Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: PaulinaaMM32 »

Hej mamusie :)
Gdzie kupujecie zabawki dla swoich maluszków, szukam jakichś fajnych większych pluszaków i miękkich zabawek żeby córcia nie zrobiła sobie krzywdy. Macie dla mnie jakieś wskazówki i czy mieliście może okazję kupować w sklepie Miziu.pl? Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
carolla
Posty: 97
Rejestracja: 11 cze 2019, 13:59

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: carolla »

Bardzo duży wybór zabawek dla dzieci znajdziesz w tym sklepie internetowym https://www.trendysmyk.pl/162-akcesoria-kuchenne Jakość zabawek jest wysoka a ceny przystępne. Sama myślę o zamówieniu stamtąd zestawu akcesoriów kuchennych dla corki na urodziny. Zabawki są drewniane co według mnie jest dodatkowym plusem.
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: WolciaK »

Akurat jeśli chodzi o sklep https://miziu.pl/ to jestem jak najbardziej za! Sklep z szerokim wyborem propozycji jeśli chodzi o pluszaki, miękkie kocyki, czy też kokony dla noworodków, aby mogły wygodnie się rozłożyć i wypocząć :)
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: MilenaD43 »

WolciaK pisze: ↑06 maja 2020, 9:56 Akurat jeśli chodzi o sklep https://miziu.pl/ to jestem jak najbardziej za! Sklep z szerokim wyborem propozycji jeśli chodzi o pluszaki, miękkie kocyki, czy też kokony dla noworodków, aby mogły wygodnie się rozłożyć i wypocząć :)
Tutaj akurat mogę się zgodzić z opinią poprzedniczki i uważam, że w Miziu można liczyć na różnorodność propozycji i naprawdę dobre ceny w przypadku wyprawki jak kocyki, rożki, śpiworki, czy własnie pluszaki. Mają propozycje dla dziewczynek i chłopców, stawiają na dobre wykonanie i też odpowiednio dobrany materiał który powinien być przyjemny w dotyku i ciepły. Dlatego nawet ostatnio jeszcze wzięłam kocyk polarowy z kapturkiem w kształcie pandy :D
Awatar użytkownika
ImmaK
Posty: 15
Rejestracja: 02 mar 2020, 12:16

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: ImmaK »

Hmm to i ja będę musiała do nich zerknąć, może coś uda mi się znaleźć na prezent dla naszego synka na najbliższe urodziny :)
Awatar użytkownika
Malvinka
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:39

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: Malvinka »

Sklepy internetowe, to po pierwsze;) Jeżeli chodzi o takie zakupy to na pewno znajdziecie wszystko to czego będzie potrzebowało wasze dziecko. Ja mam kilka takich miejsc, jednym z nich jest sklep haribi https://haribi.pl Sprawdźcie sobie ich bogatą ofertę na zabawki drewniane, zabawki od firmy Bruder.
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: Dominiczka »

Ja już w innych wątkach udzielałam się, gdzie polecałam Miziu bo akurat sądzę że to jeden z ciekawszych sklepów jeśli chodzi o dobrej jakości ubranka, akcesoria, czy zabawki miękkie. Koniecznie podziel się z nami informacjami, jak już będziecie po większych zakupach :D
Awatar użytkownika
kopka
Posty: 140
Rejestracja: 22 lut 2020, 10:02

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: kopka »

Ja też jestem zwolenniczką kupowania zabawek w sklepach internetowych ze względu na wybór i znacznie niższe ceny. Ostatnio udało mi się kupić klocki blocki kóre bardzo przypadły do gustu mojemu dziecku. Polecam te zabawki szczególnie tym, którzy nie zawsze mają ochotę na przepłacanie. Tym bardziej że w tym wypadku za rozsądną ceną idzie solidna jakość wykonania.
Awatar użytkownika
cars
Posty: 103
Rejestracja: 16 maja 2019, 14:49

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: cars »

