drugie śniadanie

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
verciaska
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2019, 20:12

drugie śniadanie

Post autor: verciaska »

Co pakujecie do śniadaniówek swoim dzieciom? Staram się dawać synkowi coś różnorodnego, orzechy, kanapki, często do picia dostaje soki pomidorowy tarczyna, lubi i te buteleczki sa bardzo poręczne, robię teeż domowe muffinki na wytrawnie.
Awatar użytkownika
Mama2synkow
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2019, 23:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: drugie śniadanie

Post autor: Mama2synkow »

Z owoców głównie jabłka. Niestety słabo u nas z jedzeniem owoców i warzyw. W sezonie jeszcze zje truskawki. Oprócz tego kanapka z szynką i ciasto - też muffinki domowej roboty :)
Awatar użytkownika
Goodnight88
Posty: 113
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:16

Re: drugie śniadanie

Post autor: Goodnight88 »

ja daje kanapki, z szynką czy kanapkę z dżemem z łowicza, bo dzieci też bardzo lubią chleb czy bułkę z dżemem ;)
Awatar użytkownika
magusia
Posty: 106
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:31

Re: drugie śniadanie

Post autor: magusia »

Ja nie daję owoców, bo młody o nich zapomina, nie zje, a potem plecak do prania, książki zniszczone, szkoda nerwów. Owoce je w domu, a do szkoły dostaje kanapkę i mus owocowy tymbarka. Przynajmniej bez żadnych szkód, jak o nim zapomni.
kaśka

Re: drugie śniadanie

Post autor: kaśka »

mój synek to tylko kanapka, nie lubi owoców niestety, jak mu dam to wiem że przyniesie z powrotem albo da komuś
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 244
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: drugie śniadanie

Post autor: ula24 »

A moje dzieciaki też miały okres, że poza drożdżówką ze śniadaniówki nic nie było zjedzone... stwierdziłam, że przestanę je kupować, to sam cukier jest przecież... I powoli powoli zmieniał im się smak. Najpierw owocki, potem kupiłam im granolę z orzechami i płatkami zbożowymi. Wiecie, że uwielbiają? Tą szczególnie https://onedaymore.pl/sklep/granola-banda-cynamonkow/ . Ta jest z miodem i z cynamonem, nie ma cukru białego a to dobry pomysł na słodką przekąskę dla nich. Czasami w pojemniczek zabierają też do szkoły właśnie.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: drugie śniadanie

Post autor: Hanka »

Jeśli natomiast chodzi o przekąskę na drugie śniadanie, to sądzę, że najlepsze będą jakieś orzechy ;) Ja zamawiam sobie zawsze ich zapas w internetowym sklepie ze zdrową żywnością https://jawo2008.pl/182-orzechy. Zawsze mogę tam liczyć na szeroki wybór takich produktów i niskie, konkurencyjne ceny :)
ODPOWIEDZ