Kosmetyki do włosów bez parabenów

Kosmetyk kosmetykowi nierówny! Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetologią, produktami kosmetycznymi i nowinkami z branży. Podzielcie się swoimi doświadczeniami! Polecajcie ulubione marki.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Kosmetyki do włosów bez parabenów

Post autor: selena »

Zamierzam zmienić pielęgnację moich włosów, ponieważ ostatnio są w opłakanym stanie.. W jakimś artykule wyczytałam, że najlepiej zmienić kosmetyki na takie, które nia mają w składzie parabenów. Byłam w dorgerii, ale nie udało mi się nic takiego znaleźć...
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: Kosmetyki do włosów bez parabenów

Post autor: konwalijka »

Zacznij może stosować szampony w kostce. Tylko te o naturalnym składzie oczywiście.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: Kosmetyki do włosów bez parabenów

Post autor: selena »

:)
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:33

Re: Kosmetyki do włosów bez parabenów

Post autor: wanda »

W drogerii to na pewno nie uda Ci się znaleźć takich kosmetyków. Musisz poszukać w profesjonalnych salonach, albo w internecie. Ale owszem, są takie kosmetyki i faktycznie świetnie się sprawdzają :) Włosy są po nich odżywione i nie obciążone. Ja też stosuję tylko i wyłącznie tego typu kosmetyk, np z Inoara.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: Kosmetyki do włosów bez parabenów

Post autor: selena »

O, dzięki za odpowiedź! Sprawdziłam sobie tę markę kosmetyków w sieci i faktycznie mają fajny skład. Z tym, że nie mam pojęcia, którą linię wybrać na sam poczatek. Doradzisz mi również w tej kwestii?
Awatar użytkownika
kokoz
Posty: 28
Rejestracja: 10 sty 2020, 10:56

Re: Kosmetyki do włosów bez parabenów

Post autor: kokoz »

Warto również zmienić złe nawyki w pielęgnacji włosów. Na stronie https://salonfitness.pl/ znajdziecie wiele ciekawych informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:33

Re: Kosmetyki do włosów bez parabenów

Post autor: wanda »

To zależy od tego, czego potrzeba Twoim włosom. Ja obecnie stosuję linię Résistance Bambu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Najlepiej kup sobie ten duo pack, tzn odżywkę z szamponem, do lepszych efektów. To linia przeznaczona głównie do włosów osłabionych. Ja zauważyłam u siebie poprawę kondycji włosów i ich ogólne wzmocnienie. Po żadnych innych kosmetykach moje włosy nie wyglądały tak świetnie.
Awatar użytkownika
kopka
Posty: 140
Rejestracja: 22 lut 2020, 10:02

Re: Kosmetyki do włosów bez parabenów

Post autor: kopka »

Ja też polecam Inoara do włosów :) Miałam starsznie zniszczone włosy po zabiegach chemicznych i udało mi się je odbudować. Poza tym, są to kosmetyki z których korzysta się też w salonach kosmetycznych. Zamierzam ten w najbliższym czasie zrobić kurację Thermoliss u mojej fryzjerki, która zapobiega puszeniu się włosom i je mega nawilża.
Awatar użytkownika
brihaa
Posty: 9
Rejestracja: 12 mar 2020, 14:59

Re: Kosmetyki do włosów bez parabenów

Post autor: brihaa »

Możesz sobie sprawdzić ofertę hurtowni fryzjerskiej https://ktpi.pl/category/pielegnacja-toniki jeżelil mowa o kosmetykach to ja zamawiam zawsze od nich i jestem zadowolona.
Głównie właśnie ze wzgledu na to, ze cena idzie w parze z jakoscia.
ODPOWIEDZ