Urządzanie nowego mieszkania

Wszystko o urządzaniu wnętrz, dekoracjach, dodatkach, meblach i ich przeróbkach. Widzieliście ciekawe rozwiązania u Doroty? Napiszcie o nich!
Awatar użytkownika
nika-70
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2019, 10:32

Urządzanie nowego mieszkania

Post autor: nika-70 »

Niedługo przeprowadzam się do nowego mieszkania i chciałabym je urządzić w swoim stylu. Potrzebuję też dokupić kilka akcesoriów do kuchni i łazienki. Jaki sklep internetowy z tego rodzaju produktami polecacie?
Awatar użytkownika
Augustyna-80
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2020, 1:59

Re: Urządzanie nowego mieszkania

Post autor: Augustyna-80 »

Na pewno wiele potrzebnych rzeczy znajdziesz na taniejdladomu.pl. Sama kupowałam tam wyprawkę, kiedy wprowadzałam się do nowego domu i udało mi się znaleźć sporo perełek :) Ceny mają chyba najlepsze ze wszystkich tego rodzaju sklepów.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Urządzanie nowego mieszkania

Post autor: Juleczka »

Jesli mowa o takim wyposażeniu kuchni o polecam zajrzeć na Iguana Sklep - u nich jest szeroka oferta takich przydatnych produktów typu AGD - np wyciskarki, blendery ekspresy do kawy,czajnik i wiele innych. Są niesamowicie stylowe :) Jakość wykonania jest bardzo wysoka a to gwarantuje że zakupicie taki sprzęt raz a porządnie.
Awatar użytkownika
malinka11
Posty: 265
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:49

Re: Urządzanie nowego mieszkania

Post autor: malinka11 »

Poszukiwanie nowego osprzętu do kuchni czy całego domu to wyzwanie. Warto więc szukać w miejscach, w których znajdziesz różne rzeczy w bardzo korzystnych cenach. Polecam zatem sklep https://maxi-media.pl/ który jest outletem z urządzeniami RTV oraz AGD. Dzięki nim sporo zaoszczędzisz i znajdziesz wymarzone rzeczy!
Awatar użytkownika
scv
Posty: 104
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:33

Re: Urządzanie nowego mieszkania

Post autor: scv »

RTV i AGD możesz kupić w jakimś markecie z elektroniką. Często działają one w centrach handlowych np. janki rtv
Anieł95

Re: Urządzanie nowego mieszkania

Post autor: Anieł95 »

Jeśli chcesz zrobić to w zupełnie swoim stylu to koniecznie skorzystać z opcji kreatora mebli vox. Tutaj https://www.vox.pl/produkt-szafka-rtv-s ... setIndex=0 możesz stworzyć własną szafkę RTV. Wybierasz łatwo kolory, materiały i układ. Nie ma w tym specjalnej filozofii, cena pojawia się automatycznie i mebel możesz od razu zamówić z dostawą do domu. W tej ofercie są wszystkie rodzaje mebli z taką możliwością tworzenia. Super sprawa!
óppsa

Re: Urządzanie nowego mieszkania

Post autor: óppsa »

jeśli szukacie pralki to polecam wam sprzęt Electrolux. Moją z linii perfectCare mam już od paru miesiecy, wszystko działa super, ubrania się nie niszczą i dosyc szybko można zrobić podstawowe pranie, cykl trwa mniej niż godzinę, teraz planuję do kompletu kupić suszarkę
ODPOWIEDZ