Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: WolciaK »

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru porządnej szkoły jazdy w Poznaniu, ponieważ planuję od nowego roku zacząć kurs i w końcu uzyskać wymarzone prawo jazdy, pomożecie? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: PaulinaaMM32 »

W mojej opinii, jeśli chodzi o Poznań to ośrodek OSK Pegaz jest dobrą szkołą dla kierowców który mogę polecić jeżeli chodzi rzeczywiście o przygotowanie do egzaminu, podejście instruktorów oraz odpowiednią wiedzę którą posiadają i wiedzą jak też odpowiednio przygotować kursanta zarówno do praktyki jak i teorii. Do tego posiadają dość nową flotę samochodów więc jeździ się nimi praktycznie tak samo jak w WORD-zie.
Awatar użytkownika
Oliwka009
Posty: 33
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:35

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: Oliwka009 »

Zgodzę się i również uważam, że OSK Pegaz to świetna szkoła jeśli chodzi o poziom nauczania, bardzo dobrą organizację oraz instruktorów. Dlatego nie ma się co dłużej zastanawiać i zacząć działać bo prawo jazdy w dzisiejszych czasach bardzo się przydaje, a już za kilka miesięcy znów będzie jesień oraz mroźna zima, więc nikt nie chce wtedy stać rano na przystanku :)
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: Dominiczka »

Przydałoby mi się w końcu również zabrać za zrobienia prawa jazdy, bo co roku sobie obiecuję i jakoś nie mam kiedy ich zrobić... A powiem szczerze, że jak sobie pomyślę, że zaraz znowu będzie zima i będę musiała się do pracy codziennie ciągać autobusami to mam dużo większa motywację.
Awatar użytkownika
susana
Posty: 101
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:15

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: susana »

Ja trafiłam dzisiaj na szkoła jazdy warszawa i chyba zapiszę się tam na kurs. Muszę w końcu zrobić prawko bo mam już swoje lata i mam serdecznie dosyć jeżdżenia wszędzie autobusem. Słyszałam, ze szkoła jazdy Elmol ma bardzo dobrych instruktorów. CIeszy mnie to bo nie da się ukryć, że cierpliwy i doświadczony instruktor to podstawa.
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: MilenaD43 »

Moja opinia również będzie pozytywna jeżeli mówimy tutaj o OSK Pegaz, ponieważ to szkoła jazdy z dużym doświadczeniem. Do tego instruktorami którzy maja już za sobą wielu kursantów którzy kończyli egzaminy za pierwszym razem (w tym również ja) i też niezłe ceny - tym bardziej, że samochody jakimi się jeździ są praktycznie nowe i w bardzo dobrym stanie. Według mnie i już poprzedników nie zawiedziesz się, a w razie potrzeby pisz jak będą wątpliwości. Życzę samych sukcesów na drodze i bezpiecznej jazdy!
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: WolciaK »

Ogromne dzięki za podpowiedzi! Mam nadzieję, że wszystko się uda i w końcu zacznę robić prawko bo już koniec z wymówkami :)
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: PaulinaaMM32 »

Nie ma za co! Trzymamy kciuki i mam nadzieję, że będziesz zadowolona z efektów końcowych jeśli chodzi o zdanie obu egzaminów. Od czasu, do czasu zdaj nam tutaj relację jak idzie :)
Awatar użytkownika
Oliwka009
Posty: 33
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:35

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: Oliwka009 »

Dołączam się do poprzedniczki i trzymam kciuki, aby cały przebieg kursu i egzaminy poszły tak jak sobie zaplanowałaś. Nie stresuj się i skupiaj się na manewrach jakie będziesz wykonywała wtedy na pewno się uda :)
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: Dominiczka »

I jak zaczęłaś już przygotowania? Jeśli tak to jak Ci idzie i czy motywacja jeszcze nie spadła bo często jak coś mi nie wychodzi to niestety szybko się poddaję.
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: MilenaD43 »

Właśnie czekamy i mam nadzieję, że nasze porady okażą się słuszne chociaż pamiętaj o motywacji i chęci zdobycia prawa jazdy bo to ma największy wpływ na nasze podejście.
Awatar użytkownika
Oliwka009
Posty: 33
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:35

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: Oliwka009 »

Dokładnie, ja się bardzo stresowałam przed egzaminami i pierwszymi jazdami jednak nie było po co, bo z odpowiednią pomocą wszystkiego da się nauczyć i przygotować pomimo dość niedużej ilości godzin. Pozdrawiam i mocno trzymam kciuki!!
ODPOWIEDZ