Piękna fryzura

Kosmetyk kosmetykowi nierówny! Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetologią, produktami kosmetycznymi i nowinkami z branży. Podzielcie się swoimi doświadczeniami! Polecajcie ulubione marki.
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 109
Rejestracja: 14 sty 2019, 17:34

Piękna fryzura

Post autor: Karola »

Hejka Dziewczyny! Pilne potrzebuję wsparcia, bo za tydzień wybieram się na wesele przyjaciółki. Koleżanka będzie mnie czesać i potrzebne mi są jakieś dobre kosmetyki do włosów. Widziałam na stronie świetne produkty Goldwell Stylesign https://www.gobli.pl/goldwell-stylesign-c3796 . Słyszałam, że są bardzo popularne, ale wolałabym jeszcze uzyskać od Was jakieś opinie. Zależy mi na kilkugodzinnej trwałości fryzury.
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 90
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:27

Re: Piękna fryzura

Post autor: Bercia »

Te kosmetyki do stylizacji włosów są po prostu doskonałe. Nie próbowałam ich, dopóki siostra nie kazała mi wręcz wypróbować żelu podkreślającego skręt loków. Moja fryzura zawsze była taka niesforna i nie mogłam jej uporządkować, a pod wpływem tego kosmetyku skręty nabrały niesamowitego uroku. Stwierdziłam, że też kupię sobie kilka produktów z tej kolekcji.
Awatar użytkownika
Czesia
Posty: 21
Rejestracja: 23 lut 2020, 12:51

Re: Piękna fryzura

Post autor: Czesia »

Gdybyś chciała, aby Twoje włosy nabrały objętości, to myślę, ze idealnie sprawdzi się puder Ultra Volume. Dopóki go nie zamówiłam w sklepie Gobli.pl, to nie wiedziałam, że istnieje taki dobry produkt. Sprawia on, że włosy są podniesione od samej nasady, a utrwala fryzurę tylko lekko, aby nie była ona za bardzo sztywna. U mnie świetnie si e sprawdza i przyznam, że częściej będę zaglądać na tą stronę.
Awatar użytkownika
Angelor
Posty: 22
Rejestracja: 23 lut 2020, 17:42

Re: Piękna fryzura

Post autor: Angelor »

Widziałam, jak moja przyjaciółka stosowała spray do włosów z serii Goldwell Style, ale nie przypuszczałam, że zostawi on na jej fryzurze tak naturalny efekt. Chyba też powinnam sobie kupić tego rodzaju kosmetyk, bo może mi się przydać nawet na co dzień do biura. Cena nie jest podobno wygórowana a jakość produktu naprawdę wysoka. Nie znam sklepu, o którym wspominacie, ale koniecznie muszę do niego zajrzeć.
Awatar użytkownika
Werona
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:29

Re: Piękna fryzura

Post autor: Werona »

Jeśli stylizacja włosów to wyłącznie z kosmetykami najwyższej jakości. Macie rację, że te produkty są świetne. Utrwalają fryzurę i dodatkowo wzmacniają oraz odżywiają włosy. Lakierów używam okazyjnie, ale pianka do włosów jest obowiązkowa po każdym myciu. Mam z natury cienkie włosy i gdy nic z nimi nie robię, to są nieciekawie oklapnięte. Gdy natomiast zastosuję Volume Body Pumper, to w kilka sekund wyglądają, jakby było ich więcej.
Awatar użytkownika
Lilka
Posty: 20
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:32

Re: Piękna fryzura

Post autor: Lilka »

Będę musiała kupić sobie jakieś dobre kosmetyki do stylizacji włosów, ponieważ też czeka mnie niedługo rodzinna impreza. Zawsze sama robię jakąś ekstra fryzurę, tylko potrzebuję czegoś do jej utrwalenia. Jeśli w sklepie gobli.pl jest taki duży wybór produktów do pielęgnacji włosów, to chyba zamówię jakiś lakier, bo tą kolekcję Goldwell Stylesign to na razie znam tylko z reklamy.
Awatar użytkownika
Meduza
Posty: 26
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:34

Re: Piękna fryzura

Post autor: Meduza »

Jeśli o mnie chodzi, to wszystkie kosmetyki tej marki są po prostu rewelacyjne. Raz byłam u znajomej i przed imprezą szykowałyśmy się do wyjścia. Męczyłam się ze stylizacją włosów i nie mogłam ich ułożyć. Ona dała mi lotion ujarzmiający niesforne włosy i po prostu stał się cud. Fryzura zyskała zdrowy wygląd i uzyskała niesamowity blask. Od tej pory będę kupować tylko produkty z tej serii.
Awatar użytkownika
energia
Posty: 311
Rejestracja: 23 sie 2019, 23:51

Re: Piękna fryzura

Post autor: energia »

W ostatnim czasie też modne stało się doczepianie włosów. W sumie to super opcja, że na stronach typu https://remy-hair.pl/wlosy-rosyjskie-clip-in/ możemy kupić doczepiane włosy, które w prosty sposób możemy zaaplikować na swoich. W ten sposób możemy uzyskać wymarzoną fryzurkę.
Awatar użytkownika
borellas
Posty: 27
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:42

Re: Piękna fryzura

Post autor: borellas »

