zabawek

Post autor: PaulinaaMM32 »

Na ten moment jeśli chodzi o wybór ciekawych propozycji w zakresie ubranek to koniecznie zwróćcie uwagę na sklep internetowy Miziu w którym kilka razy mieliśmy okazję już robić zakupy i zawsze wszystko przebiegło pomyślnie. Jest wiele możliwości kolorystycznych, rozmiarów i jednocześnie dobre promocyjne ceny. Na pewno coś fajnego upolujecie!
Awatar użytkownika
juka
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2020, 12:48

Re: Sklep z ciekawymi propozycjami w zakresie ubranek i zabawek

Post autor: juka »

Jeśli jesteś rodzicem małego dziecka, to pewne ból pleców związany z jego noszeniem nie jest Ci obcy. Odkryłam niedawno nosidło na biodro i od tej por jest to nasz ulubiony gadżet
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Re: Sklep z ciekawymi propozycjami w zakresie ubranek i zabawek

Post autor: Dominiczka »

Z chęcią sprawdzę co tam udało się im przygotować. Na pewno przejrzę dostępne możliwości i jednocześnie mam nadzieję, że będę tak jak Wy zadowolona z zakupów i samego przebiegu transakcji. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Beatka03
Posty: 124
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:00

Re: Sklep z ciekawymi propozycjami w zakresie ubranek i zabawek

Post autor: Beatka03 »

Bardzo ładne i dobrej jakości bluzki dla dziewczynek znajdziecie tutaj - https://myprincess.pl/kategoria/body Mnie zawsze rozczulają ciuszki dla dzieci i mam do nich ogromną słabość. Zawsze lubię kupić coś łądnego czy to dla swoich dzieciaków czy dla dzieciaków znajomych na prezent.
Awatar użytkownika
ImmaK
Posty: 15
Rejestracja: 02 mar 2020, 12:16

Re: Sklep z ciekawymi propozycjami w zakresie ubranek i zabawek

Post autor: ImmaK »

Śmiało mogę zgodzić się z opinią innych osób, czyli Miziu.pl w mojej opinii to jeden z ciekawszych sklepów internetowych jeśli chodzi o wybór rzeczy do wyprawki dla naszego maluszka. Poza tym jest cała kategoria "Ubranka i Buciki" gdzie też kompletowaliśmy wyprawkę :)
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Sklep z ciekawymi propozycjami w zakresie ubranek i zabawek

Post autor: Juleczka »

W razie jeśli szukacie ubrań będąc przy nadziei to zajrzyjcie na ofertę sklepu Coolmama https://www.coolmama.pl - mają duża ofertę takich ubrań jak własnie spodnie ciążowe czy spodnie w odpowiednich rozmiarach. Sa modne i wygodne :)
ODPOWIEDZ