Wózek Minima Plus - opinie

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
yoona
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:25

Wózek Minima Plus - opinie

Post autor: yoona »

Hejka :) Mam pytanko o wózek Minima Plus ( firma Easy Go). warto go kupić ? Podoba mi się jego wygląd a jak patrze na parametry to też wydają się być ok. Chętnie poznam jednak zdanie rodziców, którzy użytkują go na co dzień.
Awatar użytkownika
ellana7
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:10

Re: Wózek Minima Plus - opinie

Post autor: ellana7 »

oj na temat tego konkretnego wozka się nie wypowiadam bo nigdy go nawet na oczy nie widziałam, ale sama firma jest super wiec podejrzewam, ze i wózek jest ok. Mój synek jezdzi w ich foteliku samochodowym ( jesteśmy mega zadowoleni)
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Wózek Minima Plus - opinie

Post autor: tidala »

Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
https://adstudio.net.pl
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: Wózek Minima Plus - opinie

Post autor: mira_mira »

ja kupiłam minimę plus bo po 1 ma świetny wygląd zewnętrzny no i jest dość duża ( większa od poprzedniej wersji Minima). Jak masz jakieś pytania to dawaj znać :)
Awatar użytkownika
yoona
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:25

Re: Wózek Minima Plus - opinie

Post autor: yoona »

Dzięki za odp :) jeśli chodzi o wózek to interesuje mnie doslownie wszystko. jak się sprawdza na co dzień na spacerach ? czy dziecku jest w niej wygodnie ?
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: Wózek Minima Plus - opinie

Post autor: mira_mira »

Jest ok. Ma spore koła i jest możliwość regulacji wysokości prowadnicy ( do maks 106 cm więc dla osob wysokich ekstra). Te większe koła sprawiają, ze nawet jazda po nierównościach nie jest problemem. świetny, minimalistyczny wiejski wózek :)aaaa no i zapomniałabym - na pluys niska waga ( niecałe 7 kg).
Awatar użytkownika
yoona
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:25

Re: Wózek Minima Plus - opinie

Post autor: yoona »

dziękuje Ci bardzo za informacje :) postaram się poszukać jakiegoś sklepu z wózkami w okolicy i może uda mi się go zobaczyć na żywo ale czytając opis i Twoją opinię jestem coraz bardziej pewna, ze to coś, czego szukam :)
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: Wózek Minima Plus - opinie

Post autor: mira_mira »

spoko nie ma sprawy od tego są fora by dzielić się takimi informacjami :) mam nadzieje, ze się zdecydujesz bo to będzie bardzo dobry wybór :) daj znać :)
Awatar użytkownika
energia
Posty: 311
Rejestracja: 23 sie 2019, 23:51

Re: Wózek Minima Plus - opinie

Post autor: energia »

A czy ktoś z was jest może posiadaczem wózka 3w1? Bo generalnie zastanawiam się nad tym które tutaj https://boboking.pl/wozek-3w1 znalazłam... Wyglądają na soline i zarazem bezpieczne. Czy ktoś z was ma jakieś doświadczanie z tą firmą i oferowanymi przez nich wózkami? Opłaca się u nich dokonać zakupu?
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Wózek Minima Plus - opinie

Post autor: penelopa »

Ja mam 2w1, uważam że taka opcja wystarczy. A jak chcesz solidny i bezpieczny wózek to zamów jeden z modeli x-landera, jak kupujesz bezpośrednio u producenta jest taniej i możesz o wszystko dopytać na livachacie
Awatar użytkownika
yoona
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:25

Re: Wózek Minima Plus - opinie

Post autor: yoona »

nie znalazłam co prawda minima plus w zadnym sklepie w okolicy ale zrobilam zakupy w sieci :) teraz cierpliwie czekam na dostawę i potem będzie wielkie testowanie wozka na spacerach :)
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: Wózek Minima Plus - opinie

Post autor: mira_mira »

ooo fajnie, na pewno będziesz zadowolona :) jak nie zapomnisz to daj znać koniecznie jak już będziecie po pierwszych spacerkach :)
Awatar użytkownika
qingus
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2020, 21:25

Re: Wózek Minima Plus - opinie

Post autor: qingus »

Ja zdecydowałam się na spacerówkę tej marki ale wybrałam model Qunatum Air . Posiada on szerokie siedzisko z regulowanym oparciem , pompowane amortyzowane koła oraz można ją złożyć jedną ręką. Prowadzi się go łatwo, obsługa wózka przebiega gładko.
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Wózek Minima Plus - opinie

Post autor: penelopa »

A ja kupiłam spacerówkę leciutką x-fly specjalnie na wyjazd, wyjazd wiadomo nie doszedł do skutku z powodu koronawirusa ale spacerówka od x-landera się świetnie spisuje także na co dzień, świetnie sobie radzi nawet w trudniejszym terenie a jest też bardzo wygodna dla dziecka
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 404
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: Wózek Minima Plus - opinie

Post autor: mczay »

Minima plus ma wiele do zaoferowania swoim użytkownikom. Przede wszystkim jest to wózek minimalistyczny, niewielkich rozmiarów i o niskiej wadze. Mimo to jest wytrzymały i wystarcza do końca wózkowania. W parze z tym idzie dobra cena i zachęcający wygląd. POLECAM
ODPOWIEDZ