Zabawki to bardzo dobry pomysł na prezent zwłaszcza dla mniejszych dzieci. Szukając takiej odpowiedniej zabawki znalazłam tę stronkę https://tantis.pl/kolejne-365-dni-konty ... 78831.html z bardzo ciekawą książką. A że ja uwielbiam czytać to oczywiście przy okazji zamówiłam sobie świetną książkę, którą warto przeczytać. A Wy kiedy ostatnio coś czytaliście i co to było?
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 241
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: ula24 »

Koniecznie zobaczcie na zakupomat.net jeśli szukacie naprawdę dużego wyboru zabawek dla maluchów. Od grzechotek, zawieszek po klocki, zabawki interaktywne https://www.zakupomat.net/p/bam-bam-chi ... niemowlat/ . Dla dzieci sporo takich zabawek się kupuje, jeśli ma się sprawdzony sklep to wychodzi naprawdę tanio. A jakość zabawek super.
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: PaulinaaMM32 »

Dziękuje Wam kobitki za podpowiedzi! W takim razie czas najwyższy zabrać się za zakupy dla mojego maluszka i mam nadzieję, że zdecydowanie będą to udane łowy zakupowe :)
Gość

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: Gość »

Warto polecić nie tylko zabawki a również smartwatch gps dla dziecka który służy jako gadżet oraz jako fajna kontrola dziecka przez rodzica. Tutaj nie chodzi o wchodzenie z butami prywatność dziecka, a ewentualnie popatrzenie, czy jest bezpieczne :)
tomaszneweś

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: tomaszneweś »

Miziu.pl to pośrednik Aliexpress.
Tak, płacicie 40-50 zł za towar wart 10 zł.
Towar idzie nawet 70 dni i często nie dostajecie to co zamawiałyście.
Problem z reklamacją i zwrotem.
Tacy legalni oszuści.
Elżbieta

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: Elżbieta »

NO PADNĘ! Ale pompowanie sztucznych postów aż się kurzy!! Że-na-da! Nie wierzcie w ani jeden komentarz. Ściema. Czekam na skarpetki dla dziecka 40 dni!! Reklamacji nie rozpatrują, bo podają się za pośrednika. Trzeba oddawać wszystko do Chin. Poczytajcie lepiej ich FB - zobaczycie tylko masę wściekłych buziek, a zero komentarzy bo te kasują. Ani jednego komentarza! Bo pozytywnych brak, a negatywne kasują. A lajki i serduszka to same boty. Powodzenia.
Kaśka

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: Kaśka »

Zamówiłam kapcie dla dziecka, towar dostałam po 1,5 miesiąca, zgodnie z regulaminem, jeden kapciuszek źle uszyty, jest krzywy, zwrot, wysyłka gdzieś do Chin albo okolice, nie opłaca się, NIE POLECAM!
NataliaŚ

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: NataliaŚ »

Witam,

przestrzegam przed sklepem Miziu. Oszukują klientów. Wysyłają niepełne zamówienia. Kupując towar nastawcie sie na czekanie ponad dwa miesiące, a jeżeli paczka zaginie "podobno" wysyłają na swoj koszt kolejna wiec czekacie kolejne dwa miesiące. Zamowilam ciuchy dla syna w rozm 68 przez ten czas oczekiwania juz za male a zwrotu mozecie dokonac odsyłając paczke na wlasny koszt do Chin! Jedna wielka porażka.. towar taki sam duuuzo tanszy na Aliexpress. Bez naciągania klientow
NataliaŚ

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: NataliaŚ »

Miziu- bardzo nie polecam! Na zamowienie czeka się bardzo długo - ja czekam już 10 miesięcy na cześć rzeczy i jeszcze nie doszły! Maja bardzo pokrętny regulamin, tak ze bardzo ciężko jest złożyć reklamacje i uzyskać zwrot pieniędzy. Ubranka które przyszły maja fatalna jakość. Trzeba jednak pamiętać ze ten sklep po polską ma tylko stronę internetowa, a magazyny, producentów, materiały - wszystko jest chińskie... To na pewno nie jest jakość dla naszych dzieciaczków, mimo ze ceny wyglądają kusząco. Generalnie w życiu nie robiłam zakupów w tak paskudnym sklepie internetowym i na pewno nic już u nich nie kupię.
Oszukaną

