repliki lamp tiffany opinie

Wszystko o urządzaniu wnętrz, dekoracjach, dodatkach, meblach i ich przeróbkach. Widzieliście ciekawe rozwiązania u Doroty? Napiszcie o nich!
Awatar użytkownika
Joan_J
Posty: 17
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:06

repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Joan_J »

Cześć! Co myślicie o takich lampach do salonu? To replika lampy tiffany'ego stworzona przez firmę tiffany-kortex-studio.pl. Może ktoś zamawiał u nich lampę? Chciałabym mieć takie praktyczne dzieło sztuki w domu :) Wszystkie opinie mile widziane!

Obrazek
Awatar użytkownika
Bella
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2019, 13:30

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Bella »

Uwielbiam Tiffany Kortex Studio. Są po prostu niepowtarzalni. Mam kilka lamp od nich - wyjątkowe, stylowe, ale przy okazji w dobrej cenie :) Także nie masz się co zastanawiać. Mają produkty wysokiej jakości, o eleganckim designie, ponadczasowe i jednocześnie w dobrej cenie. Moja opinia - polecam i pewnie sama nie raz jeszcze coś zamówię.
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 258
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: sofia32 »

Te repliki są cudowne. Lampy od Tiffany Kortex Studio mam w kilku pokojach w domu i pięknie wyglądają. Praktycznie jak oryginały, tylko w dużo, dużo lepszej cenie. Moja opinia o tych lampach - piękne, stylowe, eleganckie i dla każdego.
Awatar użytkownika
Olanka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:57

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Olanka »

Tiffany Kortex Studio robią niesamowitą robotę. Do tego ich lampy są dużo tańsze od wzorcowych, więc ozdobią każdy dom. Polecam, zapracowali na dobrą opinie.
Awatar użytkownika
Kajka83
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:00

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Kajka83 »

Tiffany Kortex Studio mają dobrą opinie. Po zakupie dwóch lamp w pełni się z tymi opiniami zgadzam. Piękne, stylowe, z materiałów wysokiej jakości. Cudownie się prezentują. Brawo i oczywiście polecam.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 79
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:12

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: milena »

Robią rewelacyjne lampy. Klimat całego wnętrza zmienia się po włączeniu jednego guzika. Polecam Tiffany Kortex Studio, nie zawiodłam się na opiniach, i sama wystawiam pozytywną. Piękne. Nigdzie tak stylowych lamp nie dostaniecie.
Awatar użytkownika
Minni
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:02

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Minni »

Dla mnie Tiffany Kortex Studio są fenomenalni. Ich repliki ciężko odróżnić od oryginały. Są piękne i bardzo stylowe. U mnie są niemal w każdym pomieszczeniu. Pierwszą lampę kupiłam u nich, bo mieli dobre opinie. Teraz kupuję, bo ich lampy to klasa sama w sobie.
Awatar użytkownika
Irenka
Posty: 121
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:13

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Irenka »

Faktycznie oświetlenie jest bardzo ważnym elementem w naszych domach. Dlatego wybierając odpowiednie dla siebie, biorę wszystkie pozytywne aspekty pod uwagę. Odpowiadają mi na przykład te lampy plafony sufitowe . Ważna jest dla mnie technologia LED, na której niektóre się opierają. Przyglądam się właśnie oświetleniom na https://www.x-home.pl/ . Macie może już oświetlenie w podobnym stylu?
Awatar użytkownika
linka23
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 11:44

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: linka23 »

tiffany-studio-kortex.pl robią przepiękne lampy. Są nie tylko śliczne, ale i bardzo funkcjonalne. Gorąco polecam ich produkty, są doskonałym dopełnieniem każdego wnętrza. Zresztą poszukaj opinii o nich - praktycznie same pozytywy. Moim zdaniem w pełni zasłużone.
Awatar użytkownika
eska56
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 9:37

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: eska56 »

Sama mam w domu kilka lamp od tiffany-kortex-studio.pl. Dobra jakość, niesamowity wygląd, czego chcieć więcej od lampy? Cena też przystępna. Wszystkie pozytywne opinie jakie znalazłam w sieci są w podobnym tonie. Ja również polecam.
Awatar użytkownika
maja43
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 11:39

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: maja43 »

Bardzo ładnie wykonane lampy. Czytałam wiele dobrych opinii o tiffany-kortex-studio.pl i w pełni się z nimi zgadzam. Efekt jest super. Polecam.
Awatar użytkownika
malina34
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 12:22

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: malina34 »

