Poradnia psychologiczna -uzależnienia

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Poradnia psychologiczna -uzależnienia

Post autor: Juleczka »

Obecnie sporo osób popada w różnego rodzaju nałogi , które nierzadko są niebezpieczne dla samego uzależnionego jak i jego bliskich osób -rodziny. Obawiam się ,że bliska mi osoba wpakowała się w coś bardzo poważnego... nie wiem czy to już nie alkoholizm. Może tak zachęcić ją do wybrania się do odpowiedniej poradni ? W Łodzi funkcjonuje Poradnia Salomon https://poradniasalomon.com.pl/ i myślę ,że to może być rozwiązanie. Może ktoś z Was korzystał z ich usług?
Awatar użytkownika
igakowalik
Posty: 19
Rejestracja: 07 kwie 2020, 15:00

Re: Poradnia psychologiczna -uzależnienia

Post autor: igakowalik »

Trzeba działać jak najszybciej.

Chcecie zrzucić, w zdrowy sposób kilka kg? Polecam Wam herbaefekt.pl ;)
Awatar użytkownika
piwonia
Posty: 61
Rejestracja: 05 kwie 2019, 10:11

Re: Poradnia psychologiczna -uzależnienia

Post autor: piwonia »

poradnia to za malo.. jesli pojawia sie problem to trzeba udac sie do osrodka terapii uzaleznien gdzie bedzie pelna diagnoza, plan leczenia i leczenie. bardzo dobrym osrodkiem jest Tratwa w Wiśle gdzie trafily juz dwie znane mi osoby i mimo silnych uzaleznien udalo im sie stanac na nogi
Awatar użytkownika
Sally McKenna
Posty: 168
Rejestracja: 26 lip 2019, 12:52

Re: Poradnia psychologiczna -uzależnienia

Post autor: Sally McKenna »

Czasami faktycznie konieczne jest skorzystanie z pomocy jakiegoś profesjonalnego ośrodka, bo zwykła poradnia faktycznie może nie wystarczyć. Ludzie mogą uzależnić się dzisiaj od bardzo używek i nie tylko. Gdyby ktoś potrzebował profesjonalnej pomocy, to polecam ośrodek Oaza SOS (więcej informacji na temat leczenia uzależnień znajdziecie na https://oaza.sos.pl/leczenie-uzaleznien ... soholizmu/).
Awatar użytkownika
juka
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2020, 12:48

Re: Poradnia psychologiczna -uzależnienia

Post autor: juka »

Za mną terapia indywidualna Lublin i już wiem, że by to najlepszy pomysł, by poradzić sobie z problemami

tanie ciuchy używane sklep internetowy
Awatar użytkownika
Angelor
Posty: 22
Rejestracja: 23 lut 2020, 17:42

Re: Poradnia psychologiczna -uzależnienia

Post autor: Angelor »

Musisz się zastanowić nad tym gdzie tak bliską osobę umieścić. Oczywiście nie będzie łatwe namówienie do pobytu w specjalnym ośrodku, ale trzeba nad tym pracować. Najlepiej skontaktować się z jednym z najlepszych, ośrodkiem terapii uzależnień Nefo. Tam z pewnością Wam pomogą. To są profesjonaliści w leczeniu różnego rodzaju uzależnień. Myślę, że to dobre rozwiązanie.
ODPOWIEDZ