Automatyczne skrzynie biegów warszawa?

Wszystko o motoryzacji - o czym warto pamiętać, jak dbać o samochód, przeglądy, z jakich serwisów korzystać i jak nie dać się naciągnąć oszustom. Przepisy, ubezpieczenia i pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Automatyczne skrzynie biegów warszawa?

Post autor: mama_kama »

Czy możecie doradzić gdzie mogę zlecić naprawę automatycznej skrzyni biegów w Warszawie? Jak wpisuję w wyszukiwarkę automatyczne skrzynie biegów warszawa okazuje się, że warsztatów jest kilka. Jednak opinie są różne. Czy kogoś do takiej naprawy możecie zarekomendować?
kaśka

Re: Automatyczne skrzynie biegów warszawa?

Post autor: kaśka »

No właśnie z tym to trzeba się zastanowić, bo na przykład naprawa skrzyń dsg to wyższa szkoła jazdy, a nie wszyscy są do tego zdolni , nie wszyscy o tym wiedza. Dlatego należy szukać, zanim się komuś zaufa. Ja na przykład to pójdę tam, gdzie mi mąż mechanik będzie kazał. Tak mu ufam.
Awatar użytkownika
audrey
Posty: 172
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:33

Re: Automatyczne skrzynie biegów warszawa?

Post autor: audrey »

Mi do głowy przychodzi tylko mechanik warszawa ferrari. Sama korzystam z jego usług od kilku lat i jestem zadowolona. Auto się nie psuje, a jak już rzeczywiście coś trzeba naprawić, to usterka po naprawie nie wraca. Swoją drogą nigdy nie czekam długo, a samochodem jeździ mi się świetnie. Długo nie szukałam mechanika, bo mój przyjaciel dał mi namiary, ale wiem, że czasami trochę to trwa.
Zoośka

Re: Automatyczne skrzynie biegów warszawa?

Post autor: Zoośka »

Witam. Mam zaufany serwis mechaniczny Dacii, który mogę ci polecić. Panowie znają się na rzeczy. Byłam w kilku serwisach i w żadnym nie naprawili mi auta. Wiedziałam, że coś jest nie tak. Zawiozłam auto do Dyszkiewicza i udało im się znaleźć usterkę. Nie boją się trudnych napraw.
Kaśka

Re: Automatyczne skrzynie biegów warszawa?

Post autor: Kaśka »

Zależy jaka marka, bo najlepiej wybrać serwis, który się specjalizuje w markach. Dla BMW mogę polecić serwis Bawarii w Jankach, naprawdę dobrze naprawiają, do tego nie naciągają, wszystko jest konsultowane z klientem, nawet jeśli coś wyjdzie w trakcie naprawy.
marcyśa

Re: Automatyczne skrzynie biegów warszawa?

Post autor: marcyśa »

Od lat jeżdżę automatami, moim pierwszym autem z taką skrzynią był mercedes W-124 z 1993 roku, auto pancerne. A jeżeli chodzi o warsztat w Warszawie to poszukaj tego, który występuje w "samochód marzeń" na tvn turbo. ASO omijaj z daleka oni co jedyne to mogą olej w skrzyni zmienić bo na pewno jej nie naprawią. Bardzo dobry warsztat jest też w miejscowości Zagórze na trasie Białystok - Augustów ale tam kolejki są po 3 miesiące.




__________________
https://optykbialystok.pl
Liść

Re: Automatyczne skrzynie biegów warszawa?

Post autor: Liść »

Warto korzystać ze sprawdzonych usług najlepszych mechaników. Mi bardzo na tym zależy dlatego korzystam z usług https://autolokaj.pl . Znają się na rzeczy, bo swój warsztat prowadzą już od dawna. Posiadają najlepszych, doświadczonych mechaników, którzy skutecznie zajmą się każdym autem. Dla mnie bezkonkurencyjny mechanik
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Automatyczne skrzynie biegów warszawa?

Post autor: tidala »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://serwisgum.eu/
ODPOWIEDZ