Tak się składa, że również mam kilka lamp od Tiffany Kortex Studio. Mi się podobają, są dobrej jakości i zdecydowanie mniej kosztowne niż wzorcowe. Polecam miłośniczkom niezwykłego wzornictwa, chcącym odmienić swoje wnętrza. Moja opinia? Zdecydowanie warto, jestem na tak.
Awatar użytkownika
pati43
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:08

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: pati43 »

Tiffany Kortex Studio robią przepiękne lampy. Cieszą oko, a po zmroku magicznie odmieniają miejsca, w których świecą. Firma ma sporo pozytywnych opinii, więc o czymś to świadczy. Ja również ich polecam.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Juleczka »

Mysle ze takie lampy sa calkiem wporzadku. Kazdy ma wlasny gust :D Nie zapomnijcie jednak o odpowiednim oswietleniu. Tutaj http://ospel.pl/pl/ macie spory wybor takiego osprzetu w dobrych cenach
Awatar użytkownika
kaja32
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:59

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: kaja32 »

Mam jedną lampę od Tiffany Kortex Studio i bardzo mi się podoba. Jest bardzo starannie wykonana, użyto solidnych materiałów. Zapalona daje niesamowity efekt, wnętrze staje się ciepłe, przytulne. Bardzo mnie cieszy ten zakup, i pewnie będę tam dalej kupować. Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie i dorzucam swojego plusika.
Awatar użytkownika
kamka34
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:07

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: kamka34 »

Tiffany Kortex Studio robią niesamowite lampy. To po pierwsze. Po drugie mają świetne opinie. A po trzecie, no wystarczy spojrzeć na ich lampy, są po prostu obłędne. Polecam.
Awatar użytkownika
Lidia33
Posty: 78
Rejestracja: 10 mar 2019, 15:22

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Lidia33 »

Lampy są ładne, ale to zdecydowanie nie moja stylistyka. Może dlatego, że nie lubuję się w wyszukanym wzornictwie. Bardzo podobają mi się natomiast propozycje, dostępna na szykownydom.com . Są to zarówno lampy tradycyjne, jak i produkty utrzymane bardziej w stylistyce glamour, pięknie wykonane i najwyższej jakości:). Jestem pewna, że spośród ponad 1000 lamp, każdy wybierze tam coś stosownego dla siebie.
Awatar użytkownika
ela56
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:55

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: ela56 »

Lampy od tiffany-kortex-studio.pl to u nas prawdziwe szaleństwo. Kupiłam ją pierwsza w gronie kilku najbliższych koleżanek, a teraz ma je już każda z nas. Opinie opiniami, ale te lampy są po prostu niesamowite.
Awatar użytkownika
kinga34
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:30

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: kinga34 »

Również mam lekkiego fioła na punkcie lamp od tiffany-kortex-studio.pl. Świetnie wyglądają we wnętrzach i są doskonałym prezentem dla bliskich. Firma ma dobre opinie i zawsze sprawnie radzą sobie z zamówieniami - wiem bo dość często kupuję :)
Awatar użytkownika
jola34
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:51

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: jola34 »

Moja znajoma ma właśnie taką lampę. Uwielbiam ją i podpytałem skąd. Okazało się że właśnie z tiffany-kortex-studio.pl. Moja jest właśnie w drodze, już nie mogę się doczekać. Znajoma ma na temat firmy dobrą opinię, ja z racji szybkiej realizacji zamówienia również.
Awatar użytkownika
olimpia43
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 11:33

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: olimpia43 »

tiffany-kortex-studio.pl robią po prostu niesamowite te lampy :) Koleżanki ciągle dopytują, skąd ja mam a ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony chciałabym, żeby firmie się wiodło i miała jak najwięcej klientów, a z drugiej niekoniecznie chcę, żeby wszystkie moje kumpele miały takie same lampy :) A jaka jest wasza opinia na ten temat?
Awatar użytkownika
Beata03
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 19:52

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Beata03 »

Szukałam stylowej lampy do sypialni i kierując się pozytywnymi opiniami, trafiłam na tiffany-studio-kortex.pl. Świetne lampy i przede wszystkim dużo tańsze od tych oryginalnych. Świetnie prezentuje się w sypialni.
Awatar użytkownika
Karina098
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2019, 18:50

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Karina098 »

Czytałam opinie na temat sklepu tiffany-studio-kortex.pl, były same pozytywne. Dlatego zdecydowałam się skorzystać z ich oferty. Lampa świetnie prezentuje się w pokoju, bardzo stylowo. Dodatkowo była dużo tańsza niż oryginalne lampy.
Awatar użytkownika
Dorota621
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:54

