Jaka farba do włosów?

Kosmetyk kosmetykowi nierówny! Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetologią, produktami kosmetycznymi i nowinkami z branży. Podzielcie się swoimi doświadczeniami! Polecajcie ulubione marki.
Awatar użytkownika
borellas
Posty: 27
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:42

Jaka farba do włosów?

Post autor: borellas »

Tak jak w temacie macie jakieś ulubione, dobre jakościowo farby?
Zastanawiam się nad ofertą https://ktpi.pl/manufacturer/loreal/kol ... -do-wlosow nie korzystałam nigdy z kosmetyków Loreal choć słyszałam sporo dobrego teraz chcę wypróbować nowe farby więc jeżeli byście mogli mi trochę doradzić to będę wdzięczna!
Awatar użytkownika
tempurka
Posty: 189
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

Re: Jaka farba do włosów?

Post autor: tempurka »

Sama się zastanawiam co kupić do swoich włosów. Widziałam bardzo fajne promocje na https://www.bee.pl/9473-inne-henny-i-naturalne-farby i nie mam zielonego pojęcia którą wybrać. Sklep ma bardzo dobre opinie i jest polecany na innych forach więc chciałabym coś wybrać :/
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Jaka farba do włosów?

Post autor: miszka »

Tutaj https://lavandin.pl/product-pol-10645-L ... blond.html można zakupić różnego typu farby do włosów. Mają tam różne marki i odcienie. Propozycji jest wiele, więc każdy z powodzeniem znajdzie tam coś dla siebie. Przemyślcie jaki chcecie mieć kolor włosów.
póki

Re: Jaka farba do włosów?

Post autor: póki »

Hm, powiem Ci tak, mam nie najlepsze doswiadczenia w farbowaniu, zawsze trafie jakos nie tak, ale trafilam na L`Oreal Open Color. To takie cos pomiedzy farba a szamponem. W miare trwaly kolor, ladny polysk, no i najwieksza zaleta - bez jakichs tam potworniastych odrostow.
żanette

Re: Jaka farba do włosów?

Post autor: żanette »

Ja z kolei stawiam tylko na naturalne produkty - też farby do włosów. Bardzo dobre odkryłam - marka nazywa się Color&Soin. Jeśli nie znacie, to bardzo polecam. Formuła jest pozbawiona m. in. amoniaku, parabenów i silikonów, dlatego idealnie nadaje się dla osób z wrażliwą skórą głowy i ze skłonnościami do alergii. Jest duży wybór odcieni, a jestem zaskoczona jak dobrze te farby kryją siwe włosy. Warto wypróbować!
paź

Re: Jaka farba do włosów?

Post autor: paź »

żanette pisze: ↑02 maja 2021, 12:21 Ja z kolei stawiam tylko na naturalne produkty - też farby do włosów. Bardzo dobre odkryłam - marka nazywa się Color&Soin. Jeśli nie znacie, to bardzo polecam. Formuła jest pozbawiona m. in. amoniaku, parabenów i silikonów, dlatego idealnie nadaje się dla osób z wrażliwą skórą głowy i ze skłonnościami do alergii. Jest duży wybór odcieni, a jestem zaskoczona jak dobrze te farby kryją siwe włosy. Warto wypróbować!
Żanette masz rację. Marka Color&Soin też jest moim faworytem ;) Kryje siwe włosy mistrzowsko, ładnie pachnie, nie ma w sobie amoniaku, nie uczula i nie powoduje swędzenia, ma dużą paletę barw. Nic dodać, nic ująć :D
boguśka

Re: Jaka farba do włosów?

Post autor: boguśka »

Farby do włosów kupuję zawsze w Eko Aleja. Spodobały mi się bardzo ze względu na delikatny skład, dzięki czemu włosy po farbowaniu nie są w ogóle zniszczone. Platynowy blond sprawdził się u mnie ekstra, co ważne farba nie płowieje i nie zmywa się podczas mycia, także kolor przepięknie się prezentuje
Awatar użytkownika
Olanka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:57

Re: Jaka farba do włosów?

Post autor: Olanka »

Ogólnie uważam, że o włosy powinno się dbać. Dlatego najlepiej wybierać farbę do włosów, która jest sprawdzona. Wiele kobiet, które farbują się na blond, często zmagają się z nieestetycznymi żółtymi refleksami. Na szczęście teraz bez problemu można znaleźć kosmetyku, które je usuwają. Możecie je dostać tutaj https://www.cocolita.pl/fanola-no-yellow . Ceny są w porządku, więc warto przetestować.
łajba

Re: Jaka farba do włosów?

Post autor: łajba »

Widzę, że kilka osób już pisało o tej marce i ja chętnie polecę Color&Soin. Mi bardzo odpowiada ich naturalny skład, w końcu po farbowaniu włosy nie są sianowate i dzięki olejkom przyjemnie nawilżone oraz błyszczące! Wielki plus też za fakt, że te farby ładnie pachną, dobrze kryją siwe włosy, odżywiają i regenerują (w składzie np. owies i pszenica), zapewniają głęboki kolor.
ODPOWIEDZ