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: Oszukaną »

Wygląda na to, że wszystkie pozytywne opinie o tym sklepie są kłamstwami i są wynikiem pracy ich pracowników przy komputerze. Nie kupujcie tam. Osobicie nie mogę się doczekać paczki, jak jej nie przyjmę bo przyjdzie długo po terminie to tracę pieniądze. Na informację kiedy mogę się jej spodziewać otrzymałam maila, że "z reguły do 90 dni, ale paczki przychodzą szybciej :)" Ten uśmiech na końcu pojawił się naprawdę w odpowiedzi!
Awatar użytkownika
LiwiaKornelia
Posty: 113
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: LiwiaKornelia »

Zabawki czy akcesoria dla dzieci na pewno uda się zamówić online i wiem, że także można sporo poczytać w internecie o edukacji i szkolnictwie https://gim3.boleslawiec.pl/pozegnalismy-absolwentow/ Każdy może znaleźć takie informacje. Na pewno one się przydadzą.
Stylizacje Blogerek
Ilonałuk

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: Ilonałuk »

Bardzo nie polecam Miziu.pl!!!!!. Na przesyłki czeka się bardzo długo - 60 dni. Zamówiłam spodnie na urodziny dziecka w styczniu i nadal nie ma....
Czyli zamawiają z Ali Express i sprzedają za więcej Chińskie rzeczy z podwójna marżą!
Kontakt beznadziejny „trzeba czekać” „pieniędzy nie oddajemy”. ODRADZAM!

Ich fb jest pusty jeśli chodzi o komentarze bo wszystko kasują! Beznadzieja !
KonstancjaŚ

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: KonstancjaŚ »

Również nie polecam Miziu. Zamówiłam na początku stycznia kapcie, do tej pory nie doszły. Paczka w tranzycie już 55 dzień, a przy śledzeniu paczka od 20 stycznia "znajduje się w kraju docelowym". Przy produkcie czas 15 dni roboczych, a po wysłaniu maila dowiadujemy się, że czas może wydłużyć się do 60 dni roboczych. Szkoda nerwów i pieniędzy.
Mmm Ó

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: Mmm Ó »

:evil: :evil: Miziu to złodzieje i oszuści. Ostrzegam. Towar nigdy do mnie nie dotarł a reklamacji nie uznali i pieniedzy mi nie oddali. Jak się upominałam gdzie moje zamówienie to mnie zbywali, że jest w drodze (jak się okazało z chin) a jak zażądałam zwrotu pieniędzy to mi napisali, że nie zgłosiłam braku dostawy w regulaminowym czasie i tak zostałam na lodzie. Regulamin mają taki, ze sami go nie rozumieją. Ttlko Was oszukają. Przestrzegam!
A te sztuczne pozytywne komentarze to tylko mydlenie oczu potencjalnym ofiarom...
JustynaBK87!ć

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: JustynaBK87!ć »

Firma jest wyjątkowo nieuczciwa, zamówiony towar nie dotarł i unikają zwrotu. Nie polecam zakupów, poza tym to towar AliExpress. :| :| :| :| :| :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
sylwiaa1492

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: sylwiaa1492 »

W miziu mają naprawdę fajne rzeczy. Warto śledzić ich na bieżąco bo mają fajne promki. Śpiworki są wykonane bardzo dobrze, materiał nie uczula, a nasze maleństwo wygląda cudownie. Każda mama powinna być zadowolona :) ja jestem i to bardzo :) :) :) :)
gosiaJJ

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: gosiaJJ »

