Dania gotowe

Wszystko o gotowaniu, dietach, produktach, restauracjach.
Awatar użytkownika
magusia
Posty: 106
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:31

Dania gotowe

Post autor: magusia »

Korzystanie z dań gotowych w kuchni? Jakie polecacie? Ja ostatnio uwielbiam kaszotto i risotto z łowicza, świetne są :)
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: Dania gotowe

Post autor: konwalijka »

Ja gotuję sama od podstaw. Ale akurat te kaszotta itp. mają całkiem dobre składy.
Awatar użytkownika
agatka
Posty: 9
Rejestracja: 05 gru 2019, 22:24

Re: Dania gotowe

Post autor: agatka »

kaszotto nie jadłam muszę spróbować. Czasami korzystam z gotowych dań z krakusa. Żurek jak dla mnie ma smak domowy.
Awatar użytkownika
malva
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2020, 15:40

Re: Dania gotowe

Post autor: malva »

Fakt, żurek i barszcz czerwony z krakusa są super, ogórki też.
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: Dania gotowe

Post autor: konwalijka »

W sumie teraz jest sporo gotowych dań z dobrym składem. Tylko i tak, za każdym razem warto go sprawdzać.
Awatar użytkownika
kokossisi
Posty: 48
Rejestracja: 28 sty 2020, 23:43

Re: Dania gotowe

Post autor: kokossisi »

malva pisze: ↑23 lut 2020, 22:57 Fakt, żurek i barszcz czerwony z krakusa są super, ogórki też.
też krakusa lubię, zawsze jak gotuje barszcz to kupuję ich koncentrat, najsmaczniejszy wtedy wychodzi :). Warto mieć kilka takch swoich gotowych pewniaków, nie zawsze się chce i ma czas gotować
Awatar użytkownika
misiowa
Posty: 25
Rejestracja: 15 paź 2019, 19:18

Re: Dania gotowe

Post autor: misiowa »

Ale bym zjadła takiego żurku :) Też jak mam ochotę kupuje ten z krakusa , jest pycha i do tego biała kiełbaska. Już mam dzisiaj pomysł na obiad :)
letlo

Re: Dania gotowe

Post autor: letlo »

ja nie polecam dań gotowych bo w większości mają fatalne składy :( ale jeśli lubisz kaszę to polecam fajny wpis o kaszy sorgo i jej właściwościach
ikś

Re: Dania gotowe

Post autor: ikś »

Dania gotowe to zdecydowanie znajdziecie u nas, w naszym Little Barrel w Warszawie. Jesteśmy restauracją niewielką ale za to tworzoną z pasją i wielkim zaangażowaniem. Bo dla nas bardzo liczy się zadowolony i najedzony klient. Dlatego też jeśli chcesz spróbować podróży kulinarnej przez różne strony świata to właśnie u nas taką sentymentalną podróż odbędziesz. Także nie czekaj tylko wpadaj do Nas
Awatar użytkownika
morena
Posty: 265
Rejestracja: 24 sty 2020, 20:49

Re: Dania gotowe

Post autor: morena »

My czasem zamawiamy dania na dowóz, bo nie chce nam się gotować. Bardzo fajnie sprawdza nam się zawsze firma cateringowa Iwona (działają na terenie całego Zagłębia). Tu podrzucam kontakt http://cateringdabrowa.pl/dowoz/ Polecam ich lasagne i pierogi ze szpinakiem, przepycha, mistrzostwo świata! :)
Aśka

Re: Dania gotowe

Post autor: Aśka »

Ja tam jednak wolę gotować sama:) Lubię poszaleć w kuchni, zwłaszcza gdy mam więcej wolnego czasu więc dla mnie to na prawdę nie kłopot;) Dziś np, u mnie była lazania z tego przepisu https://drosed.pl/przepis/lazania-z-mie ... i-cukinia/ i wszystkim bardzo smakowało;)
Awatar użytkownika
rudoszara
Posty: 48
Rejestracja: 22 lip 2019, 13:47

Re: Dania gotowe

Post autor: rudoszara »

Ja też zazwyczaj gotuję sama, ale czasami skusze się na jakieś gotowce. Głownie słodycze bez cukru, bo staram się niwelować go z diety, a czasami nie mam czasu ani ochoty na pieczenie. Dodatkowo lubię kupować gotowe pesto, bo zazwyczaj ma bardzo dobry skład i zwyczajnie nie chce mi się go robić samej albo pizze z dobrym składem

gwara krakowska
Iśka

Re: Dania gotowe

Post autor: Iśka »

