Fotelik do samochodu

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
gerarda
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2019, 0:22

Fotelik do samochodu

Post autor: gerarda »

Poszukuję fotelika do samochodu dla dziecka. Mam na oku parę modeli na figot.pl, bo mają spory wybór i ceny lepsze niż w innych sklepach, ale chętnie posłucham opinii innych rodziców. Co wybraliście, gdzie kupiliście?
Elżbieta

Re: Fotelik do samochodu

Post autor: Elżbieta »

Oferta na rynku fotelików jest spora więc warto trochę poczytać w sieci. Porównać testy fotelików i wybrać te najbardziej bezpieczne dla naszej pociechy.
Czesława

Re: Fotelik do samochodu

Post autor: Czesława »

W ostatnim czasie dla mej starszej córki (6lat) kupowałam alternatywne rozwiązanie do fotelików jakim jest Smart Kid Belt http://smartkidbelt.com/. Takie małe, poręczne urządzenie było mi potrzebne do drugiego auta bądź w chwili odbioru córki przez opiekunkę z zerówki. Posiada ono homologację i atesty więc dziecko podróżuje bezpiecznie.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Fotelik do samochodu

Post autor: Hanka »

Wybór odpowiedniego fotelika samochodowego to nie jedyna kwestia, którą trzeba załatwić, kiedy planuje się podróż z dzieckiem. Tak więc jeśli zamierzacie się w taką podróż wybrać, to polecam zajrzeć na bloga na stronie internetowej http://autemzdzieckiem.pl/. Jest tam sporo artykułów, które mogą Wam co nieco podpowiedzieć w tej sprawie :)
Natuś

Re: Fotelik do samochodu

Post autor: Natuś »

Cześć ;) Czy myślicie, że foteliki do jazdy tyłem to dobry pomysł? Zastanawiam się jaki model wybrać i właśnie czytałam sporo pozytywnych komentarzy nad tymi, które można montować tyłem do kierunku jazdy. Wydaje mi się, że na przednim siedzeniu jest to wygodniejsze bo zawsze mamy malucha na oku, co myślicie?
Bardas

Re: Fotelik do samochodu

Post autor: Bardas »

A w jakim wieku jest dziecko????
moja starsza corka ma smartkidbelt....ma o wiele wiecej miejsca w samochodzie....
dla mlodszej jak podrosnie tez planuje zakupic. :D :D :D :D
jest to wedlug mnie o wiele lepszy zakup niz fotelik czy podstawka dla dziecka starszego.
zawsze mozna miec go pod reką, jest bezpieczny, ma mocne zatrzaski. :) :) :) :)
na dlugie podroze wypozyczonym samochodem tez sie bardzo nadaje. mozna go bez problemu zamontowac. :D :D :D :D :D
MarIna

Re: Fotelik do samochodu

Post autor: MarIna »

Bardas pisze: ↑13 lis 2021, 15:06 A w jakim wieku jest dziecko????
moja starsza corka ma smartkidbelt....ma o wiele wiecej miejsca w samochodzie....
dla mlodszej jak podrosnie tez planuje zakupic. :D :D :D :D
jest to wedlug mnie o wiele lepszy zakup niz fotelik czy podstawka dla dziecka starszego.
zawsze mozna miec go pod reką, jest bezpieczny, ma mocne zatrzaski. :) :) :) :)
na dlugie podroze wypozyczonym samochodem tez sie bardzo nadaje. mozna go bez problemu zamontowac. :D :D :D :D :D
Jakoś sceptycznie podchodziłam do tego innowacyjnego urządzenia na naszym rynku. Czytając opinie w sieci też to mnie jakoś ku niemu nie przekonało. Moja siostra jednak kupiła do swej córki i bardzo sobie chwali użytkowanie, a mnie podesłała wyniki z niezależnych testów jak i artykuł https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/cala ... -kid-belt/ z jakimi praktykami musi się zmagać ten produkt na rodzimym podwórku. Muszę przyznać, że mnie przekonała i kupiłam. Paczkę otrzymałam w piątek i już jesteśmy po pierwszej samochodowej wycieczce :)
ODPOWIEDZ