Pluszak awokado z Miziu jest świetny! Gdy nasza malutka Zosia przytula się do niego wyglądała przeuroczo. To jest chyba najsłodszy widok na całym świecie :) Polecam i myślę, że zakupię w tym sklepie więcej rzeczy. Na pewno gdy będziemy starać się o następne dziecko :)

hdmi usb c
kwojcik587

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: kwojcik587 »

Mają tak duży wybór pluszaków, że miałam problem z wyborem tej jednej. Kupiłam fokę :) i to był strzał w dziesiątkę bo nasza córeczka od razu pokochała tego pluszaka. Foczka jest bardzo ładna i co ważne bezpieczna dla dzieci. Być może jak się znudzi kupię coś znów od nich.
kaja90

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: kaja90 »

Ja jestem tym sklepem wprost oczarowana :) ogromny wybór pluszaków. Długo nie mogłam się zdecydować, czytałam też różne opinie i muszę przyznać, że pluszaki są świetne. Kupiłam alpakę i pieska shiba. Jakość, wykonanie, szycie, materiał. Pluszaki są bardzo mięciutkie.
Ewela90

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: Ewela90 »

Jeśli chodzi o pluszaki to serdecznie mogę polecić sklep miziu.pl. Mają bardzo dużą ofertę pluszaków w przeróżnych kształtach w tym też zwierząt. Wyglądają bardzo uroczo, takie słodkie i milusie. Nasza Kasia ma już dwa pluszaki od nich i bardzo je pokochała.
monia12

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: monia12 »

Zabawki od Miziu są świetne. Ja i moje koleżanki zrobiłyśmy już nie raz w tym sklepie zakupy i jesteśmy bardzo zadowolone z jakości obsługi. Duży wybór zabawek więc jest w czym wybierać. Ja osobiście uwielbiam te w kształcie zwierząt, są takie słodkie.
elizkaka

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: elizkaka »

Korzystałam parę razy i mogę śmiało polecić wszystkim mamom sklep miziu :) bardzo duża oferta od ubranek i pluszaków dla dzieci po ubrania i akcesoria dla mam. Na stronie internetowej mają bardzo dużą ofertę więc chyba każda mama znajdzie to czego szuka :D
kasiaaa

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: kasiaaa »

Ja jak moje poprzedniczki mogę polecić Miziu :) mają świetne pluszaki. Dobra jakość i cena. Pluszaki są mięciutkie, nie śmierdzą chemią i nie uczulają. Poleciłam ten sklep również siostrze i też jest zadowolona :D tak więc zamawiajcie śmiało :D :D :D
mAjkA

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: mAjkA »

A ja powiem tak :) jak pluszaki to tylko od nich :) mają duży wybór od zwierzaków po inne słodziaki :) myślę, że każdy znajdzie coś co mu się spodoba :D ja zamawiałam już nie raz z tego sklepu i to nie tylko pluszaki ale też np strój kąpielowy :) za każdym razem jestem zadowolona :)
kalinamalina

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: kalinamalina »

Moje drogie ;) ja skorzystałam z promocji i zakupiłam nie tylko pluszaka ale i buciki :) ten sklep jest świetny :) szkoda, że go nie znałam przy pierwszej ciąży :) na pewno bym skorzystała bardziej z ich oferty. No cóż :D może przy jeszcze następnym ;)
roza1990

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: roza1990 »

Jak dla mnie to sklep Miziu jest świetny. Kupowałam tam pluszaki przy pierwszej i drugiej ciąży. Mają naprawdę fajny wybór pluszaków. Zabawki są wykonane staranie i co ważne są bezpieczne dla maluszków. Co też fajne mają szeroki asortyment nie tylko samych pluszaków.
sonia1987

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: sonia1987 »

Powiem tak :) ten sklep jest cudowny :) poleciła mi go koleżanka i jestem zachwycona jakością i obsługą :) duża oferta, fajne zabawki i w dobrej cenie. Nasze bliźniaki od razu je pokochały :) na pewno nie raz jeszcze zrobię w tym sklepie internetowym zakupy :)
paulina_k89

