Wybór programu CAD - Wasze opinie

Wszystko o urządzaniu wnętrz, dekoracjach, dodatkach, meblach i ich przeróbkach. Widzieliście ciekawe rozwiązania u Doroty? Napiszcie o nich!
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Wybór programu CAD - Wasze opinie

Post autor: MilenaD43 »

Cześć,
Chciałbym zapytać Was na jaki CAD warto postawić, jeżeli chodzi o wysoką funkcjonalność, stabilność pracy i dobrze działające nakładki. Z góry dzięki za wszystkie propozycje i dokładne przedstawienie jeśli macie coś do powiedzenia!
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Wybór programu CAD - Wasze opinie

Post autor: WolciaK »

Ze swojej strony na pewno mogę powiedzieć, że świetna propozycją jest ZwCAD - https://www.zwcad.pl/zwcad-2019-opis-sk ... jalna.html jeżeli chodzi o skuteczność i stabilności działania do tworzenia projektów wysokiej jakości m.in drogowych wraz ze świetnie rozbudowaną baza nakładek oraz możliwością przetestowania go przez 30 dni za darmo co najpierw powinieneś zrobić.
Awatar użytkownika
Oliwka009
Posty: 33
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:35

Re: Wybór programu CAD - Wasze opinie

Post autor: Oliwka009 »

Również wydaje mi się, że jedną z najlepszych opcji na ten moment będzie ZwCAD który warto przetestować i jak najbardziej sprawdzi się zarówno jeżeli chodzi o jakość wykonania, funkcjonalność i dostęp do szerokiej bazy nakładek które bardzo ułatwiają pracę np. w drogownictwie jak ZwGeo czy ZwTraffic.
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Re: Wybór programu CAD - Wasze opinie

Post autor: Dominiczka »

Słyszałem o nich, ale nie wiem dokładnie jeszcze jak działa oraz czy zapewnia aż tak wysoką stabilność o której wspominacie. Jak znajdę chwilę to będzie trzeba obejrzeć i przekonać się czy warto na niego rzeczywiście postawić.
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Re: Wybór programu CAD - Wasze opinie

Post autor: PaulinaaMM32 »

W tym temacie oczywiście mogę zgodzić się z opinią poprzednika, ponieważ w naszej firmie też już od ponad 6 miesięcy pracujemy własnie na tym CAD-zie i uważam, że to jedna z lepszych propozycji jeżeli zalezy Wam właśnie na stabilności, wysokiej wydajności oraz co ważne skutecznej pracy z dodatkowymi nakładkami jak ZwTraafic, ZwGeo, czy Zw Metric. Trochę tego jest i do tego to CAD w pełni integracyjny z innymi :)
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Wybór programu CAD - Wasze opinie

Post autor: MilenaD43 »

Bardzo dziękuję za Wasze podpowiedzi i chyba nie mam się już po co dłużej zastanawiać i czas samodzielnie zapoznać się z programem ZwCAD 2019!
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Wybór programu CAD - Wasze opinie

Post autor: Hanka »

Warto wiedzieć, że istnieją również dodatkowe nakładki do tego programu. Ostatnio na przykład czytałam na stronie internetowej https://www.cubicorb.com/pl/news/geovie ... jektowych/ na temat takiej nakładki wykorzystywanej w biurach projektowych. Może ktoś z Was miał również okazję z niej korzystać?
ODPOWIEDZ