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Dorota621 »

Szukałam niebanalnego oświetlenia do salonu i szukałam opinii w internecie. Trafiłam na tiffany-studio-kortex.pl i bardzo sobie chwalę ich lampę. Jest to replika, ale niemal identyczna co oryginał. Pięknie się prezentuje na komodzie, a co najważniejsze, była całkiem niedroga.
Awatar użytkownika
Monika391
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 20:21

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Monika391 »

Bardzo polecam firmę tiffany-kortex-studio.pl, bo sama skorzystałam z ich oferty. Postanowiłam kupić replikę lampy, kierowałam się głównie względami finansowymi. Ich lampy są tańsze od oryginalnych, ale w ogóle nie widać różnicy w wyglądzie. W mojej rodzinie wszyscy są nią zachwyceni.
Awatar użytkownika
Luiza792
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, 18:49

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Luiza792 »

Same pozytywne pinie na temat sklepu tiffany--studio-kortex.pl w ogóle mnie nie dziwią, bo sama kupiłam u nich lampę i jestem bardzo zadowolona z efektu. Lampa jest bardzo ładna, a w dodatku nie widać, że jest to replika tiffany. Jej cena jest dużo niższa od tych oryginalnych, a nikt się nie domyśli, że to replika.
Awatar użytkownika
kristin53
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:11

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: kristin53 »

Czytając opinie na temat sklepów z oświetleniem trafiłam na tiffany-studio-kortex.pl. Repliki lamp są świetne i dużo tańsze niż oryginalne, a praktycznie niczym się nie różnią. Polecam każdemu.
Awatar użytkownika
Ada150
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2019, 20:22

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Ada150 »

Gdy szukałam stylowej lampy, to zamówiłam ją u tiffany-studio-kortex.pl, bo czytałam dobre opinie na ich temat. Cieszę się, że skorzystałam z ich oferty, bo lampa prezentuje się bardzo ładnie, a cena była dużo niższa niż tej oryginalnej. Muszę przyznać, że nie widać różnicy.
Awatar użytkownika
Dżeskia393
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 19:28

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Dżeskia393 »

Gdy urządzałam mieszkanie, to chciałam kupić dodatki, które będą służyły mi na lata. Zależało mi na dobrym stylu, ale miałam też ograniczony wybór, więc zdecydowałam się kupić replikę lampy od tiffany-studio-kortex.pl i jestem mega zadowolona z zakupu. Moja rodzina ma też pozytywne opinie na ich temat.

tanie telewizory kraków
Awatar użytkownika
sonia798
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:46

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: sonia798 »

Ja, mio bliscy i przyjaciele mamy bardzo dobre opinie na temat lamp od tiffany-studio-kortex.pl. Jesteśmy zachwyceni przede wszystkim tym, że w ogóle nie widać, że są to repliki lamp. Prezentują się niesamowicie, no i ceny są dużo niższe niż oryginałów.
Awatar użytkownika
sara790
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:30

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: sara790 »

Niedawno kupiłam lampę u tiffany-kortex-studio.pl i nie mogę oderwać od niej oczu. Mogę mieć tylko pozytywną opinię, bo w ogóle nie widać, że jest to replika lampy tiffany. Poza tym cena jest bardzo kusząca, a sama lampa wygląda niesamowicie.
Awatar użytkownika
milena002
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 17:56

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: milena002 »

Uwielbiam moją lampę od tiffany-studio-kortex.pl, nie mogę wręcz oderwać od niej oczu. Nie dość, że jest niemal identyczna jak ta oryginalna, to w dodatku ma dużo niższą cenę. Zachwycam się nie tylko ja, ale też moje koleżanki, więc nie mogę powiedzieć złego słowa na nią. Moja opinia jest bardzo pozytywna.
Awatar użytkownika
pati843
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:52

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: pati843 »

Gdy tylko zobaczyłam lampę od tiffany-studio-kortex.pl, od razu się w niej zakochałam. Przede wszystkim lampa jest dużo tańsza od tych oryginalnych, a w ogóle tego nie widać. Mogę mieć tylko dobrą opinię na ich temat.
Awatar użytkownika
jola981
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 20:06

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: jola981 »

Uważam, że lampy od tiffany-studio-kortex.pl to najlepszy wybór do domu. W mojej opinii w ogóle nie widać różnicy pomiędzy oryginałem a repliką, a efekt jest naprawdę powalający. Nie muszę chyba wspominać, że lampy te są wiele tańsze niż te od Tiffany.
Awatar użytkownika
ilona787
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 17:54

