Dekoracje do kuchni

Wszystko o urządzaniu wnętrz, dekoracjach, dodatkach, meblach i ich przeróbkach. Widzieliście ciekawe rozwiązania u Doroty? Napiszcie o nich!
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 258
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Dekoracje do kuchni

Post autor: sofia32 »

Wymarzyłam sobie meble kuchenne, których nie mogłam nigdzie kupić. W końcu zrobiłam je na zamówienie. Oni https://baumcentrum.pl/ zrealizowali dokładnie to co chciałam. Nie zapłaciłam dużo więc tym bardziej jestem zadowolona. Firma z polecenia i nie zawiodłam się. Ale teraz szukam dekoracji kuchennych i elementów wyposażenia. Może podpowiecie co i gdzie kupić?
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 77
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:13

Re: Dekoracje do kuchni

Post autor: foxi »

Dokładnie tak, każde pomieszczenie trzeba udekorować ... na swój sposób.Najpierw trzeba przejrzeć określoną ilość dekoracji i dodatków i wtedy będzie można powiedzieć co nam odpowiada.Akcesoria do kuchni i innych pomieszczeń w domu znalazłam w internecie a dokładniej na nowym serwisie ogłoszeniowym - Pokato. To jest właśnie dobrodziejstwo internetu, że można poprzeglądać wiele artykułów zanim kupi się ten właściwy.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 119
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:48

Re: Dekoracje do kuchni

Post autor: pukla123 »

foxi pisze: ↑30 gru 2019, 7:38 Dokładnie tak, każde pomieszczenie trzeba udekorować ... na swój sposób.Najpierw trzeba przejrzeć określoną ilość dekoracji i dodatków i wtedy będzie można powiedzieć co nam odpowiada.Akcesoria do kuchni i innych pomieszczeń w domu znalazłam w internecie a dokładniej na nowym serwisie ogłoszeniowym - Pokato. To jest właśnie dobrodziejstwo internetu, że można poprzeglądać wiele artykułów zanim kupi się ten właściwy.
W kuchni warto mieć dobry grill weber. Sama taki sobie sprezentowałam. Kupiłam na decofire.pl Mają tak także grille węglowe i gazowe. To bardzo praktyczny gadżet.
Awatar użytkownika
Alinka00
Posty: 112
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:33

Re: Dekoracje do kuchni

Post autor: Alinka00 »

Według mnie jeśli tylko w kuchni jest okno to można je ozdobić poprzez donice naturalne. Prezentują się one bardzo estetycznie i ciekawie. Bardzo podobają mi się kuchnie, w których królują kwiaty, bo wtedy jest tam znacznie przytulniej i przyjemniej spędza się czas w takiej kuchni.
Awatar użytkownika
bezden
Posty: 296
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:01

Re: Dekoracje do kuchni

Post autor: bezden »

Mi ostatnio bardzo spodobał się styl rustykalny. Przeglądałam blogi o dekoracjach wnętrz i wpadło mi dzięki temu kilka fajnych pomysłów.
Mam kilka miejsc takich jak https://artdecor24.pl/ z których zamawiam różne dekoracje, a teraz poszukuję kompletu talerzy i zestawu do kawy właśnie w stylu o którym mówiłam. Macie coś konkretnego na oku i możecie mi coś polecić? Będę bardzo wdzięczna i jestem ciekawa Waszych pomysłów ;)
ODPOWIEDZ