Sfery intymne

Kosmetyk kosmetykowi nierówny! Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetologią, produktami kosmetycznymi i nowinkami z branży. Podzielcie się swoimi doświadczeniami! Polecajcie ulubione marki.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:16

Sfery intymne

Post autor: Bodzio12 »

Czy korzystacie z produktów, które w jakiś sposób wpływają na Wasze narządy intymne ? Mam na myśli róznego rodzaju żele .
Awatar użytkownika
Ania11
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2020, 18:40

Re: Sfery intymne

Post autor: Ania11 »

Z mężem korzystamy z róznych produktów, aby zapewnić sobie większe doznania płynące z seksu oraz zapewnić higienę i bezpieczeństwo naszych narządów.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:16

Re: Sfery intymne

Post autor: Bodzio12 »

Co możesz polecić na zwiększenie doznań dla mężczyzn ?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:16

Re: Sfery intymne

Post autor: Bodzio12 »

Własnie czegoś takiego szukałem, głownie dlatego aby przetestować nowe możliwości.

panele ile w paczce
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 77
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:13

Re: Sfery intymne

Post autor: foxi »

W kontekście życia intymnego pamiętajcie też o zdrowiu intymnym - to bardzo ważne. Odpowiednia higiena miejsc intymnych to podstawa w kwestii zachowania zdrowia intymnego, jednak czasami nawet to nie wystarczy do jego zachowania. Warto wiedzieć co wtedy robić. Należy zaopatrzyć się w lek na infekcje intymne ,taki który mamy sprawdzony i przetestowany - octenisept.
Justuś

Re: Sfery intymne

Post autor: Justuś »

Ja miałam problem z suchością i faktycznie, stosowałam różnego rodzaju żele, ale wiecie jak to jest z tymi na bazie wody, one nie działają długofalowo. Dlatego kupiłam globulki Vagisan, stosowałam początkowo każdego dnia, teraz dla podtrzymania efektu wystarczy dwa razy w tygodniu.
Awatar użytkownika
magusia
Posty: 106
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:31

Re: Sfery intymne

Post autor: magusia »

Vagisan jest też dostępny w kremie, do kupienia bez recepty. Ma fajny aplikator, który ułatwia użycia. Ma działanie nawilżające, natłuszczające, łagodzi podrażnienia i zawiera też kwas mlekowy
gożka32

Re: Sfery intymne

Post autor: gożka32 »

Wiecie w jaki sposób najlepiej dbać o te strefy? Moim zdaniem najlepsze są naturalne żele do higieny intymnej. Odkąd polecił mi takie ginekolog to sobie zamawiam na https://domeknatury.pl/c/1470/naturalne ... etyki.html i faktycznie widzę różnicę - oczywiście na plus
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 67
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:25

Re: Sfery intymne

Post autor: lampeczka »

Jeśli macie problemy z suchością pochwy to ja polecam preparat Vagisan. Można go kupić w postaci kremu oraz globulek i jest dostępny w aptekach bez recepty. Zawiera kwas mlekowy, nawilża, natłuszcza i koi podrażnienia.
filiś

Re: Sfery intymne

Post autor: filiś »

A czy mogłybyście powiedzieć czy te globulki są na receptę? Pytam o wspomniany wcześniej Vagisan, tez mam problem z suchością.
Kaśka

Re: Sfery intymne

Post autor: Kaśka »

Nie, nie potrzeba recepty, żeby kupić Vagisan. Kupiłam trzy dni temu i zaczęłam kurację, już odczuwam znaczną ulgę.
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Sfery intymne

Post autor: penelopa »

A mi teraz ginekolog zalecił stosowanie tego https://www.gedeonrichter.pl/produkt/papilocare/ żelu bo podejrzewa u mnie zakażenie hpv, mam też powtórzyć cytologię za pół roku żeby upewnić się czy żel usunął wirusa z szyjki macicy
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 244
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: Sfery intymne

Post autor: ula24 »

Skóra w tych miejscach jest bardzo wrażliwa i delikatna. Zdarzają się u mnie pewne podrażnienia, otarcia i na nie stosuje Octenicare. Polecam bo sprawdza się bardzo dobrze, nie ma zapachu, barwników, delikatny a jaki skuteczny. Łagodzi, przyspiesza regenerację naskórka.
Waćka

Re: Sfery intymne

Post autor: Waćka »

ula24 pisze: ↑02 sty 2021, 17:09 Skóra w tych miejscach jest bardzo wrażliwa i delikatna. Zdarzają się u mnie pewne podrażnienia, otarcia (...)
To prawda , miejsca intymne sa szczególnie narażone na różnego rodzaju urazy, podrażnienia i infekcje .Co na infekcje intymne ? - czy macie sprawdzone sposoby radzenia sobie z tym problemem? Ja stosuje octenisept - skuteczny lek własnie na takie sytuacje. Poleciłam go także dwóm koleżankom w pracy - także są zadowolone.
Awatar użytkownika
ajfonka
Posty: 165
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:57

Re: Sfery intymne

Post autor: ajfonka »

