Makijaż stały w Warszawie

Podążasz za trendami? Poszukujesz ciekawych pomysłów na wieczorowy make up lub inspiracji co nosić w tym sezonie? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
boddy
Posty: 15
Rejestracja: 23 mar 2019, 15:03

Makijaż stały w Warszawie

Post autor: boddy »

Makijaż stały w Warszawie od Newlooks https://www.permanentny.com/ to gwarancja piękna i naturalnego wyglądu. Najwyższej jakości barwniki i sprzęt, wykwalifikowane linergistki oraz wieloletnie doświadczenie tworzy zdecydowanie najlepszy salon na rynku. Indywidualne podejście do klienta sprawia, że będziesz wyglądać tak pięknie jak sobie wymarzyłaś.
Awatar użytkownika
Beatka03
Posty: 124
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:00

Re: Makijaż stały w Warszawie

Post autor: Beatka03 »

Mnie jakoś makijaż permanentny do końca nie przekonuje, głównie z uwagi na bolesność zabiegu. Wolę w razie potrzeby samodzielnie wykonać makijaż na ważniejsze wyjścia. Bardzo spodobała mi się ostanio kosmetyczka z dojazdem do domu, bo nie trzeba wychodzić z domu, żeby cieszyć się pieknym i trwałym makijażem. Co o tym myślcie? Korzystałyście kiedyś z takiej usługi?
Awatar użytkownika
oliska
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: Makijaż stały w Warszawie

Post autor: oliska »

robiłam sobie i makijaż permanetny brwi i kreski na górnej powiece i nie powiedziałabym nigdy, że te zabiegi są bolesne. Wręcz przeciwnie! Nie wiem jakie masz doświadczenia ale gdybyś zdecydowała się na usługi doświadczonej linergistki to nie ma o tym mowy! Jak jesteś z Warszawy czy okolic albo możesz tu dojechać to koniecznie zarezerwuj sobie wizyte w salonie Jest Pięknie. Pracuje tu Dominika Kossakowska, najlepsza z najlepszych :)
Awatar użytkownika
luckystar
Posty: 80
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:02

Re: Makijaż stały w Warszawie

Post autor: luckystar »

robilam!!! w salonie Figaro w Warszawie, swiadcza uslugi kosmetyczne i fryzjerskie, maja 3 lokalizacje, rewelacja, wlasnie czegos takiego szukalam, zebym miala wszystko w jednym miejscu!wlasnie gorna kreske mam zrobiona :) jestem bardzo zadowolona z rezultatu
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: Makijaż stały w Warszawie

Post autor: mira_mira »

a ja póki co się jeszcze waham. To jednak jakaś tam ingerencja w skórę. Duzo bardziej bezpieczną opcją jest używanie pisaka do brwi z firmy Christian Laurent ( do kupienia w Rossmanie?). Nim też można samodzielnie i w domowym zaciszu osiągnąć taki efekt profesjonalnego microbladingu :)
Awatar użytkownika
ellana7
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:10

Re: Makijaż stały w Warszawie

Post autor: ellana7 »

oliska mogę się podpisać obiema rękoma pod tym co napisałaś :) ja jestem oczarowana tym jak pracuje Dominika z Jest Pięknie. Widać, że jest absolwentką ASP. ma to wyczucie i artystyczne zacięcie.
Awatar użytkownika
vongregor
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:30

Re: Makijaż stały w Warszawie

Post autor: vongregor »

Bardzo trafne spostrzeżenia z Waszej strony. Bardzo mi się to przydało.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły...
Aśka

Re: Makijaż stały w Warszawie

Post autor: Aśka »

Mi makijaż robiła ostatnio dziewczyna z https://wellmetime.com/usluga/makijaz-z ... m-warszawa byłam bardzo zadowolona z efektu końcowego. To jest salon mobilny, więc przyjeżdża do domu, teraz przydatna opcja w razie gdyby znowu salony pozamykali to tutaj jest pewność, że makijaż zostanie wykonany.
ODPOWIEDZ