W końcu otwierają siłownie!

Ćwiczysz? Opowiedz o tym. Napisz jak i gdzie najlepiej praktykować yogę, gdzie zapisać się na kurs tańca lub którą szkołę skoków na trampolinach wybrać.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 385
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

W końcu otwierają siłownie!

Post autor: selena »

Właśnie się dowiedziałam, że na dniach mają luzować obostrzenia i ponownie zostaną otwarte siłownie. Nawet nie wiecie jak się cieszę, bo przez tę pandemię sporo przytyłam... Jak tylko przygotować się do otwarcia tych siłowni? Nie jestem w ogóle przygotowana!
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:33

Re: W końcu otwierają siłownie!

Post autor: wanda »

Ja tez się cieszę z tego powodu i podobnie jak Ty - muszę kupić nowe ciuchy sportowe i akcesoria, bo to co mam teraz, nie nadaje się już do użytku. Kilka rzeczy mam już na oku w sklepach online, wystarczy tylko zamówić i opłacić :) Mam nadzieję, że powrot na siłownię będzie dla mnie owocny.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 385
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: W końcu otwierają siłownie!

Post autor: selena »

Jak dobrze wiedzieć, że nie tylko ja się tak zaniedbałam przez ten czas. Najchętniej to zrzuciłabym jakieś 10kg a może i nawet trochę więcej, hahah! A powiedz mi... co dokładnie masz na oku? Może i mnie się coś przyda albo spodoba i sobie zamówię, bo tak jak napisałam - nie mam kompletnie nic!
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:33

Re: W końcu otwierają siłownie!

Post autor: wanda »

No ja zdecydowanie muszę kupić sobie jakieś nowe legginsy i koszulki. A przede wszystkim to torbę sportową! Przecież nie pójdę na otwarcie siłowni z ciuchami w reklamówce :D Widziałam na stronie http://www.kochambiegowki.pl/ fajną torbę o dużych gabartych w niezłej cenie. Nie ma co przepłacać, a ta jest teraz w okazyjnej cenie. Kolor też fajny, taki kobiecy z dodatkiem tego różu.
ODPOWIEDZ