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: paulina_k89 »

Ja polecam ten sklep :) i nie rozumiem złych opinii i komentarzy na temat tego sklepu :) mają ogromną ofertę fajnych pluszaków, w dobrej jakości i dobrej cenie. Kupiłam pluszaka w kształcie chomika z jedzeniem :) wygląda tak słodko :) polecam każdemu :)
kamilasw

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: kamilasw »

Miziu to sklep, który mogę naprawdę polecić :) szybka realizacja zamówienia, dobry kontakt, a co też ważne :) zabawki są dobrej jakości, nie śmierdzą chemią i farbą więc są bezpieczne dla maluszków :) myślę, że nie jedna mama będzie zadowolona z zakupów w tym sklepie :)
monika666

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: monika666 »

Czytałam wiele opinii o tym sklepie i pozytywnych i negatywnych i postanowiłam zaryzykować :) 100 zł to nie majątek :) paczuszka z pluszakiem doszła do mnie dość szybko. Wszystko ok, tak jak na zdjęciu i w opisie. Teraz czekam na drugie zamówienie. :)
sandra.maciocha

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: sandra.maciocha »

Moim zdaniem miziu.pl to świetny sklep. Zamawiałam już w nim wiele razy i to nie tylko pluszaki, których mają duży wybór. Mają też świetną ofertę poduszek, ubranek, artykułów szkolnych :) chyba wszystkiego co się tyczy maluszka i kobiety w ciąży :) Polecam :)
mela123

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: mela123 »

Miziu ma naprawdę super ofertę pluszaków i jest to sklep, który śmiało mogę polecić każdej mamie. Pluszaki są dobrze wykonane, elementy zabawek nie odpadają więc wszystko jest bezpieczne dla dzieci :) Ja już zamówiłam od nich chyba z pięć pluszaków :)
agniesia

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: agniesia »

Jeśli chodzi o zakup pluszaków to jak dla mnie tylko sklep miziu. Ten sklep jest super :) kupowałam w nim już pluszaki dla moich dzieci i chrześniaków :) zawsze dzieciaczki były radosne, więc nie tylko mi się podobają te pluszaki :) :) :) :) polecam :)
barbarae12

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: barbarae12 »

Z uwagi na ofertę sklepu polecam ten sklep. Parę razy zrobiłam w nim zakupy i nie żałuję ani jednej złotówki :) mają super ubranka, słodkie pluszaki w kształcie zwierząt i różne inne akcesoria, a także ubrania dla mam. Super! Na pewno przy następnej ciąży znów coś kupię.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: tidala »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://sensillo.pl/
jolagajda

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: jolagajda »

Moim zdaniem najlepszą ofertę na zabawki ma sklep miziu. Bardzo ciężko było mi wybrać tego jednego pluszaka. Wybór padł na brązowego pieska. Radość w oczach dziecka jest bezcenna :) Maskotka wykonana jest z dobrej jakości materiału, bardzo przyjemnego w dotyku.
karolina89

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: karolina89 »

Super sklepem jeśli chodzi o wybór pluszaków jest Miziu. Mają ekstra pluszaki, czy to w kształcie anime czy też w kształcie zwierząt. Wyglądają bardzo słodko, są mięciutkie, a dodatkowo są dobrze wykonane i nie uczulają, a po praniu nic się złego z nimi nie dzieje.
majared

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: majared »

W miziu mają wspaniała ofertę pluszaków. Jestem nimi zachwycona :) są takie słodkie, a jakość wykonania jest super. Zabawki są miękkie przyjemne dla skóry. Sklep poleciła mi moja siostra. Warto ich zaśledzić i czekać na fajne promocje :) naprawdę warto
paulinaaopal

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: paulinaaopal »

