umalucha.pl opinie

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
Joan_J
Posty: 17
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:06

umalucha.pl opinie

Post autor: Joan_J »

Znacie sklep internetowy umalucha.pl? Wygląda zupełnie inaczej niż wszystkie. Kompletuję wyprawkę i dopiero szukam ciekawych miejsc na zakupy. Napiszcie, jakie macie opinie o umalucha.pl ;)
Awatar użytkownika
milena
Posty: 79
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:12

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: milena »

Uwielbiam UMALUCHA. Kupiłam tam niemal wszystko dla mojego synka. Duży asortyment, ceny konkurencyjne. Bezproblemowa dostawa. Jeśli chodzi o moją opinie to mogę tylko polecić. Śmiało zamawiaj.
Awatar użytkownika
Olanka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:57

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: Olanka »

Takie sklepy online to różne opinie mają, ale jeśli chodzi o UMALUCHA to tylko na dobre opinie trafiłam. I właśnie dlatego zrobiłam u nich zakupy i to kilka razy. Bardzo fajny sklepik. Ogromny wybór produktów, ceny są też bardzo fajne. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości produktów i dostawy.
Awatar użytkownika
Kiki
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2019, 19:06

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: Kiki »

Kupowałam UMALUCHA praktycznie całą wyprawkę dla dziecka. Jestem niezmiennie zachwycona, i to zarówno jakością produktów, jak i ceną za nie. Polecam i przychylam się do wszystkich pozytywnych opinii, są w pełni zasłużone. Moja opinia też na plus.
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 258
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: sofia32 »

Bardzo fajny sklep jeśli szukacie rzeczy dla maluszka. UMALUCHA znajdziecie wszystko, i to pewnie w najlepszej na rynku cenie. Zdecydowanie polecam, sklep zapracował na wyszystkie pozytywne opinie.
Awatar użytkownika
BarTek78
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:08

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: BarTek78 »

Nie mam za dużo doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
Melike
Posty: 19
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:02

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: Melike »

Znam sklep UMALUCHA. Będziesz zadowolona zarówno z jakości towaru jaki i poziomu obsługi. Poczytaj opinie w internecie, zapewniam Cię, że są prawdziwe. Ja też mogę o nich tylko wypowiadać się dobrze. Wiele zamówień - nigdy żadnych problemów.
Awatar użytkownika
Minni
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:02

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: Minni »

Jeden z lepszych sklepów w sieci. UMALUCHA zawsze znajduję wszystko co potrzebne. Sklep ma szeroki asortyment i konkurencyjne ceny. Kupione tam produkty są wysokiej jakości. Do tego zawsze dostarczane na czas. Moja opinia niezmiennie pozostaje pozytywna.
Awatar użytkownika
vika42
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 11:40

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: vika42 »

Akurat umalucha.pl ma chyba same dobre opinie. Zresztą sama kupowałam już u nich nie jeden raz i zawsze wszystko jest ok. Szybka dostawa, produkty najwyższej jakości. Nie ma się do czego przyczepić.
Awatar użytkownika
izunia23
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 9:31

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: izunia23 »

Doskonale znam sklep umalucha.pl. Kupuję w nim często zarówno dla swojego dziecka, jak i dla innych maluszków, jeśli jest taka okazja i potrzeba. Wszystko jest doskonałej jakości, w dobrych cenach. Świetnie zorganizowani, wysyłka szybko u mnie. W sumie same plusy i pozytywna opinia sama ciśnie się na usta. Polecam z czystym sumieniem.
Awatar użytkownika
anita342
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:59

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: anita342 »

Umalucha.pl ma świetne opinie, i po kilku udanych zakupach wcale mnie to nie dziwi. Z pewnością znajdziesz tam wszystko co potrzebne i będą to udane zakupy. Polecam.
Awatar użytkownika
puszek23
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 12:05

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: puszek23 »

Umalucha.pl to moim zdaniem jeden z lepiej zaopatrzonych sklepów online. Mają chyba wszystko co potrzebne małemu dziecku, do tego w dobrych cenach. Obsługa zorientowana w tematyce, transakcje sprawne, szybki czas realizacji. Jak dla mnie wszystko w jak najlepszym porządku, podobnie jak w przypadku wielu innych opinii.
Awatar użytkownika
sonia32
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:06

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: sonia32 »

Znam i polecam umalucha.pl. Trudno o lepsze miejsce na kompletowanie wyprawki. Jak widzisz mają sporo pozytywnych opinii. Przestaniesz się dziwić jak pierwszy raz zrobisz tam zakupy. Polecam.
Awatar użytkownika
spinka32
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:56

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: spinka32 »

