Okna z aluminium to dobry wybór?

Wszystko o urządzaniu wnętrz, dekoracjach, dodatkach, meblach i ich przeróbkach. Widzieliście ciekawe rozwiązania u Doroty? Napiszcie o nich!
Awatar użytkownika
lucyna
Posty: 501
Rejestracja: 26 mar 2019, 16:21

Okna z aluminium to dobry wybór?

Post autor: lucyna »

Ktoś z was miał z nimi coś więcej do czynienia?
Zastanawiam się czy takie okna z aluminium to zawsze dobra opcja.
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/produkt ... luminiowe/ widziałam coś takiego.
Może ktoś z was miał okazję sprawdzić jak to wygląda w praktyce?
Chętnie dowiem się czegoś więcej.
Awatar użytkownika
elaelka
Posty: 141
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:20

Re: Okna z aluminium to dobry wybór?

Post autor: elaelka »

Wiesz co ja bardziej opowiadam się za PCV od zawsze miałam takie okna zarówno w domu rodzinnym jak i u siebie w domu mam już 4 lata okna z PCV. Ja i rodzice zamawialiśmy okna w Oknoplaście. To doświadczona firma, już długo jest na naszym rynku i mają takie technologie, które sprawiają, że okna PCV mają wysoki poziom izolacji i przy tym są estetyczne. Rodzice wymienili stare drewniane okna na PCV, a ja widziałam, że po 12 latach oknach mają się bardzo dobrze i jak kupiłam z mężem dom to pierwsze co wymieniliśmy w nim okna też na PCV ;) Mamy zaufanie do tej firmy.
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Okna z aluminium to dobry wybór?

Post autor: MilenaD43 »

Myślę, że lepiej abyś jednak wcześniej się trochę więcej dowiedziała na temat wyboru okien np. w firmie Domega Poznań która ma doświadczoną obsługę i na pewno skutecznie pomoże Ci w wyborze. Do tego mają bardzo fajnie rozbudowaną ofertę, przystępne ceny i doświadczoną obsługę klienta która naprawdę realizuje zlecenia na bardzo wysokim poziomie i na koniec wszystko po sobie sprząta.
Awatar użytkownika
audrey
Posty: 172
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:33

Re: Okna z aluminium to dobry wybór?

Post autor: audrey »

Ja w salonie Domega w Poznaniu właśnie zamawiałam okna ale te, które my mamy można znaleźć w większości polskich miast. Producentem jest Oknoplast i jak wejdzie się na ich stronę na https://oknoplast.com.pl/znajdz-salon/ można wyszukać najbliższy sobie punkt sprzedaży ich produktów. My przez internet wybraliśmy już model okien - prismatic i na żywo już w salonie dogadaliśmy wszystkie szczegóły. Jesteśmy zadowoleni z okien i z obsługi w salonie, także również mogę polecić.
Awatar użytkownika
kleo
Posty: 74
Rejestracja: 23 sty 2020, 4:41

Re: Okna z aluminium to dobry wybór?

Post autor: kleo »

Okna aluminiowe lepiej się sprawdzą w obiektach przemysłowych niż mieszkalnych. OLA to najlepszy producent stolarki pcv . My się zdecydowaliśmy na model złoty 82, które są energooszczędne http://www.ola-kaliska.pl/stolarka-pvc-okna-i-drzwi/. Warto wybierać jakościowo lepsze, bo dzięki temu później możemy cieszyć się oszczędnościami.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Okna z aluminium to dobry wybór?

Post autor: Juleczka »

Jesli już mowa o takich oknach to moim zdaniem warto kupować je bezpośrednio od producentów. Wiadomo że jednak nawet najlepsze okna wraz z upływem czasu mogą tracić na swoich właściwościach. W takiej sytuacji naprawa okien rembertów będzie najlepszym rozwiązaniem. Tutaj najlepiej postawić na fachowcow z Serwis Meteo którzy działają na terenie całej Warszawy.
ODPOWIEDZ