Pufa Versanis

Wszystko o urządzaniu wnętrz, dekoracjach, dodatkach, meblach i ich przeróbkach. Widzieliście ciekawe rozwiązania u Doroty? Napiszcie o nich!
Awatar użytkownika
Emiliaa
Posty: 62
Rejestracja: 24 paź 2019, 17:20

Pufa Versanis

Post autor: Emiliaa »

Czy posiadacie może w swoim domu jakiekolwiek pufy z tej strony https://www.versanis.pl/ ? Jestem bardzo ciekawa, czy są one porządnie wykonane, czy jest sens je kupować ? Chciałabym aby pufa spełniała funkcje odpoczynku, musi być wygodna :D . Jeżeli jakaś macie, możecie mi polecić konkretny typ, który jest warty zakupu.
Awatar użytkownika
mala9
Posty: 56
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:14

Re: Pufa Versanis

Post autor: mala9 »

Taki puf przede wszystkim nadaje się do toaletki, albo do chwilowego odpoczynku np jako dodatkowe miejsce siedzenia. Ja sama zerknęłam na https://www.versanis.pl/ , mają tam świetne produkty, dlatego myślę, że zdecydowanie warto zobaczyć co ciekawego przyniesie święty mikołaj z versanis :P
Awatar użytkownika
inga123
Posty: 64
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:47

Re: Pufa Versanis

Post autor: inga123 »

Ja sobie ostatnio własnie zakupiłam taką pufę z versanis, i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Wszystko zgadza się z opisem itp. Długo nie musiałam czekać na pufę, zanim się obejrzałam miała już ją w swoim domu, teraz się cieszę, że jednak się zdecydowałam na zakup z tej strony.
ODPOWIEDZ