Umalucha.pl to doskonały sposób na realizację kompletnej wyprawki dla dziecka. I to takiej z przytupem. Niesamowite produkty, których na próżno szukać gdzie indziej, dobre ceny i fajny system dostaw. Jak widać po opiniach, nie tylko mi sklep przypadł do gustu.
Awatar użytkownika
ela54
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 10:51

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: ela54 »

Umalucha.pl to w mojej opinii jeden z lepszych sklepów tego typu. Doskonały wybór asortymentu. Do tego sprawne zakupy i błyskawiczna realizacja zamówień. Robię tam zakupy już od kilku lat i niezmiennie jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Awatar użytkownika
ola34
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:48

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: ola34 »

Chyba nie będę oryginalna, bo też chciałam opowiedzieć o tym jak bardzo uwielbiam umalucha.pl. Ten sklep jest po prostu wspaniały. Wszystko czego potrzebuje moje dzieciątko w jednym miejscu, do tego z dobrych cenach. Mają doskonałą opinię, co po kilku super udanych zakupach zupełnie mnie nie dziwi :)
Awatar użytkownika
alina54
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:27

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: alina54 »

Umalucha.pl to jeden z ciekawszych sklepów w jakich ostatnio robiłam zakupy. Mają jak widzę sporo pozytywnych opinii, co w świetle jakości ich usług zupełnie mnie nie dziwi. Polecam, fajnie się u nich kupuje.
Awatar użytkownika
kamila431
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:41

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: kamila431 »

Jeśli jeszcze nie robiłaś zakupów w sklepie umalucha.pl to masz czego żałować. Jest to w mojej opinii jestem z lepiej zaopatrzonych i prowadzonych sklepów z artykułami dla najmłodszych. Zanim zaczęłam się tu zaopatrywać wyszukałam najpierw opinie w internecie. Nic mnie nie zaniepokoiło więc spróbowałam i bardzo się z tego cieszę.
Awatar użytkownika
weronika54
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 11:23

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: weronika54 »

Hej, umalucha.pl robiłam chyba najlepsze zakupy jak do tej pory. Zdecydowanie polecam sklep zarówno mamom, jak i przyszłym mamom. Całkiem zasłużenie zbiera bardzo dużo pozytywnych opinii.
Awatar użytkownika
Tamara77
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 19:48

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: Tamara77 »

Sklep umalucha.pl poleciła mi koleżanka, bo miała pozytywne opinie na ich temat. Zdecydowałam się skorzystać z ich oferty i jest bardzo zadowolona. Teraz kupuję tu niemal wszystko dla moich dzieci. Wysoka jakość produktów, polecam.
Awatar użytkownika
Lucyna345
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2019, 18:46

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: Lucyna345 »

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona sklepem umalucha.pl. Poleciła mi go moja siostra, gdy robiła wyprawkę swojemu synkowi. Mała pozytywną opinię na ich temat, więc i ja skorzystałam. Naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
Weronika771
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:50

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: Weronika771 »

Polecam wszystkim mamom sklep umalucha.pl. Trafiłam na niego przez przypadek i mam pozytywną opinię na ich temat. Jest szeroki wybór asortymentu dla maluchów, a ceny też nie są wygórowane. Wszyscy rodzice na pewno będą zadowoleni z ich usług.
Awatar użytkownika
Krystyna910
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 20:13

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: Krystyna910 »

Szukałam fajnego prezentu dla dziecka mojej koleżanki, które niedawno się urodziło i przez przypadek trafiłam na sklep umalucha.pl. Czytałam opinie, a były same pozytywne, więc złożyłam zamówienie. Polecam sprzedawcę, ubranka dla dzieci są ładne i niedrogie.
Awatar użytkownika
Marika255
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, 18:45

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: Marika255 »

Zakochałam się w sklepie internetowym umalucha.pl, gdy szukałam ubranek dla mojego chrześniaka. Mam bardzo pozytywną opinię na ich temat, bo do każdego klienta podchodzą indywidualnie, a asortyment jest tak szeroki, że każdy rodzic znajdzie coś dla swojego malucha. Polecam ten sklep każdemu.
Awatar użytkownika
anabel82
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:10

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: anabel82 »

Kompletowałam wyprawkę dla mojego chrześniaka i trafiłam na sklep umalucha.pl. Cieszę się, że skorzystałam z ich usług, bo mają szeroki asortyment dla maluchów. Jakość produktów i ceny są optymalne.
Awatar użytkownika
Mirka489
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2019, 20:18

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: Mirka489 »

Moja znajoma miała dobrą opinię na temat umalucha.pl i mówiła, że rzeczy dla swojego dziecka kupuje tylko u nich. Skorzystałam więc z rekomendacji i złożyłam u nich zamówienie. Paczka przyszła bardzo szybko, a rzeczy dla dziecka były naprawdę wysokiej jakości. Polecam tego sprzedawcę.
Awatar użytkownika
nikola641
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 19:24

