strona w sieci

Wszystko o urządzaniu wnętrz, dekoracjach, dodatkach, meblach i ich przeróbkach. Widzieliście ciekawe rozwiązania u Doroty? Napiszcie o nich!
Awatar użytkownika
ajfonka
Posty: 165
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:57

strona w sieci

Post autor: ajfonka »

Szukam porady jak najlepiej zabrać się za tworzenie strony internetowej w sieci. Czy rozsądnie jest próbować samemu? Czy znacie jakieś firmy godne polecenia które zaprojektują taką stronę? a może dacie mi jakieś rady jak się za to zabrać bo kompletnie się nie znam a jednak zależy mi na fajnym efekcie
Awatar użytkownika
baina
Posty: 141
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:06

Re: strona w sieci

Post autor: baina »

Ja też się totalnie nie znam na tego rodzaju działaniach, a strona internetowa dla firmy teraz to podstawa. Zdecydowałam się na założenie i zgłosiłam się do firmy tworzenie stron internetowych Rzeszów , bardzo fajnie wszystko ogarnęli, od projektu po realizację
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 233
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:13

Re: strona w sieci

Post autor: kasiakowa06 »

baina pisze: ↑26 maja 2021, 11:36 Ja też się totalnie nie znam na tego rodzaju działaniach, a strona internetowa dla firmy teraz to podstawa. Zdecydowałam się na założenie i zgłosiłam się do firmy home.pl/tworzenie-stron-internetowych/rzeszow/] tworzenie stron internetowych Rzeszów , bardzo fajnie wszystko ogarnęli, od projektu po realizację

Jeśli masz chęć urozmaicić swoja stronę lub umieścic na niej linki do zaprzyjaźnionych stron, to możesz wstawić takie fajnie banery https://www.banery.guru/statyczne/
Wiesława

Re: strona w sieci

Post autor: Wiesława »

Każda strona internetowa jest najlepszą wizytówką i reklamą każdej firmy. Uważam że tworzenie stron internetowych warto zlecić komuś profesjonalnemu i doświadczonemu. Komuś kto zaprojektuje ładną nowoczesną stronę ale też funkcjonalną z której będą w przyszłości same korzyści.
ODPOWIEDZ