Zestaw herbat na prezent?

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
jaslawa83
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2021, 7:05

Zestaw herbat na prezent?

Post autor: jaslawa83 »

Kobietki, co myślicie o wręczeniu zestawu herbat w ramach prezentu? Przede wszystkim interesuje mnie zestaw do herbaty matcha. Wiem, że moja bliska koleżanka bardzo lubi herbaty z różnych stron świata i sądzę, że taki upominek sprawiłby jej przyjemność. Jakie macie zdanie?
Reńka

Re: Zestaw herbat na prezent?

Post autor: Reńka »

Ja natomiast myślę, ze świetną propozycją będzie zamiast tych setek kwiatów po prostu kupić porządny kosz prezentowy specjalnie skomponowany własnie dla Nauczycieli i jeśli będziesz na etapie poszukiwań to warto odwiedzić https://smaczajama.pl/pl/c/Polecane-na- ... yciela/612 gdzie znajdziecie mnóstwo świetnych propozycji. Warto się odpowiednio przygotować, bo czasu już nie zostało dużo :)
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Zestaw herbat na prezent?

Post autor: Hanka »

Osobiście uważam, że taki zestaw herbat to fantastyczny pomysł na prezent dla bliskiej osoby ;) Na dodatek nadaje się na różne okazje ;) Wiem, że są gotowe zestawy herbat do kupienia, ale można również samodzielnie taki stworzyć ;) Ja na przykład kiedyś dostałam taki właśnie upominek i z tego, co pamiętam, bardzo się z niego ucieszyłam ;) Tak więc polecam ;)
ODPOWIEDZ