Podarek na ślub

Niebawem Twój ślub? Podziel się swoimi obawami, radościami, opowiedz o zaręczynach i planach ślubnych. Polecaj salony ślubne, sale weselne, biżuterię.
Awatar użytkownika
Bianka86
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2021, 12:13

Podarek na ślub

Post autor: Bianka86 »

W styczniu moja kuzynka bierze ślub, jest z dalszej rodziny, nie robi wesela, ślub cywilny, więc też nie zaprosiła nas, tylko gdzieś tam padła informacja, że wychodzi za mąż :) chciałabym podarować jej jakiś drobny upominek, a że mieszkam daleko, pomyślałam, żeby zamówić jej kwiaty i jakieś słodycze. Może poczta kwiatowa czy kwiaciarnia internetowa będzie dobrą opcją, co o tym myślicie?

majaaa

Re: Podarek na ślub

Post autor: majaaa »

Wszystko zależy od tego, do kogo idziemy i po co. Mi się wydaje, że dla pary, jaka ma się żenić niedługo, to takie klonowe cukierki ogólnie mogą się naprawdę przydać. Będzie to przede wszystkim coś innego, a wiem, że oni lubią wracać do czasów swojej młodości. A kiedyś takie słodycze były HITEM.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ODPOWIEDZ