Zabawki są tak ważne w rozwoju dziecka, dlatego pluszaki polecam kupić w miziu.pl. Maja bardzo dużą ofertę pluszaków w kształcie zwierząt, co według mnie jest bardzo ważne by od małego dzieci uczyć kontaktu z przyrodą. Zabawki są dobrze wykonane nie mają elementów co mogą odpaść i dziecko mogłoby je połknąć. Polecam.
kamilapaczek

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: kamilapaczek »

Pluszaki od nich są świetne!!! Miałam duży problem z wyborem :D najchętniej brałabym wszystkie :D wybrałam tego w kształcie różowej świnki :) jest taki słodki i mięciutki :) od razu poleciłam ten sklep również przyjaciółce i tak jak ja jest zachwycona :)
aniakisiel

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: aniakisiel »

Mają ogromny wybór pluszaków, poduszek jak pluszaki i zabawek sensorycznych :) oferta jest naprawdę duża i jest w czym przebierać :) mi się bardzo spodobała przebrana wiewiórka :) wygląda naprawdę bardzo słodko :) moja córeczka lubi się nim bawić i wymyśla co chwile jakieś zabawy :)
magdziaragdzia

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: magdziaragdzia »

Zamówiłam w miziu dwa pluszaki w kształcie chomika z jedzeniem :) jeden szary, drugi różowy. Oba są identycznie, porządnie wykonane. Chomiczek wygląda tak samo jak na zdjęciu, jest taki miękki i puszysty, przyjemny w dotyku. Polecam :) na pewno sama nie raz coś jeszcze u nich kupię.
bomba007

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: bomba007 »

Miziu jest super :) mają ekstra ofertę jeśli chodzi o pluszaki. Szybka wysyłka i dobra jakość. Pluszak ośmiornica jest super wykonany i bardzo miękki. To ulubiona zabawka moich dzieci. Teraz zastanawiam się co kupić następnym razem :) zapewne jakieś inne zwierzątko.
daria_baranowska

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: daria_baranowska »

Miziu to naprawdę świetny sklep. Duża oferta słodkich pluszaków. W domu mam już kilka od nich i są świetne. Dobrze wykonane, nic nie odstaje. Materiał jest bardzo mięciutki. Nic się też nie dzieje po upraniu takiego pluszaka, więc śmiało polecam zakupy.
ewelamroz

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: ewelamroz »

Ja kupuję maskotki dzieciom w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona. Szybka realizacja zamówienia, do tego co do jakości nie można się przyczepić, wszystko ok. Pluszaki są świetnie wykonane, z dbałością o detale. Są takie słodkie i miłe w dotyku, aż samemu chce się do nich przytulać.
mona

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: mona »

Miziu.pl to mój ulubiony sklep z maskotkami. Polecam go każdemu. Świetna jakość i dobra cena. Ostatnio moje koleżanki jak były u mnie pytały skąd mam takie świetne pluszaki, poleciłam im sklep miziu, a teraz też są nimi zachwycone. Szkoda, że jak ja byłam mała nie było takich :)
kornelia

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: kornelia »

Zabawki od miziu.pl są takie słodkie i urocze :) a moje dzieci bardzo chętnie się nimi bawią. Najbardziej lubią chyba pluszaka w kształcie białej foki. Musiałam kupić też drugą bo często się kłóciły :) teraz grzecznie się bawią, a ja mam trochę spokoju :)
anitta

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: anitta »

Dla nas najpiękniejszym misiem z oferty była panda. Dzieci uwielbiają się nią bawić. Pluszak wygląda tak słodko i jak prawdziwa panda :) nie zawiera drobnych elementów więc jest bezpieczna dla dzieci. Pluszak panda jest tak bardzo miły w dotyku. Polecam :)
edyta88

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: edyta88 »

Nasza rodzina bardzo lubi oglądać filmy przyrodnicze i dlatego zależało nam by w naszym domu dzieci miały zabawki wyglądające jak prawdziwe zwierzęta. Bardzo urzekła nas oferta miziu. Mają urocze maskotki o kształcie zwierząt afrykańskich. Są miękkie i solidnie wykonane.
anetakor

