Peelingi chemiczne - kwasy

Kosmetyk kosmetykowi nierówny! Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetologią, produktami kosmetycznymi i nowinkami z branży. Podzielcie się swoimi doświadczeniami! Polecajcie ulubione marki.
Toriś

Peelingi chemiczne - kwasy

Post autor: Toriś »

Teraz jest odpowiedni czas na zabiegi z użyciem kwasów, któraś z Was stosuje, stosowała? Jakie efekty? Warto wybrać zabiegi kosmetyczne z użyciem kwasów np. w przypadku cery tłustej czy trądzikowej. Ja chodzę na takie do kliniki Elite.
Iśka

Re: Peelingi chemiczne - kwasy

Post autor: Iśka »

Warto zainteresować się kosmetykami, peelingami kwasowymi z Peel Mission, stosujemy je od jakiegoś czasu w salonie i klientki bardzo sobie chwalą.
Anitką

Re: Peelingi chemiczne - kwasy

Post autor: Anitką »

Jeżeli ktoś z was prowadzi swój salon kosmetyczny to polecam zapoznać się z oferta firmy https://edan.krakow.pl/ z Krakowa, która oferuję sprzedaż złota kosmetycznego w 100% bezpiecznego. Nie od dziś wiadomo, że złoto to cenny pierwiastek, który przede wszystkim pobudza naturalne procesy regeneracji, nawilża skórę, poprawia ukrwienie i dotlenienie.
anuś

Re: Peelingi chemiczne - kwasy

Post autor: anuś »

A no czytałam, że to może dobrze wpłynąć na cerę trądzikową, ale jeśli o mnie chodzi, to ja zdecydowanie wolałabym jednak produkty związane z naturalnymi składnikami. Czyli coś takiego jak marka naturologia ma w ofercie. Nie sprawdzałam jeszcze dokładnie, co mają, ale na pewno dezodorant w kremie. Ciekawa jestem, jak się go użytkuje...
Adżelika P

Re: Peelingi chemiczne - kwasy

Post autor: Adżelika P »

Zabiegi z kwasami to rewelacja. Ja prawdę mówiąc nawet nie spodziewałam się, że efekty będą takie szybkie i naprawdę widoczne. Polecam Wam zabieg - kwas hialuronowy kraków oraz Panią Martę Krężołek, która pracuje w Salon kosmetyczny Kraków. Ja korzystam z tego zabiegu regularnie minimum raz w miesiącu. Zniknęły problemy z zaskórnikami i przebarwieniami.
luśka

Re: Peelingi chemiczne - kwasy

Post autor: luśka »

ja z czystym sumieniem mogę polecić maski owocowe power wit .c w płacie z serum aktywatorem z Bielendy maja bardzo silny nośnik witaminowy dostarczają skórze bomby składników nawilżających po takim zabiegu czuje się mega zrelaksowana mam pięknie rozświetlona twarz.
Snóopy

Re: Peelingi chemiczne - kwasy

Post autor: Snóopy »

W sumie byłam mocno zdziwiona tym, że peelingi chemiczne tak naprawdę można stosować i są one dobre dla skóry. Uważam jednak, że również dobrym sposobem na ładną skórę jest zabieg o nazwie endermologie lpg alliance https://skinlogica.pl/zabiegi/modelowan ... liance-lpg . Moim zdaniem fajnie jest dowiedzieć się, że coś może poprawić znacznie nasz wygląd.
Awatar użytkownika
antol
Posty: 136
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:59

Re: Peelingi chemiczne - kwasy

Post autor: antol »

Jeśli myślisz nad prowadzeniem salonu piękności i chcesz wprowadzić do niego kwasy, to bardzo ważne jest to aby na nich nie oszczędzać i znaleźć naprawdę super firmę, która jest na rynku od lat. Ja u siebie w salonie korzystam z linii kosmetycznych https://www.monduniq.pl/pl i się nie zawiodłam.
ODPOWIEDZ