Urządzanie nowoczesnego domu

Wszystko o urządzaniu wnętrz, dekoracjach, dodatkach, meblach i ich przeróbkach. Widzieliście ciekawe rozwiązania u Doroty? Napiszcie o nich!
Awatar użytkownika
Lilianna
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 15:47

Urządzanie nowoczesnego domu

Post autor: Lilianna »

Niedawno wprowadziłam się do nowego domu i chcę go urządzić na swój własny sposób w nowoczesnym stylu. Polecicie mi jakieś sprawdzone sklepy internetowe z designerskimi meblami? Będę wdzięczna!
Awatar użytkownika
Jaśmina-91
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, 14:01

Re: Urządzanie nowoczesnego domu

Post autor: Jaśmina-91 »

Skoro mowa o nowoczesnym stylu, to warto zajrzeć do modekor.pl. Mają w ofercie designerskie meble w stylu glamour, więc na pewno coś wpadnie Ci w oko. Ceny nie są wcale wysokie, a jakość robi ogromne wrażenie :)
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Re: Urządzanie nowoczesnego domu

Post autor: mama_kama »

A może ciekawym rozwiązaniem jest wybór mebli na wymiar i dopasowanie ich do własnych wymagań? Na https://megandesign.pl/oferta/meble-na-wymiar/ jest dostępna taka oferta. Takie meble sprawdzają się szczególnie w małych przestrzeniach i przy wymagających projektach jak np. aranżacja mojej biblioteczki.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Urządzanie nowoczesnego domu

Post autor: Juleczka »

Według mnie warto przede wszystkim pomyśleć o odpowiednich i porządnych meblach. Zajrzyjcie na ofertę sklepu MarketMeblowy gdzie można takie dobre meble tanio zakupić . Sporą część asortymentu mają w promocji więc warto zajrzeć i wyprzedzić innych :) Wybór jest spory także każdy znajdzie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
martii
Posty: 14
Rejestracja: 06 wrz 2020, 20:08

Re: Urządzanie nowoczesnego domu

Post autor: martii »

A może coś tutaj - https://zona-design.pl/? Tutaj są meble w bardzo różnym stylu, coś na pewno sobie dobierzesz :) Szczególnie fajne są tutaj dodatki, bardzo nowoczesne niektóre z nich ;)
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: Urządzanie nowoczesnego domu

Post autor: konwalijka »

Industrialne wnętrza świetnie wyglądają. Ale są specyficzne, nie każdemu to odpowiada.
ODPOWIEDZ