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: anetakor »

Miziu ma super ofertę jeśli chodzi o zabawki pluszowe. Kupiłam dla moich pociech zabawki w kształcie zwierząt-sowę i małpkę. Lubią się nimi bawić udając że to prawdziwe zwierzątka. Zbliża się powoli gwiazdka więc zamówię kolejne dwie maskotki do kolekcji :) będzie czym się bawić :) :) :)
dorotar

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: dorotar »

Śmiało polecam zakupy w sklepie miziu.pl. Mają naprawdę fajną ofertę jeśli chodzi o pluszaki. Ja zakupiłam awokado :) i jestem bardzo zadowolona. Jakość wykonania jest świetna. Wszystko zgodne z opisem i zdjęciami. Nasze maleństwo od razu polubiło pluszaka.
kamilazz

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: kamilazz »

Jak i inne kobiety ja też polecam sklep miziu. Mają dużą ofertę pluszaków w przeróżnych kształtach, a do tego też zabawki sensoryczne. Kupiłam już tu parę pluszaków i złego słowa powiedzieć nie mogę. Dobry stosunek jakości do ceny. Dzieci bardzo chętnie się nimi bawią. Są bardzo mięciutkie. Polecam :)
marzenna

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: marzenna »

Miziu to świetny sklep :) naprawdę polecam go każdemu :) ja i moje znajome mamy dość pokaźną kolekcję pluszaków od nich :) jakość jest super! Wszystko zgodne ze zdjęciami i opisem. Plus za to, że maskotki są trwałe i kolory nie schodzą nawet po praniu :)
tomala

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: tomala »

Słodkie pluszaki można znaleźć na miziu.pl. Ja i moja rodzina i moi znajomi kupujemy pluszaki właśnie tam. Super jakość duży i ciekawy wybór. Naprawdę polecam :) ostatnio kupiłam pluszaka w kształcie chomika. Jest świetny :) dorzuciłam jeszcze do zamówienia rożki i skorzystałam z promocji.
malgo_nia

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: malgo_nia »

Ja lubię robić zakupy w miziu.pl. Mają bardzo duży wybór świetnych pluszaków. Nasza córeczka lubi zwierzątka bo często jeździ do babci na wieś, tak więc wybór kształtu zabawki był oczywisty. Na miziu mają wiele fajnych misiów, zwierzaków. Polecam serdecznie :)
arlettaF

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: arlettaF »

My zakupiliśmy w miziu pluszaka koalę :) że mamy dwójkę dzieci to wzięliśmy w dwóch kolorach i szary i różowy. Powiem tak :) super! Szybka wysyłka, paczka dobrze zapakowana. Nie bałam się dać tych pluszaków dzieciom, bo są dobrze wykonane, miękkie i nie czuć z nich farby.
aniakowal

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: aniakowal »

Miziu to jak dla mnie sklep na medal :) mają ogromną ofertę świetnych pluszaków :) zakupiłam ostatnio świecącą poduszkę w kształcie gwiazdy by nasza gwiazdeczka nie bała się spać w nocy. Idealnie spisuje się jako lampka nocna. Bardzo lubi się przytulać do tego pluszaka.
enterek

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: enterek »

aniakowal pisze: ↑27 paź 2021, 21:51 Miziu to jak dla mnie sklep na medal :) mają ogromną ofertę świetnych pluszaków :) zakupiłam ostatnio świecącą poduszkę w kształcie gwiazdy by nasza gwiazdeczka nie bała się spać w nocy. Idealnie spisuje się jako lampka nocna. Bardzo lubi się przytulać do tego pluszaka.
Jeśli chodzi o pluszaki to tak, ale ostatnio szukałam zabawkowej śmieciarki i tutaj znalazłam taką fajną - śmieciarka z koszami zabawka :) sklep ogółem bardzo fajny jeśli chodzi o różne zabawki
frania