Teraz jest problem z salonami kosmetycznymi i fryzjerskimi więc o fryzurę sama muszę dbać. Nie miałam nawet farby do włosów, ale znajoma fryzjerka poleciła mi hurtownię https://ktpi.pl/manufacturer/ce-ce/kolo ... -do-wlosow i żeby sprawdzić sobie w ich ofercie to co maja dostepne i zamawiac od nich bo cena idzie w parze z jakoscia i bardzo szybko realizuja wysylki.
Awatar użytkownika
kokossisi
Posty: 48
Rejestracja: 28 sty 2020, 23:43

Re: Piękna fryzura

Post autor: kokossisi »

Moim hitem ostatnio są proste, gładkie włosy. Mam swietną prostownicę babyliss salon brillance którą błyskawicznie wygładzam włosy. Mój sprzecik migiem się nagrzewa, mogę sobie regulować temperaturę, super opcja dla osób z cienkimi włosami, bo można na stosunkowo niskiej prostować

ozdoby ogrodowe świderki
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:33

Re: Piękna fryzura

Post autor: wanda »

Nie wiem jak to wygląda u was, ale według mnie najważniejsza jest pielęgnacja włosów, tak aby były one zdrowe i gładki :) A nie będą gładkie bez odpowiedniego nawilżenia... Nawet sam szampon jest w stanie sporo zdziałać, jeśli np wybierzecie Bombar z Inoara na bazie oleju kokosowego. Szczerze mówiąc, to po użyciu tego szamponu nie trzeba nakładać już odżywki, bo włosy są tak gładkie i nawilżone.
Awatar użytkownika
Try55
Posty: 55
Rejestracja: 11 gru 2019, 21:52

Re: Piękna fryzura

Post autor: Try55 »

Bardzo ważne są skladniki danego kosmetyku. A co do pieknej fryzury to radzę jeszcze wybrac się do dobrego salonu ;) Ja np bardzo lubie chodzic do mojego ulubionego salonu Magii Blondu w Warszawie ;)
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 122
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:54

Re: Piękna fryzura

Post autor: MalaMi »

W domu mozna sobie samodzielnie zrobić ładną fryzurę. Wiadomo, że to wymaga wprawy ale jak się poćwiczy to nie ma problemu. Ja ostatnio kupiłam prostownice babyliss z funkcja lokówki. Jest super bo moge zrobić dowolną fryzurę przy jej pomocy. Głównie prostuję włosy ale od czasu do czasu na jakąs impreze lubie sobie zrobić loki bo wtedy wygllądam elegancko :) babyliss jest teraz w dobrych cenach np w mediaexpert wiec jak szukacie sprzętu do stylizacji to polecam
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Re: Piękna fryzura

Post autor: Dominiczka »

Piękna fryzura zawsze wymaga dużo uwagi i ciekawego pomysłu, ale jednocześnie odpowiednich produktów które pomogą Wam utrzyma włosy w odpowiednim stanie przez dłuższy czas na przykład trwające wesele. Dlatego ja przekonałam się do takich produktów jak gumy do włosów, które znajdziecie na ceneo https://www.ceneo.pl/Kosmetyki_do_styli ... j:Gumy.htm i od razu zobaczycie jak sklep oferuje najlepsze ceny i jak ogólnie wyglądają opinie o danym produkcie ze strony użytkowników. Ja tak najbardziej lubię robić zakupy, no i jest to znacząca oszczędność :)
Awatar użytkownika
magusia
Posty: 106
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:31

Re: Piękna fryzura

Post autor: magusia »

Jak kolor jest dobrze zrobiony i ładne cięcie, dopasowane do konkretnych włosów i twarzy, to włosy same się świetnie układają. Przynajmniej odkąd chodzę do Magii Blondu to tak właśnie ma, że po umyciu tylko wysuszę włosy na szczotce i już są ładne.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Piękna fryzura

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,zalezy mi na tym,aby doradzic mojej mamie odpowiednią dla niej fryzurę,w ktorej bedzie wyglądała pięknie. Co sądzicie o tym https://zycieseniora.com/uroda-i-moda/m ... szych-osob ? Prosze o wasze opinie,pozdrawiam.
grażka

Re: Piękna fryzura

Post autor: grażka »

Ja mam swojego sprawdzonego fryzjera i chodze tam od lat. Odkąd mi jedna fryzjera zepsuła włosy, tak nie ufam teraz nikomu :) Ostatnio nawet mój ulubiony salon stworzył aplikację : https://apps.apple.com/pl/app/jean-loui ... 1006590394 dzęki której w łatwy i szybki sposób można się umówić na wizytę .Co o tym sądzicie?

drukarka dwustronnie drukująca
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Re: Piękna fryzura

Post autor: mama_kama »

Piękne włosy wcale nie muszą być naszymi naturalnymi włosami. Na https://www.peruka.pl/ jest bardzo duży wybór peruk, które polecają znane osoby. Okazuje się więc i one korzystają z takiego rozwiązania. Obecnie peruka naturalna, niczym nie różni się od naszych włosów. Więc można nie zauważyć różnicy.
Awatar użytkownika
bezden
Posty: 296
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:01

Re: Piękna fryzura

Post autor: bezden »

Widziałam, że pytałyście o sprawdzone akcesoria fryzjerskie i kosmetyki to mogę polecić hurtownię fryzjerską https://hairstyler.pl/ od wielu miesięcy raz na 4 tygodnie robię u nich zamówienie i jestem zadowolona z ceny, ale przede wszystkim z jakości produktów. Wysyłka też realizowana jest niemal ekspresowo dlatego zachęcam do sprawdzania ich oferty.
ODPOWIEDZ