Jakiego ginekologa polecacie?

Borykasz się z problemami natury psychicznej? Jesteś w trudnej sytuacji? Potrzebujesz rady lub otuchy? Dołącz do naszej grupy wsparcia. Pomagamy rozwiązywać trudności, polecamy specjalistów zdrowia psychicznego i podpowiadamy, gdzie szukać pomocy.
Awatar użytkownika
Sybilla_81
Posty: 22
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:05

Jakiego ginekologa polecacie?

Post autor: Sybilla_81 »

Cześć! Szukam profesjonalnego ginekologa, który pomoże mi uporać się ze stanami zapalnymi. Zależy mi na kompleksowym leczeniu. Koleżanka polecała mi zapisać się na wizytę do http://antykoncepcja24.com/. Macie jakieś opinie na temat tego gabinetu?
Awatar użytkownika
Tyśka
Posty: 19
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:49

Re: Jakiego ginekologa polecacie?

Post autor: Tyśka »

Ogólnie, to według mnie pracują tam jedni z najlepszych ginekologów w Warszawie. Pamiętam, jak kiedyś miałam problem z uporczywymi stanami zapalnymi – dzięki pomocy lekarza z tamtego gabinetu udało mi się wyleczyć.
Awatar użytkownika
małka
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:48

Re: Jakiego ginekologa polecacie?

Post autor: małka »

Dobrze byłoby się popytać koleżanek kogo polecają, to najlepsze źródło wiedzy.Ja po antykoncepcje (tabletki belara) chodzę zawsze do jednego lekarza i to już od lat. Sprawdzony, zaufany, on mi te pigułki właśnie dobrał i się świetnie sprawdzają bo oczywiście prócz samego zabezpieczenia też wpłynęły pozytywnie na uregulowanie mojego cyklu miesięcznego
ODPOWIEDZ