Najlepsze słodycze dla dzieci

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
Dżoana
Posty: 53
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:50

Najlepsze słodycze dla dzieci

Post autor: Dżoana »

Moja siostrzenica kończy niedługo 7 lat. Chcę kupić miły prezent dla dziewczynki i myślałam o słodyczach dla dzieci. Gdzie kupujecie słodycze? Jakie słodycze warto według Was kupić?
Awatar użytkownika
Basia
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:46

Re: Najlepsze słodycze dla dzieci

Post autor: Basia »

Najlepiej zapoznaj się z ofertą sklepu Słodyczezniemiec. Wybór jest tam naprawdę duży, dlatego na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla dziecka.
Awatar użytkownika
Ryksa-65
Posty: 8
Rejestracja: 20 cze 2019, 3:19

Re: Najlepsze słodycze dla dzieci

Post autor: Ryksa-65 »

Jeśli kupuję cukierki to tylko w sklepie Słodycze z Niemiec. Mają tam bardzo smaczne i zróżnicowane smakowo cukierki. Oczywiście dzieciom lepiej dawać je z umiarem 😊.
Awatar użytkownika
Dżoana
Posty: 53
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:50

Re: Najlepsze słodycze dla dzieci

Post autor: Dżoana »

Dziękuję za polecenie!
miśka.a

Re: Najlepsze słodycze dla dzieci

Post autor: miśka.a »

Dzieci tak jak i dorośli mogą mieć różne upodobania słodyczowe. Na przykład jak kupię kamyki brzeskie to muszę przyznać, że bardzo szybko znikają. W sumie to wszyscy w domu je lubią, ale moja córka i tak najbardziej. Już nie raz słyszałam, że trudno im się oprzeć :)
Syłwia

Re: Najlepsze słodycze dla dzieci

Post autor: Syłwia »

Na co dzień staram się nie kupować dzieciakom słodyczy, jeśli mają ochotę na coś słodkiego, to zawsze mamy w domu 'tubki' z HiPPa - one nie mają zbędnych dodatków, nie są dosładzane, taka zdrowa wersja słodyczy i bardzo dobrze niweluje ochotę na słodycze:)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Awatar użytkownika
morena
Posty: 265
Rejestracja: 24 sty 2020, 20:49

Re: Najlepsze słodycze dla dzieci

Post autor: morena »

O, to ja mam dla was dobrą podpowiedź - wspaniały sklep z zagranicznymi słodyczami to American Candy Shop. Kupicie u nich słodycze z innych krajów - Anglii, USA czy Japonii, dostaniecie u nich m.in. fasolki z Harrego Pottera, pianki Marshmallow czy cukierki o smaku zielonej herbaty. Ja uwielbiam tam robić zakupy, przyznam że sama jestem łasuchem i zawsze kupuję tam moją ukochaną czekoladę Hershey.
ODPOWIEDZ