Krzesła warto kupić w internecie?

Wszystko o urządzaniu wnętrz, dekoracjach, dodatkach, meblach i ich przeróbkach. Widzieliście ciekawe rozwiązania u Doroty? Napiszcie o nich!
Awatar użytkownika
lucyna
Posty: 501
Rejestracja: 26 mar 2019, 16:21

Krzesła warto kupić w internecie?

Post autor: lucyna »

Zdarzało wam się kupować meble takie jak krzesła w internecie?
Tutaj https://swiat-krzesel.pl/ widziałam ciekawą ofertę.
Mają naprawdę duży wybór.
Chętnie jednak poznam też wasze opinie i rady.
Może znacie inne sklepy, gdzie jeszcze warto zajrzeć?
Awatar użytkownika
Alva
Posty: 45
Rejestracja: 16 sty 2020, 21:25

Re: Krzesła warto kupić w internecie?

Post autor: Alva »

Jasne, że tak. I to nie tylko krzesła, ale i fotele a nawet bardzo praktyczne i wygodne biurko gamingowe :) Niby dla graczy przeznaczone, ale idealnie sprawdza się podczas pracy przy komputerze. Praktycznie całe swoje biuro, salon i sypialnię umeblowałam korzystając z internetowych sklepów, gdzie spotkałam się zarówno z większym wyborem asortymentu jak i atrakcyjniejszymi cenami niż w stacjonarnych salonach meblowych.
Awatar użytkownika
energia
Posty: 311
Rejestracja: 23 sie 2019, 23:51

Re: Krzesła warto kupić w internecie?

Post autor: energia »

Pewnie, że warto. Oczywiście jednak na początek warto zrobić sobie rozeznanie z poszczególnymi firmami oraz ofertami. Ale jest wiele sklepów, które oferują naprawdę porządne meble. Zobacz dla przykładowo sklep vokato.com tam możesz właśnie rozglądnąć się za krzesłami.
Awatar użytkownika
mateusznowakpl
Posty: 8
Rejestracja: 04 mar 2020, 20:34

Re: Krzesła warto kupić w internecie?

Post autor: mateusznowakpl »

Hej. Sprawdź sobie krzesło margo - to jest dopiero ogień!
Miłosnik dobrego designu, stylu. Aktualnie szukam inspiracji - ciekawe sofy, fotele, krzesła (tapicerowane, drewniane, metalowe)... stoliki kawowe.. wszystko co pomaga urządzić dom :twisted:
Awatar użytkownika
namija
Posty: 50
Rejestracja: 04 lip 2020, 1:28

Re: Krzesła warto kupić w internecie?

Post autor: namija »

Mi się bardzo podobają krzesła z tworzywa transparentne. Tutaj https://mrdecor.pl/kategoria/krzesla-z-tworzywa/ znalazłam interesujące modele i za jakiś czas na pewno je zamówię.
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Krzesła warto kupić w internecie?

Post autor: miszka »

Oczywiście, że warto, zwłaszcza tutaj https://kupkrzeslo.pl/pl/c/KRZESLA-I-ST ... ENCYJNE/14 , bo wybór mają ogromny. Jest tam wiele różnych ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Poza tym sklep cenowo wypada bardzo dobrze. Myślę, że właśnie w takich miejscach warto się zaopatrywać. Można zakupić to, czego się szuka.

moskitiery na drzwi balkonowe lidl
DamianŹ

Re: Krzesła warto kupić w internecie?

Post autor: DamianŹ »

Bardzo podobają mi się krzesła metalowe https://www.deltivo.pl/category/krzesla ... a-metalowe są przepiękne , sami sprawdźcie
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:33

Re: Krzesła warto kupić w internecie?

Post autor: wanda »

Ja akurat nie widzę nic złego w tym, aby krzesło kupić online. Tym bardziej, że... nie oszukujmy się, ale w sklepach internetowych jest znacznie szerszy wybór i każdy znajdzie coś dla siebie - bez względu na gust czy nasz budżet.
maryś0403

Re: Krzesła warto kupić w internecie?

Post autor: maryś0403 »

Pewnie, że warto! Ja mam w jadalni krzesła z oparciami, ale to głównie dlatego, że jak całą rodziną siądziemy do posiłku to szczególnie wieczorem lubimy sobie później pogadać przy stole i wtedy te oparcia się przydają, aby było wygodnie. Generalnie wszystko zależy od wielkości twojej kuchni/jadalni, jak masz małą to praktyczniejsze będą krzesła bez oparć, ponieważ zwyczajnie zajmują mniej miejsca. Ogólnie zobacz tutaj . Mają różne wzory i można dopasować praktycznie do każdej powierzchni.
Jaśka

Re: Krzesła warto kupić w internecie?

Post autor: Jaśka »

W necie mam wrażenie widzi sie wiecej ;p Poza tym teraz jest dużo wygodniej kupowac przez neta. Do mnie ostatnio wjechały nowe krzesła z ikei. A że idealnie komponowały sie ze stołem, to nie mogłam sobie odmówic całego zestawu ;p Męża na szczescie nie było w domu. A montaż mebli zleciłam firmie z ul. broniewskiego Montier Mebli - w Warszawie sa dla mnie zdecydowanie numerem jeden
różyczka

Re: Krzesła warto kupić w internecie?

Post autor: różyczka »

Moim zdaniem jak najbardziej warto kupować meble, w tym krzesła w internecie. Sama tam kupiłam te, które mam przy stole. Nie lubię biegania po sklepach stacjonarnych. Zdecydowanie wolę usiąść w domowym zaciszu i dogodnym dla mnie momencie szukać tego, czego na dany moment potrzebuję. Szukając nowoczesnych krzeseł ważny dla mnie był doskonały design krzesła . Poświęciłam na to trochę czasu, ale znalazłam dokładnie takie krzesła, na jakich mi zależało.
Awatar użytkownika
bezden
Posty: 296
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:01

Re: Krzesła warto kupić w internecie?

Post autor: bezden »

Wydaje mi się, że warto ponieważ w dzisiejszych czasach można znaleźć wiele ofert takich jak https://lobbysklep.pl/ gdzie jakość idzie w parze z ceną. W przypadku tych krzeseł konferencyjnych w naszej sali sprawdzają się świetnie. Są po pierwsze trwałe a po drugie wygodne i w dobrej cenie więc myślę, że warto sprawdzić ich ofertę.
ODPOWIEDZ