Dobry film do oglądnięcia z facetem - 365 dni?

Porozmawiaj z forumowiczami na tematy, których nie porusza się w innych działach.
mariaaa2

Dobry film do oglądnięcia z facetem - 365 dni?

Post autor: mariaaa2 »

Witam,
Szukam jakiegoś ciekawego filmy do oglądnięcia z facetem. Ma to być coś, co podgrzeje atmosferę, ale nie zależy mi na tandecie, ale jakimś filmie z fabułą. Zastanawiam się, czy 365 dni film online będzie dobrą propozycją na taki wieczór? Co myślicie? Na stornach z filmami online trudno znaleźć jakąś propozycję w tym typie, która będzie prezentować jako taką jakość, ale 365 dni wydaje się być całkiem sensownym pomysłem. Oglądałyście ten film? Jakie macie doświadczenia? Czy warto go zobaczyć z facetem?
rymekx

Re: Dobry film do oglądnięcia z facetem - 365 dni?

Post autor: rymekx »

Cześć, ja oglądałem ten film jak wchodził do kin i mogę powiedzieć, że nie jest to górna półka i mnie się raczej nie podobał. Mojej dziewczynie również. No ale jeśli chcesz obejrzeć 365 dni film online to ja nie widzę przeszkód. Film nie jest przesadnie długi więc jeśli Wam się nie spodoba to... trudno. Mało stracicie. Teraz można go oglądnąć online i nie trzeba płacić za bilet do kina. Ja musiałem zapłacić i żałowałem, ale jakby był w tv za darmo to spokojnie można oglądać:)
lenaa

Re: Dobry film do oglądnięcia z facetem - 365 dni?

Post autor: lenaa »

Jak ja kocham takie pytania....
Odpowiedź może być zawsze taka sama, każdy z nas ma inny gust, a o gustach się nie dyskutuje. Popatrz na dowolną recenzję filmu, a zobaczysz, że część osób jest zachwycona, innni piszą, że produkcja średnia, a jeszcze inni, że nie dało się tego oglądać.

Jeśli chcesz przekonać się czy film jest naprawdę dla ciebie, jedynym sposobem jest oglądnąc zwiastun i na podstawie tych kilkudziesięciu sekund zdecydować czy produkcja jest warta obejrzenia. Ja innego sposobu nie mam.
ODPOWIEDZ