Urządzanie kuchni

Wszystko o urządzaniu wnętrz, dekoracjach, dodatkach, meblach i ich przeróbkach. Widzieliście ciekawe rozwiązania u Doroty? Napiszcie o nich!
Awatar użytkownika
Konstancja_97
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2020, 18:43

Urządzanie kuchni

Post autor: Konstancja_97 »

Cześć dziewczyny :) Muszę wymienić wyposażenie kuchni, mowa oczywiście o meblach i zastanawiam się nad ofertą producenta Labi. Macie jakieś opinie na temat tej firmy? Polecacie?
Awatar użytkownika
Natalia1968
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 1:03

Re: Urządzanie kuchni

Post autor: Natalia1968 »

Mogę szczerze polecić, bo meble kuchenne od Labi sprawdzają się u mnie na medal. Kupiłam je kilka lat temu, a w dalszym ciągu wyglądają jak prosto z salonu. To dowodzi o dobrej jakości. Poza tym cena była korzystna, więc moim zdaniem nie ma co się dłużej zastanawiać ;)
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:08

Re: Urządzanie kuchni

Post autor: magdap »

Moja kuchnia już urządzona, bo wyposażona w piękne, szare meble i drewniany blat, na którym nie tak dawno pojawił się w końcu ekspres do kawy Sage The Barista Touch :D Świetny sprzęt! Liczę, że będzie służył przez długie lata.
miśka

Re: Urządzanie kuchni

Post autor: miśka »

Mi się marzy wyspa i krzesła barowe , tylko zastanawiam się czy wygodnie będzie się przy tym jadło na przykład śniadanie na szybko? Macie? Często używacie?
Pluśka

Re: Urządzanie kuchni

Post autor: Pluśka »

Moja kuchnia w fazie projektu. Meble będą robione na wymiar, a sprzęt agd w zabudowie. Co do niego to większość mam już wybrany od polskiego producenta Solgaz. Piekarnik, płyta gazowa jak i okap sterowany gestem powinny świetnie się prezentować bo mają świetny design.
ODPOWIEDZ