zamienniki do drukarki

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
verciaska
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2019, 20:12

zamienniki do drukarki

Post autor: verciaska »

Jakie zamienniki tuszy polecacie? Które marki się wam najbardziej sprawdziły? Czy widzicie jakaś różnicę między wydrukami na zamiennikach a na oryginalnych tuszach?
Awatar użytkownika
drtusz
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2019, 14:44

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: drtusz »

Cześć! Nieskromnie polecam swoje zamienniki. Mam w ofercie tylko te, których jakości jestem pewien. A jeśli coś Ci nie podpisuje, nie zadziała - bez problemu możesz je zareklamować. W razie pytań, czy pomocy w doborze - wołaj :) - DrTusz.pl
Awatar użytkownika
verciaska
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2019, 20:12

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: verciaska »

a dziękuję :) na razie stacjonarnie dorwałam activejet zamienniki i jestem pozytywne zaskoczona, jakość w porządku, nie odczuwam jakiejś specjalnej różnicy w porównaniu z oryginałami
Awatar użytkownika
lollinda
Posty: 52
Rejestracja: 27 lis 2019, 23:40

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: lollinda »

Też się rozglądam za jakimiś dobrymi zamiennikami, myślisz że te activejet poradzą sobie z wydrukiem grafiki, to musi być wydruk w wysokiej jakości najlepiej fotograficznej i mam obawy czy zamiennk sobie poradzi
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 90
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:27

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: Bercia »

Niektóre sklepy oferują wiele różnych producentów zamienników i wystarczy tylko wybrać odpowiednie według własnego uznania. Albo zapytać sprzedawcy o szczegóły. Ja dopiero teraz zdecydowałam, że jak będę kupować tusz hp 302 , to nie kupię już oryginału. Zamienniki mają taką samą wydajność i są o wiele tańsze. Po co przepłacać, kiedy są tak samo dobre jak oryginały.
Awatar użytkownika
grywjolka
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwie 2020, 11:47

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: grywjolka »

Ja mam drukarkę Samsung i kupuję zamiennik MLT-D1052L, taki: https://sklep.viptoner.pl/product-pol-1 ... ennik.html. Bardzo dobra jakość i wydajność. Żadnych błędów ani problemów nie ma z kompatybilnością, bo jak kupowałam inne to często jakieś kontrolki mi się świeciły na drukarce.
Awatar użytkownika
lollinda
Posty: 52
Rejestracja: 27 lis 2019, 23:40

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: lollinda »

Najlepiej stawiać na zamienniki markowe, wtedy możemy oczekiwać bardzo dobrej jakości wydruku, ja dlatego jestem wierna zamiennikom activejet.
Awatar użytkownika
Gosia1236
Posty: 9
Rejestracja: 24 kwie 2020, 23:03

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: Gosia1236 »

Poszukaj w necie na allegro , tam są dobre zamienniki do drukarek.
Awatar użytkownika
lollinda
Posty: 52
Rejestracja: 27 lis 2019, 23:40

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: lollinda »

żeby szukać na necie to trzeba od razu sobie markę wybrać, bo na allegro czy w sklepach internetowych tego pełno i można się nieźle przejechać szczególnie jak ktoś szuka czegoś super taniego
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: Hanka »

Ja jednak wolę kupować chyba oryginalne materiały eksploatacyjne do mojej drukarki ;) Ostatnio na przykład natknęłam się na ofertę tuszy do drukarek Brother w atrakcyjnych cenach na stronie internetowej https://www.drukuj24.pl/kategoria/brother-277.html. Czy ktoś z Was miał okazję robić tam już zakupy? Jeśli jeszcze nie, to polecam się rozejrzeć, moim zdaniem warto ;)
ODPOWIEDZ