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: frania »

Pluszaki z tej firmy są świetne. Nasze dzieci mają już dość pokaźną kolekcję i pluszaki w kształcie bananów, awokado ale też i zwierzaków. Są naprawdę świetnie wykonane z dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo dzieci. Na pewno nie raz jeszcze zrobię w miziu zakupy.
eliska

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: eliska »

Jeśli chcecie kupić super pluszaki to zobaczcie ofertę miziu.pl. Ogromny wybór! Jest w czym przebierać. Ja już mam i pieska Shiba i różową świnkę. Wszystko jest dobrze wykonane solidnie. Po praniu też nic się złego nie dzieje z pluszakiem. Polecam :)
gabi31

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: gabi31 »

Jak dla mnie jest to najlepszy sklep z pluszakami i zabawkami. Ja i moja siostra pluszaki kupujemy tylko tam :) najbardziej lubimy te w kształcie zwierząt :) myślę, że takie są najlepsze dla naszych pociech :) bawią i uczą miłości do zwierzątek. Polecam :)
kasiacelej

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: kasiacelej »

Zamawiałam w miziu już kilka razy i to nie tylko pluszaki, ale i ubranka. Muszę przyznać, że oczarowała mnie oferta ich pluszaków. Są takie urocze... naprawdę polecam :) za każdym razem jak coś nowego kupię to koleżanki pytają skąd jest ten miś :) :)
mariolka

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: mariolka »

Jako dziecko uwielbiałam mieć dużo zabawek :) tak więc i moje dzieci muszą mieć ich dużo :) pluszaki kupuję na miziu.pl. Mają naprawdę świetną ofertę. Wybór jest tak duży, że trudno się na coś zdecydować :D ostatnio zakupiliśmy rodzinę pingwinków :) :)
edziak

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: edziak »

Kupiłam na miziu już parę pluszaków i złego słowa powiedzieć nie mogę. Dobra jakość wykonania maskotek i cena. Plusem jest to, że można pluszaki prać, a wiadomo, że przy dzieciach dość często zdarzają się różne niespodzianki :) Po praniu wyglądają tak samo jak przed praniem :)
karolAO

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: karolAO »

Miziu to chyba najlepszy sklep jeśli chodzi o pluszaki :) są genialni. Duża oferta jest w czym wybierać. Dla naszych dzieci kupiłam komplet pluszaków w kształcie zwierzaków. Często się nimi bawimy. Moim ulubionym pluszakiem jest sowa :) jest taka słodziutka :)
madziaS

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: madziaS »

Miziu jest moim ulubionym sklepem. Ich oferta jest chyba najlepsza! Duży wybór fajnych pluszaków. Są wykonane bardzo starannie, mięciutkie i miłe w dotyku. Dzieci chętnie się nimi bawią i nic się złego nie dzieje. Nie rozpadają się i nie wygniatają. Polecam.
teresa88

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: teresa88 »

Mam od miziu wiele pluszaków i muszę powiedzieć, że są świetne. Super jakość wykonania. Nic nie odstaje nic się nie odrywa. Są bezpieczne dla dziecka. Nie mają jakiegoś konkretnego zapachu więc nie ma w nich taniej chemii. Po praniu i wysuszeniu pluszak jest jak nowy.
Sławomir

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: Sławomir »

Uważam, że zakupy w sklepach internetowych to spora wygoda i oszczędność czasu, dlatego często korzystam z tej opcji. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z zabawkami dla dzieci, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie producent klocków dla dzieci .
Ditaa

Re: Sklep z szerokim wyborem zabawek dla maluchów - Miziu

Post autor: Ditaa »

Wiesz co w sieci jest ogromny wybór. Ja ostatnio znalazłam taki fajny sklep KitStore i tam sporo zamawiam :) dobre ceny mają i duży wybór. A obecnie też fajne kalendarze adwentowe!
ODPOWIEDZ