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: ilona787 »

Mam dobrą opinię na temat sklepu tiffany-studio-kortex.pl, bo sama zamawiałam u nich lampę. Muszę przyznać, że nie widać różnicy między oryginałem a repliką, a cena jest dużo niższa. Lampa wygląda naprawdę świetnie w moim salonie.
Awatar użytkownika
nati117
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:06

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: nati117 »

Moja opinia o tiffany-studio-kortex.pl jest bardzo pozytywna. Na pierwszy rzut oka nie widać, że są to repliki, a chyba nie muszę nikogo przekonywać, że są dużo tańsze. Gdy moja koleżanka zobaczyła ją u mnie na biurku, od razu zamówiła podobną sobie.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 132
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:53

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie zapraszam na stronę https://www.outlet-tapet.pl/tapeta-salon
Awatar użytkownika
oliwia710
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:09

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: oliwia710 »

Mam taką opinię, że lampy od tiffany-studio-kortex.pl nadają się nie tylko do salonu, fajnie wyglądają także w sypialni. Same lampy są świetnie wykonane i bardzo ładnie wyglądają. Nie widać, że są to repliki lamp od Tiffany'ego. Polecam je wszystkim.

małopolski festiwal smaku tarnów
Awatar użytkownika
roksana001
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:03

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: roksana001 »

W mojej opinii pomiędzy replikami lamp od tiffany-studio-kortex.pl a oryginalnymi nie widać prawie żadnej różnicy. Najważniejszą różnicą jest dużo niższa cena, ale lampy wyglądają bardzo stylowo. Polecam do salonu i do sypialni.
Awatar użytkownika
kamila607
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:15

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: kamila607 »

Każdy chyba widzi, że to, co wyróżnia lampy od tiffany-studio-kortex.pl to cena. Lampy są o wiele tańsze niż te oryginalne, ale w mojej opinii różnica w wyglądzie jest niewielka. Nadal świetnie się one prezentują na mojej komodzie w salonie i myślę, że pasują do każdego wnętrza.
Awatar użytkownika
amanda112
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 19:05

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: amanda112 »

W mojej opinii lampy od tiffany-studio-kortex.pl pozytywnie odmienią każde wnętrze. Zamówiłam jedną do salonu, a gdy moja siostra ją zobaczyła, to od razu zamówiła podobną sobie. Wiem, że są to repliki lamp o tiffany'ego, ale nie widać tego.
Awatar użytkownika
bezden
Posty: 296
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:01

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: bezden »

Jak już jesteśmy w temacie oświetlenia to ja chcę Was podpytać o https://amper.pl/oprawy-oswietleniowe czyli oprawy oświetleniowe led. W tej ofercie widzę, że sporo jest pozytywnych opinii i widzę, że cena też jest w miarę przyzwoita tylko czy od razu decydować się na ten pierwszy wybór czy znacie może jakieś podobne sklepy z takimi rzeczami gdzie jakość w stosunku do ceny jest jeszcze lepsza?
Awatar użytkownika
filip_p42
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2019, 11:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: filip_p42 »

Lampa zaprezentowana przez autora tematu jest całkiem ok. Nie jest może krzykiem trendów, ale chętnie bez kompleksów postawiłbym w salonie.
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Dominiczka »

W mojej opinii natomiast powinniście zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep https://zfabryki.pl/pol_m_Lampy_Kinkiet ... e-191.html ponieważ znajdziesz u nich klasyczne propozycje lamp, ale również kinkiety które potrafią być bardzo ważnym elementem aranżacji i elementem doświetlenia wnętrza np. podczas czytania książki, czy oglądania seriali. Poza tym ceny są dużo niższe nić w sklepach stacjonarnych.
Awatar użytkownika
Magda889
Posty: 4
Rejestracja: 08 sie 2020, 18:10

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: Magda889 »

MEga fajne lampy! Ale oczywiście nie do każdego wnętrza będą pasować
Awatar użytkownika
morena
Posty: 265
Rejestracja: 24 sty 2020, 20:49

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: morena »

Ja ostatnio zakochałam się w lampach witrażowych i długo szukałam swojej wymarzonej aż trafiłam na https://swiatlo-cienie.pl/pl/p/INDUS-la ... USTL/32747 Uwielbiam ją, jest prześliczna, po włączeniu światła jeszcze piękniejsza. Dodaje klimatu mojemu mieszkaniu, pasuje do aranżacji w stylu art-deco.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: repliki lamp tiffany opinie

Post autor: tidala »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://magicwebsite.pl
ODPOWIEDZ