Najlepsza pizzeria

Jak żyć w zgodzie z naturą i ekologią? Jak Ty możesz przyczynić się do zahamowania szkodliwych zmian klimatu? W jaki sposób nasz styl życia wpływa na ekologię? Dzielimy się wiedzą na temat ekologicznych rozwiązań, produktów, podpowiadamy, jak zmienić styl życia, by wszyscy na tym skorzystali.
Awatar użytkownika
Shovna
Posty: 144
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:55

Najlepsza pizzeria

Post autor: Shovna »

Dla naszej rodziny nr 1 jest Party Pizza https://www.facebook.com/PartyPizzaWroclaw?ref=hl z Wrocławia. Smaczne jedzenie, grube ciasto, dużo dodatków i szybka dostawa sprawiają że już chyba nikt inny nie bedzie w stanie nas do siebie przekonać.
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: Najlepsza pizzeria

Post autor: konwalijka »

Ja wolę pizzę z włoskich knajpek. Chcę mieć pewność, że użyto do niej dobrej jakości składników.

wordpress mapa google
Awatar użytkownika
tempurka
Posty: 189
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

Re: Najlepsza pizzeria

Post autor: tempurka »

Nie wiem jaka jest najlepsza pizzeria, ale to nie problem znaleźć. Można przejrzeć bazę lokali z Elbląga oferujących jedzenie na wynos https://www.natelefon.elblag.pl/ . Bardzo przydatna ta stronka, wszystko zebrane w jednym miejscu

marihuana zdjecia
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: Najlepsza pizzeria

Post autor: konwalijka »

Jeśli chodzi o Śląsk, to polecam serwis Silesia Smakuje. Tam jest wiele polecajek.
Awatar użytkownika
kólka
Posty: 106
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:08

Re: Najlepsza pizzeria

Post autor: kólka »

W Częstochowie jest bardzo dobra pizza w restauracji Sezonova. Człowiek nie zawsze ma ochotę gotować i stać w tych garach, dlatego posiłki na mieście to jest bardzo fajna sprawa. No i można dzięki temu spędzić więcej czasu z rodziną
Awatar użytkownika
Bararr
Posty: 85
Rejestracja: 17 cze 2019, 22:03

Re: Najlepsza pizzeria

Post autor: Bararr »

Trzeba przyznać, że na Śląsku jest naprawdę dużo dobrych pizzerii. Tutaj na przykład jest lista pizzerii w Katowicach, moją ulubioną jest akurat Len arte. Mają tam nie tylko dobrą pizzę, ale również przytulne wnętrze.
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: Najlepsza pizzeria

Post autor: konwalijka »

Serio? Przecież tam jest zawsze tłok, a obsługa jest zwyczajnie chamska.
Awatar użytkownika
baina
Posty: 141
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:06

Re: Najlepsza pizzeria

Post autor: baina »

@konwalijka, zgadza sie, włoskie sa najlepsze, ja tez mam swoja ulubiona :) http://pizzazlota65.pl/centrum/ pizza Tonno z tunczykiem u nich to mistrzostwo swiata, nie jadlam w zyciu lepszej
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: Najlepsza pizzeria

Post autor: konwalijka »

A gdzie jest ta pizzeria? Zdradzisz?
Awatar użytkownika
baina
Posty: 141
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:06

Re: Najlepsza pizzeria

Post autor: baina »

W Warszawie, w centrum :) trafilam do niej dzieki kolezance i teraz jestem ich stala klientka bo jedzenie naprawde pycha, dbaja o skladniki, o smak, ciasto robia jakie sobie tylko zazyczysz, cienkie, grube, pelnoziarniste :)
Awatar użytkownika
Sally McKenna
Posty: 168
Rejestracja: 26 lip 2019, 12:52

Re: Najlepsza pizzeria

Post autor: Sally McKenna »

Ja osobiście mogę polecić również restaurację http://www.szkutnia.waw.pl/ z Warszawy. Specjalizują się w wielu włoskich daniach, w tym również oczywiście w pizzach. Wszystko smakuje idealnie - obecnie jest też możliwość zamówienia jedzenia z dowozem, więc warto korzystać.
dozen

Re: Najlepsza pizzeria

Post autor: dozen »

Cześć. Ja za każdym razem chodzę do pizzerii w Warszawie. Jest boska, w amerykańskim stylu. Super odmianą od tradycyjnej pizzy. Taką dostanie się w pizzerii Big Adriano, która znajduje się przy ul. Dzieci Warszawy 27a/2. Genialna dla mnie jest American Pan Pizza, czyli pieczona na patelni. Jest gruba i soczysta. Dodatkowo z sosem barbecue wyrywa z kapci. Moim zdaniem na terenie stolicy lepszej pizzy amerykańskiej się nie dostanie. Pozdrawiam gorąco.

paypal historia
Miodówka1

Re: Najlepsza pizzeria

Post autor: Miodówka1 »

Lubie typowo włoskie pizze. Nie lubię pizzy w stylu amerykańskim na grubym cieście, bo wtedy mam wrażenie, że zamiast smakować pizzę, to zapycham się ciastem. Mam IO więc od tyję od samego patrzenia na mąkę :)) Natomiast prawdziwa włoska pizza, to cienkie ciasto i najlepszej jakości składniki. Składniki wybieram różne, w zależności od dnia. A najlepszą pizzę robią w Warszawskiej Semoli na ulicy Obywatelskiej. Zresztą nie tylko pizzę, bo i dania główne i desery są bardzo dobre.
ODPOWIEDZ