Nowoczesny ekspres

Wszystko o urządzaniu wnętrz, dekoracjach, dodatkach, meblach i ich przeróbkach. Widzieliście ciekawe rozwiązania u Doroty? Napiszcie o nich!
Awatar użytkownika
Leila
Posty: 18
Rejestracja: 10 cze 2020, 2:13

Nowoczesny ekspres

Post autor: Leila »

Zastanawiam się na jaki ekspres do kawy do użytku domowego postawić? Na jakie jego funkcje, cechy powinnam zwrócić uwagę? Od dawna marzę o ekspresie i w końcu udało mi się odłożyć na ten cel trochę gotówki ;) Z góry dzięki za pomoc!
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Nowoczesny ekspres

Post autor: Juleczka »

Ja nie wyobrażam sobie pić kawy nie z ekspresu :D Te urządzenia mają w sobie coś takiego że potrafią parzyć ziarna w idealnej dla nich temperaturze co sprawia że smak kawy jest znacznie bardziej aromatyczny i głęboki. Spory wybór takich ekspresów znajdziesz w Iguana Sklep - moim zdaniem ekspresy marki Saeco są najlepsze- w końcu to włoska marka a oni znają się na parzeniu kawy.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 34
Rejestracja: 20 sty 2020, 7:47

Re: Nowoczesny ekspres

Post autor: paulinabb »

Mnie udało się trafić na znakomitych doradców z wrocławskiej palarni kawy. Zaproponowano mi ekspres do kawy firmy Sage. Dziś sprzęt dumnie prezentuje się w mojej kuchni i serwuje nam przepyszną kawę. Sądzę, że warto zdać się na profesjonalistów, podpytać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeśli trafisz na osoby kompetentne, miłe i uczciwe, jak to było w moim przypadku, to masz szansę nabyć dobry ekspres domowy ;)
ODPOWIEDZ