cała w bieli

Niebawem Twój ślub? Podziel się swoimi obawami, radościami, opowiedz o zaręczynach i planach ślubnych. Polecaj salony ślubne, sale weselne, biżuterię.
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2019, 10:59

cała w bieli

Post autor: Agata »

Właśnie jestem w trakcie dopinania ostatnich detali związanych z suknią. W czasie przymiarki, zauważyłam, że mój uśmiech nie pasuje do całości. Chciałabym wybielić zęby co najmniej o jeden ton. Co polecacie?
Awatar użytkownika
Nadia
Posty: 15
Rejestracja: 05 lut 2019, 12:00

Re: cała w bieli

Post autor: Nadia »

Nic straconego. Czas pewnie trochę Cie nagli i nie możesz przebierać w środkach. Dlatego zastanów się, czy nie uzyskać pieknego uśmiechu zakładając licówki. Zrobisz to w klinice raptem w jednej dzień, a z pewnością dodasz sobie uroku i pewności siebie. Zerknij sobie na efekty końcowe pracy lekarza i technika dentystycznego, a być moze się ;przekonasz https://www.declinic.pl/licowki-w-pogoni-za-natura/
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: cała w bieli

Post autor: devi992 »

To ja przede wszystkim polecę Ci pomoc specjalistów, takich jak ortodontica.pl Tam zajmują się profesjonalnie wybielaniem zębów i myślę, że to będzie najlepsze rozwiązanie, aby nie zrobić krzywdy swoim zębom. Wybielanie musi być zrobione w profesjonalny sposób i na zdrowych zębach.
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 258
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: cała w bieli

Post autor: sofia32 »

Pomogą Ci paski wybielające Crest. Tutaj https://paski-crest.pl/ je kupisz. Ten sposób na wybielanie zębów jest niezastąpiony i faktycznie skuteczny. Doskonała alternatywa dla wybielania w gabinecie. Korzystając z tych pasków szybko wybielisz zęby, a przy okazji nie zrobisz sobie krzywdy - nie wywołują nadwrażliwości zębów czy dziąseł.
Awatar użytkownika
ola123
Posty: 105
Rejestracja: 08 cze 2020, 11:07

Re: cała w bieli

Post autor: ola123 »

Jeśli masz wrażliwe zęby tak jak ja, to tylko i wyłącznie wybielające paski do zębów od Coco Glam! :) U mnie sprawdzają się super, mimo problemów ze szkliwem :) Są wygodne i delikatne, a dają naprawdę widoczne efekty :)
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: cała w bieli

Post autor: Juleczka »

Obecnie dostępne są zabiegi, które mogą pomóc w poprawie nie tylko wyglądu zębów ale też dziąseł. Nie wiem czy wiecie, że jest coś takiego jak stomatologia estetyczna https://stomatologiaswiatkowska.pl/wybielanie-zebow/ . W Krakowie zabiegi związane z poprawą wyglądu zębów można wykonać w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej prowadzone przez doktor Świątkowską. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Zabiegi dopasowywane są tak, by efekt był jak najbardziej zadowalający dla pacjenta. Na stronie znajdziecie opis oferowanych zabiegów.
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 35
Rejestracja: 09 cze 2020, 17:39

Re: cała w bieli

Post autor: Monia »

Ja przed ślubem również zdecydowałam się na wybielanie, najważniejsze to wybór dobrej kliniki. Jeżeli takiej szukasz to sprawdź koniecznie Atelier Uśmiechu w Warszawie. Wybielanie za pomocą specjalnych nakładek, które nie powodują podrażnień i są w 100 procentach bezpieczne a co najważniejsze SKUTECZNE! Ząbki wybielisz już w tydzień nosząc nakładki kilka godzin dziennie
ODPOWIEDZ