No i trzeba pamietac, ze wazne jest odpowiednie nawilzenie, bo bez sluzu w pochwie mozemy ja tylko podraznic. Dobrze sie sprawdza zel feminum ktory przynosi wlasciwie natychmiastowe nawilzenie i ulge, ulatwia tez stosunek plciowy w razie niedoborow sluzu :)
Dośka

Re: Sfery intymne

Post autor: Dośka »

Mnie po porodzie doskwierałam suchość pochwy,i bóle podczas stosunku. Mój lekarz polecił mi globulki dopochwowe Cicatridina które pomogły odbudować moja błonę śluzową pochwy i już po kilku dniach wszystkie dolegliwości zniknęły. A seks znów jest przyjemny .
aśka

Re: Sfery intymne

Post autor: aśka »

Czasami warto kupić sobie odpowiednie i konkretne oraz fajne gadżety erotyczne, ja jeszcze poczytałam co nieco na https://sensimi.pl/blog Gadżety erotyczne stały się popularne w dużej mierze dzięki zakupom online. . .
Kaśka

Re: Sfery intymne

Post autor: Kaśka »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę https://dziobak.com.pl/ekologiczne-arty ... dla-kobiet, gdzie znajdziecie wiele produktów codziennego użytku. W ich ofercie znajdziecie artykuły higieny dla kobiet oraz dzieci, a także inne produkty wielokrotnego użytku.
ewuś03333

Re: Sfery intymne

Post autor: ewuś03333 »

Myślę, że warto urozmaicać swoje życie seksualne poprzez stosowanie różnych gadżetów, dzięki którym wyobraźnia działa i wszystko może pójść w dobrym kierunku. Na stronie https://www.erotino.pl/44-zabawki-analne znajdziecie szeroki wybór korków analnych, dzięki którym możecie rozpocząć nowe eksperymenty seksualne, poznawać swoje ciało i rozpalać zmysły. Są one różnorodne, wykonane z solidnych i bezpiecznych dla ciała materiałów.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Sfery intymne

Post autor: tidala »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://www.mazuryhoreca.pl/jakie-choro ... u-erekcji/
hiczungł

Re: Sfery intymne

Post autor: hiczungł »

Schorzenia narządów płciowych zaczęły trapić mojego męża. Nie można było tego kłopotu od tak zostawić, dlatego zgłosiliśmy się do urologa https://www.urolog-gorecki.wroclaw.pl/o-gabinecie . To własnie on zajął się leczeniem tego kłopotu, ktory to byl niestety powaznym schorzeniem. Jak się okazalo, wszystko jest do wyleczenia za odpowiednim wsparciem.
Michalina Łuczkowska

Re: Sfery intymne

Post autor: Michalina Łuczkowska »

Ja niestety też do niedawna miałam ciągłe infekcję jeżeli chodzi o drogi moczowe i nie wspominam tego okresu zbyt dobrze....Ciągle zastanawiałam się kiedy infekcja znowu uderzy. Dobrze, ze trafiłam na dobrego urologa https://urolog-bogacki.pl/oferta i lekarz zlecił mi wszystkie badania i wyszło szydło z worka. W badaniach wyszedł podwyższony wskaźnik szczwianów. Jak wiadomo szczawiany wapnia w moczu są porównywalne do niewielkich kryształków, które są bardzo często wykrywane w moczu. Ich nadmierna obecność bardzo często jest przyczyną pojawienia się tzw. kamicy nerkowej. Dobrze, że trafiłam do tego lekarza w porę i zostało wdrożone leczenie i już jest o wiele lepiej.

t mobile zasieg
Nała

Re: Sfery intymne

Post autor: Nała »

Ja miałam dość spory problem z suchością pochwy i akurat u mnie różnego rodzaju żele niespecjalnie się sprawdzały, na chwilę jasne, przynosiły ulgę, ale na dłużej niekoniecznie. Polecono mi Vagisan, jest w formie kremu z aplikatorem i globulek. Zdecydowałam się na krem i jestem zadowolona z efektów. Któraś z Was też stosuje? Bądź stosowała?
Kuła

Re: Sfery intymne

Post autor: Kuła »

Nała pisze: ↑23 sie 2021, 1:27 Ja miałam dość spory problem z suchością pochwy i akurat u mnie różnego rodzaju żele niespecjalnie się sprawdzały, na chwilę jasne, przynosiły ulgę, ale na dłużej niekoniecznie. Polecono mi Vagisan, jest w formie kremu z aplikatorem i globulek. Zdecydowałam się na krem i jestem zadowolona z efektów. Któraś z Was też stosuje? Bądź stosowała?
Tak, ja stosuję od jakiegoś czasu, bo wyżej już dziewczyny pisały o tym, że na suchość pochwy najlepszą opcją jest właśnie Vagisan. Ale u mnie sprawdza się forma kremu z aplikatorem.
źródlana

Re: Sfery intymne

Post autor: źródlana »

Też miałam spore problemy intymne i bolesne zbliżenia, ale poszłam do lekarza tego co mam w mojej przychodni. Mnie mój ginekolog wysłał na sonovaginografię do specjalistów ze szpitala medicover bo mają tam najlepszą diagnostykę i specjalistów od endometriozy.
ODPOWIEDZ