Aśka pisze: ↑06 kwie 2021, 19:42 Ja tam jednak wolę gotować sama:) Lubię poszaleć w kuchni, zwłaszcza gdy mam więcej wolnego czasu więc dla mnie to na prawdę nie kłopot;) Dziś np, u mnie była lazania z tego przepisu https://drosed.pl/przepis/lazania-z-mie ... i-cukinia/ i wszystkim bardzo smakowało;)
Też lubię tą stronkę z przepisami;) Dziś np. zaszalałam i przygotowałam kaczkę w ich wydaniu https://drosed.pl/przepis/kaczka-z-sosem-miodowym/ i była przepyszna ;)
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Dania gotowe

Post autor: Hanka »

Ja również czasami kupuję sobie różne dania gotowe, a nawet całe zestawy obiadowe ;) Całkiem niezłą ofertę mają moim zdaniem Delikatesy Baccara, na stronie internetowej www.delikatesybaccara.pl/category/401/zestawy_obiadowe_na_5_dni sami możecie się z nią w wolnej chwili zapoznać ;) Polecam ;)
mamuśka17

Re: Dania gotowe

Post autor: mamuśka17 »

Obecnie jest wiele ofert cateringów gdzie można zamówić dana gotowe. Jednak nie wszystkie warto kupić i to już jest problem. Na https://delikatesy.ufukiera.pl/zupy-w-sloikach jest dostępna oferta na zupy w słoikach od Magdy Gessler. Ciekawa jestem jak one smakują. Czy ktoś z Was może zamawiał. Lub zna też jakiś catering z zupami domowymi?
mórarz

Re: Dania gotowe

Post autor: mórarz »

Dania gotowe pod postacią cateringu braliśmy z restauracji https://www.n108restaurant.pl/catering-by-n108 . Smakowicie wyszło, w dodatku mocno przypasowało to uczestnikom eventu. Osobiście uważam, że taki wybór pozwala poprawić jakość całego eventu i jego odbiór - nam to pasuje w zupełności.
Arniśka

Re: Dania gotowe

Post autor: Arniśka »

Umówimy się dziewczyny, każda z nas ma czasem taki dzień, że nie ma siły, nie ma ochoty na przygotowanie posiłku, tym bardziej, że często bywa tak - jak u mnie - że co innego jemy my, dorośli, co innego przedszkolak, a jeszcze co innego nasza córka, która niedawno dopiero zaczęła poznawać smaki. Zawsze mam w zanadrzu jakieś gotowe dania - dla córeczki zapas słoiczków "pierwsza łyżeczka", od HiPPa, jeśli też planujecie w najbliższym czasie rozszerzać dietę Waszych dzieciaków, naprawdę polecam, bo one mają rewelacyjne składy.
Łodyna

Re: Dania gotowe

Post autor: Łodyna »

Arniśka pisze: ↑09 lip 2021, 17:09 Umówimy się dziewczyny, każda z nas ma czasem taki dzień, że nie ma siły, nie ma ochoty na przygotowanie posiłku, tym bardziej, że często bywa tak - jak u mnie - że co innego jemy my, dorośli, co innego przedszkolak, a jeszcze co innego nasza córka, która niedawno dopiero zaczęła poznawać smaki. Zawsze mam w zanadrzu jakieś gotowe dania - dla córeczki zapas słoiczków "pierwsza łyżeczka", od HiPPa, jeśli też planujecie w najbliższym czasie rozszerzać dietę Waszych dzieciaków, naprawdę polecam, bo one mają rewelacyjne składy.
Właśnie sporo mam poleca te słoiczki Hipp Pierwsza Łyżeczka. Możesz powiedzieć od którego miesiąca życia dziecka można zacząć rozszerzanie diety z ich pomocą?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 233
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:13

Re: Dania gotowe

Post autor: kasiakowa06 »

magusia pisze: ↑30 wrz 2019, 22:33 Korzystanie z dań gotowych w kuchni? Jakie polecacie? Ja ostatnio uwielbiam kaszotto i risotto z łowicza, świetne są :)
Ja odwiedzam delikatesy online i tu kupuję gotowce ;) polecam, bo towar z dostawą pod drzwi : https://e-szop24.pl/dostawa.html

Obrazek
ODPOWIEDZ