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: nikola641 »

Na sklep umalucha.pl trafiłam przypadkowo, gdy przeglądałam opinie na temat sklepów dla dzieci w internecie. Teraz dziecku kupuję ubranka tylko tam, bo ceny są niewysokie, a wybór jest ogromny. Poleciłm ten sklep już wielu moim znajomym i są także zadowoleni.
Awatar użytkownika
wanessa509
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:42

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: wanessa509 »

Polecam umalucha.pl, bo odkąd złożyłam u nich zamówienie po raz pierwszy, wracam do nich regularnie. Nie dziwią dobre opinie, bo sama taką mam. Ceny są niskie, w porównaniu do innych ego typu sklepów, a wybór jest duży.
Awatar użytkownika
karina824
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:26

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: karina824 »

Moja opinia na temat sklepu umalucha.pl może być tylko pozytywna, bo kupiłam tam niemal wszystko dla mojej córki. Dostawa jest tania, a wysyłka bardzo szybka. W dodatku ceny są konkurencyjne, a wybór jest naprawdę bardzo duży. Rzeczy dla mojej córki kupuję tylko tam.
Awatar użytkownika
jessica100
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 17:53

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: jessica100 »

Sklep u maluch.pl poznałam dzięki mojej koleżance i od tamtej pory zakochałam się w nim. W swojej ofercie mają dosłownie wszystko dla dzieci - ubrania, wózki itp. Zdecydowanie mam dobrą opinię, bo odkąd poznałam ten sklep, rzeczy dla mojej córki kupuję wyłącznie tam.

tesco kapelanka kraków
Awatar użytkownika
alicja711
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:49

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: alicja711 »

Uważam, że sklep umalucha.pl to wymarzony sklep każdego rodzica. Sama tam kupuję i mam dobrą opinię na temat ich produktów. Mają ogromny wybór rzeczy dziecięcych i każdy znajdzie coś dla swojego dziecka.
Awatar użytkownika
malwina059
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 20:02

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: malwina059 »

Mam taką opinię, że sklep umalucha.pl to najlepszy wybór dla dziecka. Oni w ofercie posiadają chyba wszystko, co najważniejsze. Od wielu miesięcy rzeczy dla mojego dziecka kupuję tylko u nich. Wiem, że nie zmieni się to przez długi czas.
Awatar użytkownika
vanessa550
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 17:50

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: vanessa550 »

Uwielbiam sklep umalucha.pl i zazwyczaj kupuję tam ubrania i inne rzeczy dla mojego dziecka, mam dobrą opinię. Mają konkurencyjne ceny i bardzo duży wybór akcesoriów dla dzieci. Polecam wszystkim rodzicom ten sklep.
Awatar użytkownika
mania005
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:02

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: mania005 »

Gdy znalazłam dobre opinie o sklepie umalucha.pl, od razu złożyłam u nich zamówienie. Od tamtej pory cały czas u nich kupuję, zamówiłam tam niemal wszystko dla mojego syna. Powracam do nich regularnie.
Awatar użytkownika
kama099
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:05

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: kama099 »

Polecam każdemu rodzicowi sklep umalucha.pl. Ja robię zakupy dla mojego dziecka praktycznie tylko u nich i mogę podzielić się swoją dobrą opinią. Mają bardzo duży wybór rzeczy dla maluchów, a ceny są przystępne.
Awatar użytkownika
aneta606
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 18:59

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: aneta606 »

W sklepie umalucha.pl można kupić niemal wszystko dla dzieci. Ja bardzo często składam u nich zamówienie, gdy kupuję prezenty mojej chrześnicy. Bardzo polecam ten sklep, bo mam opinię, że jest tam praktycznie wszystko.

relingi samochodowe montaż
Awatar użytkownika
karina001
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:12

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: karina001 »

Sklep umalucha.pl poleciła mi koleżanka i od tamtej pory wielokrotnie zamawiałam u nich rzeczy dla mojego dziecka. Dlatego mogę wyrazić swoją opinię, a jest ona bardzo pozytywna. Przesyłki zawsze przychodzą szybko, rzeczy są zgodne z opisem, a ceny dużo niższe niż w sklepach stacjonarnych.

kłady wojskowe
Awatar użytkownika
kasia559
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 19:02

Re: umalucha.pl opinie

Post autor: kasia559 »

Znam sklep umalucha.pl i mogę wyrazić swoją opinię. Moje zdanie jest bardzo pozytywne, kupiłam tam niemal wszystko dla mojego synka. Składam tam zamówienia regularnie i niedługo znów to zrobię.
ODPOWIEDZ