Weekendowy wypad

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
Shovna
Posty: 144
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:55

Weekendowy wypad

Post autor: Shovna »

Dobrze jest też gdzieś wyjechać Ja najlepiej relaksuję się poza domem na leżaku nie myśląc o pracy ani codziennych problemach. Polecam taki kameralny 3-gwiazdkowy hotelik w Kazimierzu Dolnym: http://villabohema.pl/. Mają tam SPA, basen i jaccuzzi a oprócz tego wiele ciekawych atrakcji jak np. rejs po Wiśle, zwiedzanie miasta z przewodnikiem czy nawet przejażdżka jeepami po wąwozach. Można się naprawdę porządnie zrelaksować, polecam wszystkim
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:04

Re: Weekendowy wypad

Post autor: nosleep »

Jeśli chodzi o wyjazdy z dziećmi to to warto dobrze zastanowić się nad miejscem pobytu. Dzieci szybki się nudzą więc najlepiej wybrać dobry hotel dla rodzin z dziećmi, który będzie przystosowany dla maluchów. My często jeździmy do Inwałdu do Hotelu Łysoń. To hotel, w którym nie tylko pokoje przystosowane są dla najmłodszych ale też są place zabaw a także serwowane sa dania dziecięce. Dodatkowo w pobliżu Inwałdu jest sporo atrakcji np Energylandia czy Park Miniatur, do których można się wybrać z dziećmi w każdym wieku.
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 109
Rejestracja: 14 sty 2019, 17:34

Re: Weekendowy wypad

Post autor: Karola »

Już dawno z mężem nie byliśmy na żadnym relaksacyjnym wyjeździe, więc wpadliśmy na pomysł, aby jeszcze w tym roku spędzić romantyczny weekend nad morzem . Ośrodek Maximus SPA oferuje niesamowite atrakcje, różne gratisy i niespodzianki. Między innymi czeka nas seans relaksacyjny na łóżku Aquai, światłoterapia Słoneczne Niebo, jacuzzi, łaźnia parowa i grota lodowa – bez ograniczeń :)
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Weekendowy wypad

Post autor: miszka »

Warto od czasu do czasu wybrać się do miejsca, gdzie można miło spędzić czas i się zrelaksować. Bardzo ważne jest to, aby zregenerować siły. Tutaj https://quadrille.pl/ jest namiar na ciekawe miejsce. W hotelu jest piękny basen, gdzie można aktywnie spędzić czas. W ofercie znajdziecie też różnego rodzaju zabiegi, dzięki którym można kompleksowo zadbać o siebie.
Awatar użytkownika
wariatka
Posty: 102
Rejestracja: 28 sty 2020, 20:51

Re: Weekendowy wypad

Post autor: wariatka »

Ja czasu mam mało, także jeśli gdzieś wyjeżdżam to tylko niedaleko. Ostatnio udało mi się wybrać do gospodarstwa agroturystycznego Osada Dębowo na mazurach. Bardzo aktywnie spędziłam czas i smakowałam żywność ekologiczną pochodzącą z ekologicznego gospodarstwa jak również od zaprzyjaźnionych rolników.
ODPOWIEDZ