usługi ślubne katalog

Niebawem Twój ślub? Podziel się swoimi obawami, radościami, opowiedz o zaręczynach i planach ślubnych. Polecaj salony ślubne, sale weselne, biżuterię.
Awatar użytkownika
Czarnuszka
Posty: 51
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:38

usługi ślubne katalog

Post autor: Czarnuszka »

Serdecznie polecam katalog usług z branży ślubnej https://cozweselem.pl/. Znajdziesz w nim najlepsze atrakcje z branży weselnej. Serdecznie polecam każdemu kto musi zorganizować wesele.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: usługi ślubne katalog

Post autor: Hanka »

Ogólnie ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenie i zawsze każdy chce się do niego jak najlepiej przygotować. Na stronie https://decor-lux.pl/ znajdziecie mnóstwo inspiracji jeśli chodzi o dekoracje samochodu, sali weselnej czy też kościoła ;) Zobaczycie, jak pięknie może wyglądać ten Wasz Wielki Dzień :)
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: usługi ślubne katalog

Post autor: devi992 »

Ja przyznam szczerze, że nie znam konkretnie takiego katalogu, ale myślę, że pomogę w inny sposób, a mianowicie polecę Wam salę https://lawenda-szczecin.pl/ Na pewno znajdą się tutaj jakieś osoby ze Szczecina, które poszukują idealnego miejsca dla siebie.
Awatar użytkownika
Kaczika
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 11:33

Re: usługi ślubne katalog

Post autor: Kaczika »

Ja pamiętam ile roboty u mnie było. Więc takie katalogi na pewno ułatwiają sprawę Ale jestem bardzo zadowolona jak nam poszło. Sporo czasu zajęło znalezienie fajnej sali ale udało się. Jakby ktoś szukał w pomorskim to Krzewi Róg w Chmielnie jest na prawdę fajny :)
Awatar użytkownika
Beatka03
Posty: 124
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:00

Re: usługi ślubne katalog

Post autor: Beatka03 »

W dniu ślubu z pewnością oprócz pięknej sukni i makijazu oraz fryzury panna młoda powinna również mieć zapewnioną piękną biżuterię. Zarówno ją jak i porady dotyczące doboru biżuterii można znaleźć w sklepie Marko. Sama bardzo lubię ogólnie kupować biżuterię i bardzo często to robię. Dzięki temu mam na co dzień różne warianty kolczyków i bransoletek, które dobieram w zależności od nastroju i stylizacji.
Awatar użytkownika
luckystar
Posty: 80
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:02

Re: usługi ślubne katalog

Post autor: luckystar »

super, ze teraz jest tyle mozliwosci i ulatwien jesli chodzi o organizacje slubu, moim zdaniem i tak kluczowy jest wybor miejsca, w ktorym odbedzie sie impreza, wiadomo, ze kazdej pannie mlodej zalezy zeby bylo ladnie, zeby sie goscie pomiescili, zeby jedzenie smakowalo... nam sie na szczescie udalo znalezc super sale, Karczma Kujawska w Inowroclawiu, wszystko bylo dopasowane typowo pod nas, organizacja na najwzszym poziomie, jestem bardzo zadowolona z jakosci swiadczonych uslug i z obslugi wesela
Awatar użytkownika
gwiazdeczka
Posty: 68
Rejestracja: 09 gru 2019, 11:18

Re: usługi ślubne katalog

Post autor: gwiazdeczka »

co do uslug slubnych, to gdyby ktos z was nadal sie zastanawial jakie atrakcje weselne wybrac, moge polecic grupe Speedbar, ktorej zalozycielem jest Krzysztof Drabik, znacie go moze z mam talent bo wystepowal , dostal nawet nagrode od publicznosci co mnie oczywiscie nie dziwi bo jest swietny w tym co robi :) zonglerka plonacymi butelkami, pokaz lotniczo pirotechniczny... WOW

buty dla dziewczynki komunia
ODPOWIEDZ